Keşfet
Aklına takılan soruyu sor!
Sor

Magazin

Herkesin ağzı açık dinlediği en son magazin haberlerini duymaya hazır mısınız? Bu sayfada nefesler tutuluyor ve magazin gündemini işgal eden olaylardaki sır perdesi aralanıyor. Kızların ve erkeklerin merak ettiği magazin konulu sorular burada yanıt buluyor. Yerli ve yabancı ünlüler kiminle, nerede yakalanmış; hangi ünlünün konseri neden son dakika iptal edilmiş, kim kimden ayrılmış, kim kiminle eşini aldatmış, hangi güzel şarkıcı bir konserden milyonlar kazanmış, kim canlı yayında hayatının gafını yaparak kariyerine nokta koymuş, kim kırmızı halıda güzelliğiyle büyülemiş… Hepsi burada açıklığa kavuşuyor. Siz de merakınızı gidermek için Magazin konu etiketine göz atın!

Yerli ve Yabancı Ünlüler Nerede, Kiminle, Ne Yapıyor?  


Türkiye ve dünya gündemini meşgul eden yerli ve yabancı isimlerin attıkları her adım, olay oluyor. Ünlü çiftlerin boşanma davasındaki süreç nasıl işliyor? Sevilen futbolcu hangi hareketiyle gözlerden fena düştü? Yabancı ünlülerin muhteşem evleri nasıl inşa edilmiş ve ne kadara mal olmuş? Bir zamanların magazin ekolü şimdi nerelerde? Hangi ünlünün seneler süren esareti bitiyor? Kendinden 25 yaş küçük sevgili yapan ünlü aktör kim? Hollywood yıldızları hangi ünlü mekanda fena dağıttı? Hangi kadın sanatçı diğerlerine göre bir adım önde? En yakışıklı ünlü hakkında bilinmeyen 10 gerçek nedir? Son zamanlarda hem güzelliği hem zekasıyla adından söz ettiren yerli ünlüler kim? Hangi Türk şarkıcı yabancı bir aktörle beraber? Ünlülerin hamileliklerini sergilemesini doğru buluyor musunuz? Tüm bu sorular ve çok daha fazlasını KizlarSoruyor’da bulabilirsiniz.

Magazinde Son Dakika Gelişmeleri 


Son dakika magazin haberleri KiızlarSoruyor’un en hararetli konuşmalarının döndüğü konular arasında üst sıralarda yer alıyor. Hangi ünlü sanatçı konserinde düşüp bayıldı? Kim kimin arabasına çarpıp kaçtı? Hangi Amerikalı aktör Müslüman oldu? Ünlü aktristin nişanlısını düğünün ortasında terk ettiği doğru mu? Eğer siz de magazinde son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak istiyorsanız bu sayfadan gözünüzü ayırmayın. Zira burada hem ülkemizden hem de dünyadan magazin haberleri konuşulup masaya yatırılıyor. Hangi Türk şarkıcı, klibinde soyundu? Sosyete dünyası ile ilgili en son gelişmeler neler? Kainat güzeli seçilen erkek kim? Kızlarıyla birlikte kameralara poz veren ünlü aktör, öyle bir laf etti ki! KScanlar ile birlikte siz de iş başına! Kendi magazin konularınızı belirleyin ve bu konulara ilişkin merak ettiklerinizi sorun! Günün sonunda merakınızı giderecek cevapları almış olacaksınız.

Magazin Dünyası Bunları Konuşuyor 


Magazin dünyası ile ilgili merak edilenler bu sayfada aydınlanıyor. Kulaktan kulağa hızla yayılan son dakika dedikodularını siz de duymak isterseniz burada kalın. Zira burada ünlüler dünyası ile ilgili çarpıcı gerçekler ve “Yok artık!” dedirtecek dedikodular yer alıyor. Hangi ünlü şarkıcı kimi taklit ediyor? Şöhretli olmak uğruna yapamayacağı şey olmayan kim? Hangi Hollywood yıldızının bikinisi yüzerken açıldı? Yeşilçam’ın en yakışıklıları ve güzelleri kimler? Konserlerinde, ahlaksızlığa özendirdiği iddia edilen şarkıcı hakkında hangi suçlamalar yapılıyor? Hangi hamile şarkıcı ne zaman doğuracak? Marilyn Monroe hakkında bilinmeyen gerçekler neler? Hangi ünlü şarkıcının büyük konuştuğu şey başına geldi? Hangi güzel oyuncunun yırtmaçla imtihanı başarısızlıkla sonuçlandı? Hangi sevilen şarkıcı 5 yıldızlı otel yerine karavan tatilini seçti? Siz de yerli ve yabancı magazin dünyası hakkında bilmediklerinizi bu sayfada öğrenerek şok olabilir, bildiklerinizi paylaşarak şok edebilirsiniz. Ünlüler dünyasındaki son dakika gelişmelerini yakından takip etmek, sorularınızı sormak veya fikirlerinizi paylaşmak için bize katılmanız yeter. KScanlar ile birlikte çıkacağınız bu yolda, magazin alemi hakkındaki tüm soru işaretlerinizi Magazin kategorisinde silebilirsiniz
Yerli ve yabancı magazin dünyası ilgi alanına mı giriyor? Ünlüler dünyasındaki son gelişmeleri yakından takip etmeye meyilli misin? İlgini çeken kişilere dair hiçbir haberi kaçırmak istemiyor, bu alandaki güncel bilgi birikimini her daim muhafaza mı etmek istiyorsun? O halde tüm KScanlar ile birlikte iş başına!
Tümü Sorular Benceler
YÜKLENİYOR...