Keşfet
Aklına takılan soruyu sor!
Sor

Gamer

Gamer dünyası hakkında merak ettiğiniz konulardan eğlenceli anketlere kadar aklınıza gelen sayısız paylaşımı KizlarSoruyor’da  bulabilirsiniz. Yeni çıkan oyun incelemeleri, unutulmazlar arasına giren eski yapımlar ya da en popüler oyunların kıyaslamaları… Bir oyuncunun merak edebileceği pek çok konu, farklı konseptlerde karşınıza çıkıyor. Siz de Gamer konu etiketindeki  paylaşımları inceleyerek oyun dünyasına dair pek çok sorunuza yanıt alabilir, yorum yaparak bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yepyeni Oyunlar Keşfedin


Yıllardır oynadığınız bir oyunun yeni versiyonunu, piyasaya çıkacağı tarihi ya da en popüler ücretsiz oyunları bulabileceğiniz Gamer kategorisinde  oyun dünyasına dair pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sıkı bir oyun dünyası takipçisiyseniz, bildiğiniz / bilmediğiniz onlarca farklı içeriğe de kategorimizdeki başlıklardan ulaşabilirsiniz. Dahası, eski – yeni fark etmeksizin tüm Gamer dünyasını etkilemiş efsane oyun yapımlarını da keşfedebilirsiniz. Bugünün çok daha yüksek çözünürlüklü ve gelişmiş yapımlarının yanı sıra özellikle iki binli yıllarda ortaya çıkan oyunlar hakkında da bir nostalji olarak fikir sahibi olabilirsiniz. Macera, spor, yarış, strateji gibi farklı pek çok türde kurgulanan yeni oyunlar arıyorsanız da doğru yerdesiniz. Pek çok oyuncunun şu sıralar en çok oynadığı oyunları paylaştıkları  içerikler ile yepyeni oyunlar keşfedebilirsiniz. Buna ek olarak çeşitli oyunların kapsamlı incelemeleri sayesinde de çeşitliliği artırabilirsiniz. Bu tür incelemeler aynı zamanda ilgili oyun hakkında merak ettiklerinize de yanıt bulmanızı sağlayabilir. Dünyaca ünlü video oyun şirketlerinin oyunları hakkında yapılan karşılaştırmalardan da yararlanabilirsiniz. Örneğin; FIFA, Star Wars, Sims, NBA gibi çeşitli yapımları oyun dünyasına kazandıran EA Games hakkındaki paylaşımları takip edebilir, siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Oyun Ekipmanları Hakkında Bilgi Alın


Kendinize yeni oyuncu ekipmanları almayı düşünüyor fakat kararsız kalıyorsanız da kullanıcı deneyimlerini sayfamızdaki paylaşımlardan öğrenebilirsiniz. En temelinde oyuncu bilgisayarlarının yer aldığı gamer ekipmanları dünyasında ne tür klavye, mouse, kasa ya da monitör alacağınızı da öğrenebilirsiniz. Bunların her biri oyunlardaki performansları dahi etkileyebildiği için oyuncular tüm ekipman seçimlerinde titiz davranabiliyor. En iyi oyuncu klavyesi önerilerinden mouse tavsiyelerine, gereken RAM kapasitesinden ekran kalitesine kadar oynayacağınız oyunlara ayak uydurabilecek bileşenleri keşfedebilirsiniz. Böylece oyunlarınızı kaldıracak ekipmanlar alabileceğiniz gibi, aslında gereğinden fazla ekipmanları tercih etmeyerek de ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu noktada en önemli avantajlardan biri pek çok kullanıcı yorumuna erişebilme imkânı. Bu sayede adı geçen oyuncu ekipmanlarını bizzat deneyimleyen kullanıcıların geri bildirimlerini, ürün hakkındaki fikirlerini de öğrenebilirsiniz. Bununla beraber, daha önce görmediğiniz bir gamer ekipmanını da paylaşımları takip ederek öğrenmeniz mümkün.

Eğlenceli Oyun Karşılaştırmalarına Katılın


Oyun tutkunları, sevdikleri yapımlar, kurgular hakkında kıyaslama yapmaktan da en az oyun oynamak kadar keyif almakta. Bu noktada siz de görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Örneğin, en iyi savaş oyunları hakkında açılan bir başlık altındaki yorumları inceleyebilir, siz de severek oynadığınız oyunları önerebilirsiniz. Yalnız bu da değil; dünyanın en zor oyunu, en iyi ücretsiz oyunlar, çocukluk yıllarının efsaneleşmiş oyunları gibi konular hakkında açılan başlıkları da takip edebilirsiniz. Bu tür eğlenceli başlıkları anketler grubunda da bol bol görmeniz mümkün. Buradaki anketlere katılarak da en çok oy olan seçenekleri görebilir ve konu hakkında fikir edinebilirsiniz. Oyunlarda yaratılan karakterlerin de birbirleri ile çokça kıyaslaması yapılabiliyor. Tıpkı filmlerdeki kahramanlar gibi oyun dünyasının kahramanları da eğlenceli bir sohbet eşliğinde karşılaştırılabiliyor. Bu kıyaslamalar sayesinde adı geçen kurgusal karakterler ve  oyunlar hakkında da kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Vakit kaybetmeden incelemeye başlayarak siz de mobil oyun, bilgisayar oyunu, konsol oyunu gibi pek çok alandaki bilgi verici, eğlenceli içerikleri inceleyebilirsiniz.
PlayStation tutkunları, mobil oyun gurmeleri ve Gamer'lar burada buluşuyor, en sevdiği oyunları, favori yarışmaları, e-sporun tüm inceliklerini KizlarSoruyor'da konuşuyor. Topluluk deneyimini tatman için oyunlarla ilgili sen de bir soru sor!
Tümü Sorular Benceler
Soru

Oyun tavsiye edebilir misin?

21
Soru

Oyunlarla aranız nasıl?

24
YÜKLENİYOR...