kalpsiz-melek
u

İlişki: Bekar

Meslek: Bilgisayar

''Değişir dünya sen inandıkça.''

Selamlar.
Profilime hoş geldiniz.💙
Öncellikle öğrenmeyi ve öğretmeyi seven biri olarak iyi ki KS' deyim diyorum çünkü fenomen olduğum konu etiketlerinde hem öğretici içerikler paylaştığımı düşünüyorum hem de sizin paylaşımlarınızdan bir şeyler kaptığımı düşünüyorum. Hayatıma katkısı çok KS'nin. KS'de fenomen olmak istemem sanırım hayatımın güzel sebeplerinden biri.
Sizinle bir arada olmak da tabii ki.

Neden fenomen olmak istediğimi şu şekilde açıklayabilirim: İlk fenomen olduğum konu etiketi Moda&Stil' di. Sonra devamı geldi zaten tutkularımı keşfederek ve diğer tutkumun olduğu konu etiketlerinde de fenomen oldum.

Biraz da karakterimden bahsetmek istiyorum.
Ben aşırı açık sözlü bir insanım. En sevmediğim huyum bu olsa gerek. İçim neyse dışıma da onu yansıtırım. Sevmediğim insanlarla aynı ortamda bulunmam, giderim. Tabii mecbur olduğumuz durumlar olabilir orası ayrı. Bir insanı da sevmiyorsam ya bana zarar vermiştir ya da başka birine. Yoksa insanlarla gayet de iyi anlaşırım. Sosyal medya pek kullanmam, bir KS bir de WhatsApp hesabım var. Bir de son olarak; bir şeyi istiyorsam ya benim olacak ya yine benim olacak. Başka şansı yok o şeyin yani.

Neyse, çok uzattım sanırım. Kendinize iyi bakın.
Görüşürüüüz. 💛

Şehir: Batman

1.169 SoruSordu
37 BencePaylaştı
25.505 GörüşEkledi

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

106.620 Xper puan
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...