ks logo

KizlarSoruyor Nedir?

KizlarSoruyor, Türkiye’nin En Büyük Online Topluluk Platformudur.!

Bu platform kadınlar ve erkeklerin, hayata dair aklındaki soruları birbirlerine sordukları ve sorulan soruları cevaplayarak yardımlaştıkları bir soru cevap sitesidir.

KizlarSoruyor Ne Zaman Kurulmuştur?

KizlarSoruyor 14 Mart 2010’ yılında, İstanbul’da, orijinali Amerika’da kurulan GirlsAskGuys.com’un Türkçe versiyonu olarak, yayına başlamıştır.

Kadınlar ve erkeklerin hayata dair aklındaki soruları birbirlerine sordukları soruları cevaplayarak yardım aldıkları bir soru cevap platformudur.

KizlarSoruyor Nasıl Çalışır?

Üyeler 40tan fazla konu başlığı altında aklındaki soruları sorup, sorulmuş sorulara görüş belirterek, topluluk duygusuyla yardımlaşma ve dayanışma gösterirler.

Topluluk üyeleri sorularını anında dilerse anket formunda da sorabildiği gibi, dilerse düşüncelerini makale tarzında aktarma şansına da sahiptir. Üyeler paylaşımları karşılığında Xper puanları kazanarak seviyelerini yükseltip çeşitli kullanım haklarına sahip olabileceği gibi, çeşitli hediyeler de kazanabilirler.

KizlarSoruyor'un Misyonu ve Değerleri Nelerdir?

Üyelerin kurallar dahilinde birbirlerine fikir ve deneyimlerini aktardıkları topluluğumuzda yıllardır birbirimizin eksiklerini tamamlamaya yardımcı olmaya aracılık ediyoruz.

KizlarSoruyor’da üye olduktan sonra hemen paylaşımlara başlayabilirsin. Paylaşımlarının kurallar dahilinde olmaması durumunda AI destekli moderasyon sistemimiz devreye girer.

Moderasyon ekibimiz üyelerden başlayan moderasyon sistemimiz sayesinde kuralsız paylaşımları yakalayarak uyarı yapmakta ya da paylaşımları hızla kaldırmaktadır.

KizlarSoruyor’un Katıldığı Sosyal Sorumluluk Projeleri Nelerdir?

Kadınların içindeki gücü fark etmelerine yardımcı olmak amacıyla ‘Kızlar Bir Adım Öne’ sosyal sorumluluk projesini gönüllülerden oluşan ekibimizle kurduk ve kadınlara ilham olacak projelerle heves ve heyecanla bu alanda var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

KizlarSoruyor’da Ne Tür İçerikler Üretilir?

Hayata dair her konuda aklına takılan ne varsa anında fikir alabileceğin KizlarSoruyor’da 40’tan fazla konu etiketi var!

Sorunu sorup KScanlar’dan yardım alabilir ya da görüşlerini paylaşarak diğerlerine yardım edebilir ya da aklındaki yazıları Bence olarak makale tarzında yayınlayabilirsin.

KizlarSoruyor'da İçerik Moderasyonu Nasıl Yapılır?

KizlarSoruyor’a üye olur olmaz hemen paylaşımlara başlayabilirsin. Paylaşımlarının kurallar dahilinde olmaması durumunda yapay zeka destekli moderasyon sistemimiz devreye girer.

Moderasyon ekibimiz, üyelerden başlayan moderasyon sistemimiz sayesinde, kuralsız paylaşımları yakalayarak uyarı yapmakta ya da paylaşımları hızla kaldırmaktadır.

KizlarSoruyor'da Topluluk Kuralları Nelerdir?

KizlarSoruyor’da en çok merak edilen soruların cevaplarını buraya topladık. Sık Sorulan Sorular ilgili kategorilerinde cevaplanmaktadır.

KizlarSoruyor Hangi Kullanıcı Verilerini Toplar, Kişisel Verileri Nasıl Kullanır?

Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metnine ulaşmak için KizlarSoruyor Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni linki ziyaret edebilirsiniz.

KizlarSoruyor’un Gizlilik Politikası Nedir?

Kişisel verilerinizin işlenmesi ile veri güvenliğinin sağlanması konularında daha detaylı bilgiye KizlarSoruyor Gizlilik Politikası linkinden ulaşabilirsiniz.

KizlarSoruyor İletişim Bilgileri Nedir?

KizlarSoruyor İletişim sayfasını ziyaret ederek tüm iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şirket Adı: GirlsAskGuys LLC

Adres: “GirlsAskGuys LLC 9000 McKnight Woods Ln Richmond Heights, MO 63117 USA

E-posta: yardim@kizlarsoruyor.com

YÜKLENİYOR...