Keşfet
Aklına takılan soruyu sor!
Sor

Moda & Stil

Moda ve stile dair tüm konular burada konuşuluyor. Kıyafetlerinizle, aksesuarlarınızla ve takılarınızla mükemmel bir görünüme sahip olmak için ihtiyacınız olan tüm tüyoları sayfamızda bulabilir; moda ve stile dair alışverişler yaparken, kombin tasarlarken daha kolay fikir oluşturabilirsiniz. Moda ve stil konusuna dair farklı pek çok bakış açısının ve tecrübenin buluştuğu bu sayfa ile genel tarafından kabul edilen moda fikirlerine ya da aykırı stil önerilerine dair güçlü bir izlenim kazanabilirsiniz. Bu yaz plajın nabzını hangi renkler tutuyor? Mezuniyet töreninde nasıl bir mezuniyet elbisesi tercih etmek gerekir? Erkeklerin kadınlarda beğendiği giyim tarzları nelerdir? Tüm bunlar ve modaya dair daha pek çok sorunun yüzlerce farklı yanıtını ve çeşitli görüşleri incelemeye hemen başlayabilir, kafanızdaki soru işaretlerini birer birer giderebilirsiniz.

Yılın Moda ve Stil Trendleri Neler?


Moda, insanın kendine yakışanı giymesi midir yoksa yılın trendlerine ayak uydurması mı bilinmez ama herkes için önemli bir konu olduğu aşikâr. Popüler stiller için kullanılan moda ifadesi aslında o yılın, o dönemin ve o zamanın ruhuna uygun seçimler yapmayı ifade ediyor. Dolayısıyla kıyafet ya da aksesuar alışverişi yaparken sezon ve senenin trendlerini bilmek, yıla damgasını vuracak renklere dair fikir sahibi olmak büyük önem taşıyor. Yılın moda akımlarını takip etmek ve popüler stillere hakkında fikir edinmek için doğru adrestesiniz! Farklı görüşlerin moda ve stile dair yorumlarından, paylaşımlarından ve sorularından çıkarımlar yaparak moda konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu yılın plaj modasından kar tatili stiline, sokak tarzından abiye şıklığına moda ve stile dair merakınız olan tüm konulardaki tüyolar KizlarSoruyor’da  sizleri bekliyor!

Kafalarda Soru İşareti Uyandıran Stil Konuları


Moda ve stile dair pek çok konuda kafalarda soru işareti uyanıyor. Örneğin; her kadının dolabında mutlaka olması gereken parçalar neler? Erkek sokak stilini çarpıcı kılacak kıyafet ve aksesuarlar hangileri? Mezuniyet törenleri ve balolarda nasıl bir elbise tercih etmeli? Bir kimsenin düğününe ya da kınasına giderken hangi renkler tercih edilmemeli? Sizin kafanızda uyanan bu sorular daha önce başka insanların da kafasında merak uyandırmış olabilir. Bu yüzden bu sorulara verilen yanıtları ve deneyim paylaşımlarını inceleyerek, merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını Moda & Stil kategorisinde bulabilirsiniz. Eğer moda ve stile dair bir sorunuz var ve bu konuda görüşler toplamak istiyorsanız o halde kendi soru başlığınızı kendiniz yaratabilir ve bu soruya gelen cevaplar neticesinde fikir toplayabilirsiniz.

Son Moda Elbiseler, Çantalar, Aksesuarlar Neler?


Modanın nabzını tutmak için doğru yerdesiniz. Son moda elbiseler, çantalar, aksesuarlar neler? Bu yaza hangi renkler damgasını vuracak? Abiye seçimi yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Bu soruların ve çok daha fazlasının yanıtını aramaya hemen başlayarak stilinizle iddianızı ortaya koyabilirsiniz. Bu yılın yaz modasını en iyi şekilde yansıtmak için eskiye yani nostaljiye dönük parçalarla stilinizi zenginleştirebilirsiniz. Kış aylarında V yaka kazaklara, yaz ve bahar aylarında polo yaka tişörtlere ve keten gömlek modellerine dolabınızda yer açarak yılın moda trendlerini yakalayabilirsiniz. Bu yıl ayrıca renk cümbüşlerine de hazır olun! Birden fazla rengi bir arada kullanmak ve pastel renkler yerine neon, çarpıcı renkler tercih etmek bu yılın önemli stil yenilikleri arasında yer alıyor. En moda elbiseler için ise fırfırlı ve balon kollu modelleri tercih edebilirsiniz. Bu yılın en çok yükselen parçası ise balıkçı şapkası. Güneşin kendini en tepede hissettirdiği anlarda stilinizi yılın trendi balıkçı şapkaları ile zenginleştirebilirsiniz. Yılın moda trendleri ve konularına hâkim olmak için Moda & Stil konu etiketindeki konuları keşfedin dilerseniz eğlenceli sohbetlere siz de hemen dahil olun!
Her ne kadar hayat mükemmel olmasa da sen kıyafetinle mükemmel görünebilirsin. Peki, kadın ve erkek moda dünyasında neler oluyor merak etmiyor musun? Her fiziğe uygun stil önerileri ve trendlere uygun kombin ipuçları bu sayfada konuşuluyor.
Tümü Sorular Benceler
Bence

Kadınlara Bikini Önerileri!

1
Soru

Şık görünmek için ne yapıyorsunuz?

72
YÜKLENİYOR...