Keşfet
Aklına takılan soruyu sor!
Sor

Kültür & Sanat

Son zamanlarda en çok sevdiğin film hangisi? Sürükleyici bir cinayet romanı önerisi olan? Bunun gibi sorular sayfamızda yanıt buluyor. Kültür ve sanata dair merak ettiğin konulara varsa doğru adrestesiniz. KizlarSoruyor platformu bu alanlara dair tüm konuları tartışmanız için ideal bir dünya. Birikimi ve tecrübeleriyle sayfamızı zenginleştiren kullanıcılarla etkileşim halinde olma fırsatını kaçırma. Tartışmak istediğin bir eseri burada paylaş, yorumla veya oyla! KizlarSoruyor’un bilgi dünyasıyla kültür ve sanat konularından geri kalma. Meraklarını gider, birikimini arttır ve paylaş!

Sanata Dair Her Şey Burada!


Burada hiçbir sanat göz ardı edilmiyor. Ülkemizin değerli oyuncularının devleştiği tiyatro oyunları da burada daima gündemde. Geleneksel tiyatrodan modern oyunlara dair tüm konular burada masaya yatırılıyor. Siz de birçok konuya katkıda bulunabilir veya yeni bir tartışma başlatabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey üye olmak. Sonrasında sorular bölümüne merak ettiklerinizi yayınlayarak kullanıcılarla iletişim kurabilirsiniz. Eğer “Tiyatro ve kültür  benden sorulur!” diyorsanız hiç sessiz kalmayın. Sorular bölümündeki konulara katkıda bulunarak kullanıcıların birikimlerinizden faydalanmasını sağlayın. Fikir alışverişinde bulunarak bu alanda gelişin, geliştirin.

Kitap Önerilerini İnceleyin Okuma Alışkanlığı Kazanın


Psikoloji kitap önerilerinden en fantastik kitap önerilerine tüm paylaşımlara sayfamızda sizi bekliyor. Kültür sanat dünyasının eskimeyen kolu olan edebiyat ve kitap dünyası bu alana ilgili olan isimlerce tartışılıyor. İz bırakan ve kitap okuma alışkanlığı kazandıran eserler kullanıcı önerileriyle sayfamızda sergileniyor. Kitap okumak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınıza karar veremiyor musunuz? Hemen sorular ve benceler bölümündeki kitap tavsiyelerine göz atın! Sorular bölümünde kitaplar hakkında birçok tartışma ve öneriye rastlayabilirsiniz. Benceler bölümünde ise kitap kurdu yazarların birikimlerini yansıttığı birçok yazı bulunuyor. Polisiye, aşk, kişisel gelişim veya psikoloji gibi farklı kategorilerin bağımlılık yaratacak eserlerini buradan öğrenebilirsiniz. Son çıkan kitaplar ise anketler kısmında oylanıyor. Okumak istediğiniz fakat kararsız kaldığınız bir kitap mı var? Bu kısımdan bir anket açarak kullanıcıların oylarıyla kararınızı verin. Anketler kısmında oyların yanında farklı görüşlere de rastlamak mümkün. Kullanıcılar burada oy vermenin yanı sıra tercihinin sebebini de açıklıyor. Bu yorumları inceleyerek farklı bakış açısı kazanabilir, kitap dünyasında birikiminizi artırabilirsiniz.

Geçmişten Geleceğe: Kültür ve Sanata Dair Her şey


Kizlarsoruyor’da kültür ve sanat alanlarıyla alakalı birçok konuya rastlamak mümkün. Örneğin; Osmanlı tarihi, festivaller, müzeler veya Nazım Hikmet eserleri gibi birçok konuyu Kültür & Sanat konu etiketinde  bulabilirsiniz. Bu konular sorular, benceler veya anketler bölümünde yer alıyor. Benceler bölümünde yer alan içerikler alanında tecrübeye ve birikime sahip insanlar tarafından kaleme alınıyor. Bu içerikleri okuyarak merak ettiğiniz alan hakkında birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu yazılara dair beğeninizi veya eleştirilerinizi dile getirmek de mümkün. Alanınız veya merakınızla alakalı bir yazıyı değerlendirmek için beğen butonuna tıklayabilirsiniz. Okuduğunuz yazı hakkında tereddüttünüz veya eleştiriniz varsa düşüncelerinizi yorumlara dökebilirsiniz. KizlarSoruyor ile bilgilerinizi özgürce paylaşmanın tadını çıkarın!
Sanata Dair Aradığın Her Şeyi Tek Bir Yerde Bulmak İster Misin?
Tiyatro severlerin vazgeçemediği oyunlar, sinema tarihinin efsanevi filmlerini izleme listelerine alacaklar, vizyondaki filmleri takip etmek isteyenler… Aradığınız her şeyi Kültür & Sanat başlığında bulabilirsiniz. Sanat galerisi gezmeyi kendine bir yaşam tarzı haline getirmiş, her hafta yeni çıkan etkinlik programlarını takip ederek kültürü ve sanatı hayatının içinde tutanlar aradığı tüm sorular
Tümü Sorular Benceler
Soru

Resim çizmeyi sever misiniz?

66
YÜKLENİYOR...