Ben Uzm. Dyt. Zehra Bora. Karantina günlerinde beslenme ve egzersizle ilgili sorularınız neler?

Merhaba KScanlar!

Ben Sağlık & Diyet Bi'Bilen'i Zehra Bora. #EvdeKal çağrılarına uyan herkesin;
  • Sağlıklı beslenme,
  • Direnci arttıracak yiyecekler,
  • Kilo almamak için evde hangi atıştırmalıklar tercih edilmeli,
  • Evde yapılacak egzersizler
ve daha fazlası hakkında soruları, sorunları var biliyorum. Uzun süredir sporcu beslenmesi ile ilgileniyorum.

Hepimizin morale ve desteğe ihtiyacı olan bu günlerde, ben de deneyim ve bilgilerimi paylaşmaktan keyif alacağım.

Bana sorularınız neler? :)

Konuğumuz Zehra Bora, Sağlıklı beslenme ve diyet gibi konulardaki sorularınızı cevaplamak için 29 mart pazar günü saat 19:00'da Instagram canlı yayınında sizlerle! Sorularınızı profildeki linkten iletebilirsiniz! @zehrabora @bibilenler #diyetisyen #diyet #sağlıklıbeslenme KizlarSoruyor (@kizlarsoruyor)'in paylaştığı bir gönderi ()

29 Mart Pazar akşam saat 19:00'da
KizlarSoruyor İnstagram Hesabı'nda sorularınızı canlı yayında yanıtlayacağım.
Sorularınızı heyecanla bekliyorum! :)
Ben Uzm. Dyt. Zehra Bora. Karantina günlerinde beslenme ve egzersizle ilgili sorularınız neler?