Keşfet
Aklına takılan soruyu sor!
Sor

Tatil & Seyahat

Göz alıcı tatil yerleri ve seyahat rotaları için bu kategoriyi takipte kalabilirsiniz. Kullanıcıların seyahat ettiği yerleri ve tatil planlarını paylaştığı bu sayfada hayallerinde yaşattıkları rotalar da bulunuyor. Siz de gidip görmek istediğiniz yerleri ve yaşadığınız deneyimleri farklı başlıklar ile paylaşabilirsiniz. Böylece deneyimlerinizle, yol planları yapanlara da katkı sağlayabilirsiniz. 

Tatil için En Güzel Rotalar


İş, okul ve farklı yaşam koşulları sebebiyle çoğu zaman kısa süreli planlanmak zorunda kalan seyahat planları son derece değerli oluyor. Bu sebeple de en güzel rotayı oluşturmak ve tatil için iyi bir planlama yapmak önem kazanıyor. Tatil sonrası ise yaşanan deneyimler ve yol hikayeleri, sevdiklerinizle paylaşılan hoş birer hikayeye dönüşüyor. Siz de bu anıları daha fazla insanla paylaşmak ve deneyimlerinizden bahsetmek istiyorsanız kategorimizde farklı konu başlıkları oluşturabilirsiniz. Ayrıca açılan başlıkları da yorumlarınızla zenginleştirmeye yardımcı olabilirsiniz. Az kişi tarafından bilinen rotalar ve tatil bölgeleri de sayfamızda çokça konuşulan konuların arasında yer alıyor. Gürültüden ve kalabalıktan uzak bölgeler, yoğun olarak aranan ve tavsiye edilen lokasyonlar arasında yer alıyor. Ayrıca balayı için uygun şehirler ve ülkeler de KizlarSoruyor’da konuşuluyor. Bunun yanı sıra anketlerle tatil zevkleri de mercek altına alınıyor. Eğlence tatili, dinlenme ve huzur tatili ya da kültür tatili gibi seçenekler kullanıcılar tarafından oylanıyor ve yoruma açılıyor.

İlginizi Çekebilecek Seyahat Önerileri


Seyahate çıkmadan önce ve çıktıktan sonra baş etmeniz gereken pek çok farklı konu olabiliyor. Bunlar herhangi bir seyahat rehberinde art arda sıralanmadığı gibi kişiden kişiye de değişiklik gösterebiliyor. Fakat KizlarSoruyor’da pek çok farklı kullanıcı yorumuyla çeşitli görüş ve deneyimleri öğrenebilirsiniz. Bu kategoride gezgin olmak isteyen ve maceracı ruha sahip olanlar için de pek çok farklı başlık mevcut. Yollara düşerken yanına arkadaşlarını da alanlar için farklı konu başlıklarını bulabilirsiniz. Zaman zaman kırk yıllık arkadaşların bile birbirini yolda tanıyabiliyor. Çıkacağınız büyük serüvenler öncesi sizi, ortaya çıkabilecek her türlü probleme hazırlamaya yardımcı olacak öneriler bu tür başlıklarda yer alıyor. Öte yandan yurt dışında arkadaş edinmek ve çevre oluşturmak gibi önemli konulara da sayfamızdan göz atabilirsiniz. Her bir kullanıcı kendi deneyimlerinden ve çevresindekilerden yola çıkarak bu başlıkları oluşturduğu için “tatil sonrası depresyonu” gibi çok bilinen fakat az konuşulan konulara da kategorimizde rastlayabilirsiniz. Eğlenceli sohbetler etmek ve bir yandan da bilgilenmek için siz de hemen sayfamızı incelemeye başlayabilirsiniz.

Seyahate Hazırlık Aşamaları


Seyahate hazırlanırken bavula koyacaklarınız, yanınıza almanız gereken ürünler ve yolda ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeler de Tatil & Seyahat kategorimizde ele alınıyor. A’dan Z’ye tatil için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri Benceler’den öğrenebilir, soru başlıklarına göz atabilir ve anketleri takip edebilirsiniz. Bu ihtiyaçlar yurtiçi ve yurtdışı seyahatler olarak değişiklik gösterebiliyor. Siz de değişen ihtiyaçlarınıza göre açılan konu başlıkları arasından seçim yapabilirsiniz. Seçeceğiniz tatil yerleri içinse kategorimizde yer alan yerli ve yabancı şehirler hakkında yazılmış yazılara göz atabilirsiniz. Tatil cenneti Sarıgerme, kuzey ışıklarını izleme noktası Norveç, güller diyarı Isparta, yeryüzü cenneti Abhazya ve birbirinden farklı daha pek çok ülke, bölge ve şehir bu kategoride ele alınıyor. Ayrıca tatilinizi planlarken yardımcı olabilecek ulaşım seçenekleri de farklı soru başlıklarında inceleniyor. Uzun otobüs, uçak ve tren yolculukları planlıyorsanız siz de seçenekler arasından karar vermek ve ihtiyacınız olan tüyoları öğrenmek için Tatil & Seyahat kategorisine  göz atabilirsiniz. İster yaz tatilleri isterseniz de kış tatilleri olsun, dört mevsim seyahat önerilerini bu kategoride bulabilirsiniz. Yeni yerler öğrenmek ve seyahatlerinize farklı renkler katmak için siz de hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz.
"Her gün tatil olsa keşke" dediğini duyar gibiyiz. O halde seyahat planı yapmadan önce olabileceğin en doğru yerdesin. Doğa ile baş başa olabileceğin, huzur dolu kamp yerleri mi arıyorsun, yoksa görenleri büyüleyen bir rota mı? Haydi en uç fikirlerin yer aldığı konuları inceleme vakti! Yurt içi ve yurtdışında yer alan en güzel tatil önerikeri bu sayfada seni bekliyor...
Tümü Sorular Benceler
Soru

Tatilde nereye gitmeyi planlıyorsunuz?

25
Soru

Kaç tane şehir gezdiniz?

81
Soru

Favori tatil mekanınız neresi?

12
Soru

En son ne zaman piknik yaptınız?

61
Soru

Ablaniz herzamanki gibi geziyo?

30
Soru

İtalya turu yapmak ister miydiniz?

37
YÜKLENİYOR...