ƘƲƦƬƘıԼıƇı

İlişki: Bir mucize bekliyor

Meslek: Satış/Pazarlama

Kendi halinde yardım etmeyi seven kendi doğruları olan, seveni olduğu kadar sevmeyeni çok olan birisiyim,

Hoşgeldiniz Ben Volkan, 😊😎☺️

Aslen Nevşehirliyim Ankara'da yaşıyorum

Bu siteye 2012 yılında katıldım önceden de hesabım vardı Türk çağrı merkezinde görev aldım ama bedensel engelli olduğum ve ulaşım sorunu nedeniyle ayrılmak durumunda kaldım yapmayı sevdiğim hobiler fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezine gitmek kitap okumak burada yardımcı olmak kendi halinde zamanı evde geçen birisiyim, bir ağabeyim var. İnsanlara yardımcı olmayı seviyorum. Futbol takımı olarak Beşiktaş taraftarıyım Balık burcu Mart doğumluyum. Yalan sevmiyorum gıybet dedikodu sevmiyorum ama maalesef çoğu zaman bu hataya bende düşüyorum. Genelde çabuk öfke duyan bir yapım var olsa da önceden çoğu zaman kendimi tutmak için gayret ediyorum.
Bedensel engelliyim doğuştan destek alarak yürüyorum ama asıl engelli olmak bedenen değil, insanların fikirleri neden oluyor, şu anda herhangi bir meslek sahibi değilim, Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık önlisans bölümü okudum fotoğraf çekmeyi yeni insanlar tanımayı severim. Burada hakkımda olumsuz yönde fikirler vardır saygı duyuyorum herkes kendi aynasından nasıl bakarsa öyle görür. Sigortam devam ediyor kendiniz ödüyoruz onun dışında annem babam emekli, insanlar ile sohbet etmek iletişim kurmayı seviyorum. İnternet üzerinde güvenmek zordur ama bana yanlış yapmayana yanlışım olmaz, kişi bana nasıl yaklaşır ise bende ona on şekilde yaklaşıyorum.

Asker olmayı her zaman için çok istedim ama bedensel engelli olduğum için mümkün olmadı.

Aşk ilişkilerinde ve cinsel yaşam konusunda fenomenim. neden aşk ilişkileri ve cinsellik çünkü ikisi bir bütün demektir. Sapık olarak görenler olabilir cinsellik sapıklık değil ihtiyaç demektir.

Ulaşmak isterseniz Instagram hesabım aşağıdaki linkte

https://www.instagram.com/_volkanaslan_06/?hl=tr

Doğum Tarihi 13 Mart 1991

Aşk İlişkileri Fenomenlik Tarihi 18 Nisan 2021 Pazar

Cinsel Yaşam fenomenlik Tarihi 01 Mayıs 2021 Cumartesi

Şehir: Ankara

243 SoruSordu
7 BencePaylaştı
3.065 GörüşEkledi

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

17.095 Xper puan
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...