Keşfet
Aklına takılan soruyu sor!
Sor

Aşk İlişkileri

Baş döndürücü ve masalsı bir aşk için neler yapmalı? İlişkide kıskançlık ne kadar mantıklı? Aklınız bu tür sorularla doluysa doğru yerdesiniz. İlişkilerinizdeki sorunları farklı bakış açılarıyla değerlendirebilmek ve sağlıklı kararlar alabilmek için KizlarSoruyor’a  göz atabilirsiniz. İlk buluşmadan evliliğe kadar birçok konu Aşk İlişkileri kategorisinde konuşuluyor.  Konu etiketindeki  soruları  incelerseniz kendinizi yalnız hissettiğiniz ilişki konularının aslında herkesçe yaşandığını fark edecekseniz. Tıpkı sizin gibi ilişkide tecrübeli aşıkların fikirlerinden yararlanarak ilişkinize yön verebilirsiniz. Tüm bunların yanında kendi tecrübelerinizi de paylaşmak için sorulara yorumda bulunabilirsiniz.

Kavga İlişkinin Tadı Tuzu mu? Yoksa Ayrılık Sebebi mi? Hemen Sor!


İlişkinin ilk aşamalarından evlilik adımlarına kadar birçok probleme dair soruları  ve  cevapları KizlarSoruyor’da bulabilirsiniz. . Bir ilişkinin dinamiklerini etkileyen birçok konu vardır. İlişkini başlangıç aşamasından ilerleyen dönemlerine kadar birçok tartışma gündeme gelebilir. Bu tür durumlarda nasıl davranacağınıza dair soru işaretlerine sahipseniz kaygılarınızı paylaşabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda tecrübeli kişileri size birçok tavsiyede bulunabilir. Farklı açılardan yorumlar edinerek ilişkinize nasıl yön vereceğinize karar verebilirsiniz. Sadece basit konuları değil, ilişkiyi derinden yaralayan problemleri de burada  tartışıyoruz. Aldatma, yalan söyleme veya ayrılık sonrası durumlarında nasıl ilerlemeniz gerektiği konula da burada mevcut. Kimseye anlatamadığınız problemlerinizi burada paylaşarak çözüm bulabilirsiniz. “Asıl ilişki insanı benim!” diyorsanız konuları yorumlamaktan çekinmeyin. Aşk konusunda bilinmezliğe sahip olan kullanıcılara tecrübelerinizi ve hikayelerinizi anlatarak yardımcı olabilirsiniz. Örneğin; ilişkide kıskançlık ve güvensizlik sorunu nasıl aşılır gibi konularda tecrübeleriniz varsa bu tür soruları  yorumlayabilirsiniz. İlişkiler konusunda yüzlerce sorunun yer aldığı Aşk İlişkileri konu etiketini inceleyerek tecrübe kazanın ve kazandırın.
 

Evliliğe Dair Tüm Konular Burada Tartışılıyor


Evlilik süreci uzun ve dolu dolu yıllara gebedir. Bu yolda önünüze çıkan problemleri çözmek ve evliliğinizi sağlam temeller üzerine inşa etmek için KizlarSoruyor’da sorulan soruları  inceleyebilirsiniz.  Evliliğini büyük bir mutlulukla sürdüren tecrübeli kişiler size mutluluğun formülünü verebilir. Karşılaştığınız birçok sorun hakkında nasıl davranmanız gerektiğine dair birçok yaklaşımı tartışmalarda bulabilirsiniz. Bunun yanında evlilikte en çok yaralayan sorunlarda burada konuşuluyor. Anlatamadığınız özel sorunlarınızı KScanlara sorarak   görüş alabilirsiniz. Tüm bunların yanında evlilik süreçlerinde deneyimli kişiler birçok konu hakkında tavsiyelerini sizinle paylaşıyor. İlişkinize farklı bir açıdan yaklaşabilmek için aşk ve evlilik hakkında öneriler sunan deneyimli kişilerin yazılarını inceleyebilirsiniz. İlişkiler hakkındaki tüm bilinmezlikler burada masaya yatırılıyor. Aşkta kazanmak ve mutlu bir yuva kurmak için tartışmalara katılmaktan çekinmeyin!

Aşk İlişkileri Konusu için Popüler Etiketler

Flört Soruları
İlişki Soruları
Sevgili Soruları
Partner Soruları
Sevgi Soruları
Ayrılık Soruları
Evlilik Soruları
Erkek Soruları
Kadın Soruları
Nişan Soruları
Aldatma Soruları
Eski Sevgili Soruları
Randevu Soruları
Çift Soruları
"Dünyanı değiştirmek istiyorsan aşık ol" diye boşa dememişler. Peki, senin aşk hayatın nasıl gidiyor? Hâlâ ilk mesaj ondan gelsin diye mi bekliyorsun? Yoksa kıskançlık krizleri ile hayatındaki kişiyi boğmaya devam mı ediyorsun? Merak etme, senin gibi tecrübeli aşıklar kendi ilişki problemleri ile aşk hikayelerini burada hep birlikte konuşuyor!
Tümü Sorular Benceler
Soru

Aşırı kıskanç sevgiliyle olur mu?

17
Anket

Aşka olan inancını kaybettin mi?

26
Soru

Aşktan yana yüzünüz gülüyor mu?

202
YÜKLENİYOR...