joeblack18
s

İlişki: Bekar

Meslek: Satış/Pazarlama

Merhaba ben joeblack :) 7 yıldır bu platformdayım. İktisat fakültesi mezunuyum. Paylaşmayı, okumayı, yazmayı çok severim.

15 yaşımdan beri spor ile iç içeyim. Koşu, aerobik, kondisyon çalışmaları yaptım. Sık sık kilo aldım, verdim ve sayısız diyet programları uyguladım. 2010 yılında ağırlık çalışmaya başladım. İşlerimden dolayı aksattığım dönemlerde oldu ama bunu tamamen yaşam düzenim haline getirdim. Araştırdım, bilgi edindim, öğrendim bir çok program deneyimledim. Sizlere de burada öğrendiğim, bildiğim, tecrübelerimi paylaşmak için SPOR kategorisinde paylaşımlarım ile destek olmaktayım.

Spor ile birlikte Sağlık/Diyet konularının her zaman içe içe olduğu düşüncesini taşıyorum. Yiyecekler konusunda bir çok bilgi edinerek, yıllardır yaptığım diyetleri bunlar ile pekiştirdim. Ağırlık çalıştığım için sporcu diyeti tamamen farklı bir noktada ve normal diyetlere benzemediği gibi deneme yanılma yöntemi, sürekli iniş-çıkış ile ilerleyen rutin ile onuda çok şükür rayına koymayı başardım. Ve bildiklerimi, deneyimlerimi sizlerle paylaşmaktan keyif alıyorum.

Her vücut geliştirme sporcusu aynı zamanda bir aşçıdır. Bu spora yönelmeden önce üniversite yıllarında yemek yapmayı bir arkadaşım vasıtası ile öğrendim. Daha sonra sporu da bir yaşam düzeni haline getirdiğim için haliyle yemek yemeden gelişemiyor ve istediğiniz ölçüye ve forma ulaşamıyorsunuz. Protein demek, et demek olduğu için et ile aramda büyük bir aşkın olduğu doğrudur. Etli yemekler, et soteleri, baharatlar, hafif tatlılar ve bir çok konudaki deneyimlerimi sizlere aktarmak ve paylaşmak için Yemek/Tarifler konu etiketinde sizlerle birlikteyim...

He bu arada tarihi, gezmeyi, araştırmayı çok sevdiğimi de belirtmeden geçmeyeyim. Zaten azıcık paylaşımlarımı mıncıklayan anlar ;)

Hadi kalın sağlıcakla :) :) :)

RELUCTANT LEADİNG MAN...

Şehir: Kocaeli

1.798 SoruSordu
46 BencePaylaştı
63.526 GörüşEkledi

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

171.673 Xper puan
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...