Keşfet
Aklına takılan soruyu sor!
Sor

Güzellik & Bakım

Güzellik ve bakıma dair merak ettiğiniz ne varsa KizlarSoruyor’da. Erkek ve kadınların güzellik algısına dair sayfada yer alan sorular trendlerin nabzını tutuyor. Bu eğlenceli kategoride özgüveninizi tazeleyecek soruların yanı sıra güzellik rutininize katkı sağlayacak pek çok tavsiyede bulunuyor. Bakım ürünleri, kozmetik çeşitleri ve uygulayabileceğiniz farklı rutinleri bu Güzellik & Bakım kategorisinden öğrenebilir ve diğer kullanıcılara aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
 

Güzellik Algısı ve Yeni Trendler


Dünyada ve Türkiye’de kalıplaşan güzellik algılarına dair muhabbet edebileceğiniz ve toplumda yer etmiş olan görüşlere eleştiriler getirebileceğiniz bir platform arıyorsanız doğru yerdesiniz. Aklınızı kurcalayan soruları direkt olarak erkeklere ya da kadınlara sorabileceğiniz bu mecrada sizi pek çok ilginç soru başlığı bekliyor. Halihazırda açılmış olan başlıklara görüşlerinizle destek olabilir veya hararetli tartışma konularına siz de katılabilirsiniz. Güzellik ile ilgili konularda çoğu zaman ünlüler dünyasına dair fiziksel karşılaştırmalar yapılabiliyor veya kıyafet seçimleri değerlendiriliyor. Geniş kitlelere hitap eden ünlü isimlerin dışında erkeklerde sakal ve bıyık trendleri, kadınlarda ise vücut ölçüleri veya saç rengi gibi faktörler sorulara konu oluyor. Siz de diğer kullanıcılara yaratıcı sorular iletmek ve anketler oluşturmak istiyorsanız hemen KizlarSoruyor’a  kaydolup bu eğlenceli dünyaya adım atabilirsiniz. Mevsimlere göre değişen moda trendlerini takip etmek ve aklınıza takılan konular hakkında diğer kullanıcılardan yardım almak için bu kategoriyi kullanabilirsiniz. Sansasyonel ödül törenleri ve galalar sonrasında ünlülerin tarzlarını ve kıyafetlerini de KizlarSoruyor’da tartışabilirsiniz. Bu kategorideki konular arasında kullanıcıları ikiye bölen bir başka nokta da silikon oluyor. Farklı bölgelere uygulanan silikon yöntemleri hakkında Güzellik & Bakım konu etiketinde pek çok farklı konu başlığı bulabilirsiniz.
 

Birbirinden Faydalı Bakım Önerileri


Kozmetik dünyasında, daha iyi görünmenize yardımcı olmak için çeşitli ürünler yer alıyor. İster kadınlara ister erkeklere yönelik bakım ürünleri olsun, KizlarSoruyor’da  dilediğiniz konu hakkında diğer kullanıcılara soru sorabilirsiniz. Çoğu zaman can sıkıcı olabilen ağda, epilasyon ve tıraş yöntemleri arasında görüşlerinizi paylaşmak ve konforunuzu artıracak ipuçlarını öğrenmek için KizlarSoruyor’da açılmış olan başlıklara göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra tırnak bakımı, kirpik ve saç bakımı gibi günlük rutinlerin dışına çıkan güzellik sırlarını da bu başlıklarda yer alan yorumlardan öğrenebilirsiniz. Eğer cilt bakımınıza önem veriyor ve akne oluşumunu engellemek istiyorsanız kategorimizde cilt bakım rutinlerine dair pek çok farklı başlık mevcut. Yaşadığınız sorunlara yönelik görüşleri bu sayfa üzerindeki başlıklardan öğrenebilir farklı bir açıdan değerlendirmek istediğiniz konular hakkında ise yeni başlıklar oluşturabilirsiniz.

Eğlenceli Soru Başlıkları


Yıllardan beri tartışılagelen doğallık konusu KizlarSoruyor  başlıklarında da masaya yatırılıyor. Erkekler ve kadınlar tarafından farklı şekillerde cevaplanan bu soruları siz de sayfamızdan inceleyebilir ve eğlenceli yanıtlarla karşılaşabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz veya karşı olduğunuz yorumlara cevap yazarak siz de bu tartışmalara dahil olabilirsiniz. Doğallık konusuyla birlikte saç boyası tercihleri de sık sık anketlerden tartışılan konulardan. Sarışın, kızıl veya koyu saç tonları arasından en çok hangi renkler ilgi görüyor bu başlıklardan öğrenebilirsiniz. Diğer yandan “Scarlett Johansson çok abartılmıyor mu binlerce ünlü arasında?” gibi ilgi çekici başlıklarda kadınların ve erkeklerin hararetli yorumlarına rastlayabilirsiniz. Hollandalı veya Kanadalı erkeklerin yakışıklılığının tartışıldığı başlıklar ise erkekler hakkında konuşulan alternatif başlıklar arasında mevcut.  Keyifli vakit geçirirken aynı zamanda pek çok farklı bakış açısı ve bilgi öğrenebileceğiniz bu kategoriye siz de kendi deneyimlerinizle katkı sağlayabilirsiniz. Diğer kullanıcıların bilgilenmesini sağlayacak doyurucu yorumlar ile karşılıklı bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Modaya, güzelliğe, bakıma ve son trendlere göz atmak için siz de hemen Güzellik & Bakım konu etiketini  incelemeye başlayabilirsiniz.

Güzellik & Bakım Konusu için Popüler Etiketler

Makyaj Soruları
Rimel Soruları
Fondöten Soruları
Estetik Soruları
Pudra Soruları
BB Krem Soruları
Tıraş Soruları
Gratis Soruları
Watsons Soruları
Ruj Soruları
Parfüm Soruları
En güncel güzellik trendleri neler?
Doğal ve güzel bir görünümün yakalamak için trendlerini takip edebileceğin ve aradığın tüm cevapları bulabileceğin yerdesin! Burada doğal makyaj tüyoları hakkında sorular sorarak, daha iyi görünümün püf noktaları hakkında fikir edinebileceksin. En son güzellik trendleri ve en güncel önerileri burada bulabilirsin. Özel bakım rutinlerinden, makyaj hilelerine, güzelliğe dair merak ettiklerini öğrenmek için sadece sorman yeterli.
Tümü Sorular Benceler
Soru

Bu ruj rengi alinir mi?

24
YÜKLENİYOR...