Ben Diyetisyen Banu Belkıs Güner, KizlarSoruyor #uzmanlarcevapliyor etkinliğinde diyetle ilgili sorularınızı alabilir miyim?

BanuBelkıs
“Tüm hastalıklar bağırsaklardan başlar” sözünden yola çıkarak kendi geliştirdiği yönteme, “Bağırsak Diyeti” adını veren Banu Belkıs Güner, bağırsak sağlığı ve diyeti ve diyabet diyetisyenliği üzerine sorularımızı yanıtlamak üzere, 23 Kasım Perşembe 15:30-17:30 arası KizlarSoruyor #uzmanlarcevapliyor konuğumuz oluyor.
Ben Diyetisyen Banu Belkıs Güner, KizlarSoruyor #uzmanlarcevapliyor etkinliğinde diyetle ilgili sorularınızı alabilir miyim?
Neden kilo veremiyoruz? Diyet yapmaktan korkmamanın yolu nedir? Yaşadığımız psikolojik sorunların altında yatan gerçek neden ne? sorularının cevaplarını almak üzere buluşuyoruz.
Düşünceleri beyin, duyguları bağırsaklar yönetirmiş!
Ben Diyetisyen Banu Belkıs Güner, KizlarSoruyor #uzmanlarcevapliyor etkinliğinde diyetle ilgili sorularınızı alabilir miyim?
Hipokrat der ki “Tüm hastalıklar bağırsaklardan başlar, bağırsaklarınız hastaysa vücudunuzun geri kalanı da hastadır.” İbn-i Sina da “Her hastalığın başı kötü sindirimdir.” demiş asırlar önce… Beş bin yıllık Çin tıbbı da “Bağırsaklarınız hastaysa siz hastasınız, eğer sağlıklıysa sağlıklısınız.” diyor #BanuGüner.
Ben Diyetisyen Banu Belkıs Güner, KizlarSoruyor #uzmanlarcevapliyor etkinliğinde diyetle ilgili sorularınızı alabilir miyim?
Bu faydalı röportaja katılmak, sorunuz varsa iletmek için takibinizi rica ediyoruz. Perşembe günü görüşmek üzere...
Ben Diyetisyen Banu Belkıs Güner, KizlarSoruyor #uzmanlarcevapliyor etkinliğinde diyetle ilgili sorularınızı alabilir miyim?