73 kilodan 50 kiloya düşmeyi hedefliyorum. Nasıl verebilirim?

Arkadaşlar linkler bir türlü olmadığı için tekrar soruyorum. Lütfen beni kırmayın ve işe yarar diyet vs program varsa yardımcı olur musunuz 73 kilodan 50 kiloya düşmeyi hedefliyorum. Spor yapamam boş zamanım yok ama her gün 6-7 bin adım atıyorum 300 kalori harcıyorum yardım edin.
Güncellemeler
1 ay
Arkadaşlar yarın kan tahli vericem ordanda doktordan öğrenirim ne olduğunu zaten bgn aralıklı orucu başlattim yakin zamandada diyetisyene gideceğim... Bakalım ne çıkacak kanımda. Umarım kötü bir şey çıkmaz.
Güncellemeler
1 ay
Arkadaşlar o kadar çok yorum var ki yetişemiyorum bu arada tüm yorumlarıniz için teşekkür ederim tavsiyelerinizi dinleyeceğim o kilolar verilecek söz bu arada ara sıra buraya yazında size güncel haberleri vermeyim 💎💎💎💎 ☺️
Güncellemeler
22 gü
Arkadaşlar merak edenler için yazıyorum ben 73.6 kiloydum şimdi ise 70.5 düştüm kan değerlerim normal çıktı insülin direnci felanda yok muş her şey normal dendi bana. Bir de diyetisyene gidemedim çünkü mrs de randevu vermiyor. Bende her sabahları 1 dilim kepek ekmeği 1 er tane salatalık, domates yiyorum akşamlarıda 1 dilim kepekli ekmek artık annem ne pişirirse yiyorum ama az mesela 1 kepçe çorba gibi 2-3 kaşık yemek gibi hepinize saygı ve sevgilerimle..
Güncellemeler
17 gü
Güncel 69.3 kiloyum.
Güncellemeler
14 gü
Güncel 68.8