Squat yaparken nasıl nefes almalıyım?

Hemen nefesim kesiliyo kalbim çarpmaya başlıyo nefes nefese kalıyorum yarım bırakmak zorunda kalıyorum neden böyle oluyor? Nasıl nefes almam gerek?

0|0
218

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Asagi inerken nefes al, ayagi kalkarken nefes ver. Tum agirlik idmanlarında boyledir. Hareketin negatifinde nefes alinir, pozitifinde yani zorlanilan kisminda nefes verilir

1|0
    0|0
    • Miden dolu antrenman yapiyorsan zorlanirsin kalbine fazla yük biner. Yemekten 2-3 saat sonra spora başla

• Rica ederim. Spor yapan kiz candir.. squat calisan kiz iki adim ondedir, baska sorun varsa sorabilirsin

• O zaman seni takip ediyorum aklıma takılan bişey olursa sormak için 😊

• Tam squata inerken nefes al karında tut nefesi çıkarken vericeksin squat konusj fa yardım edebilirim sana yaz bana mesaj

2|0
    0|0
  • Doğru ağırlıkla çalışmıyor olabilirsin, en az 8 en fazla 12 tekrar yapabildiğin ağırlıklarla çalışman gerek.

0|0
    0|0
  • Aşşa inerken al kalkınca ver basıncı dengele ciğerlerini zorladığından kesiliyo ben 500 yaptığımı biliyom

0|0
    0|0
  • Hareketi yaparken kontrollu nefes alip ver. Kendini zorlama

0|0
    0|0
  • Aşağı inerken ver yukarı çıkarken al

0|0
    0|0
  • Aşağı inerken nefes alıyorsun

0|0
    0|0
  • Okadar zorlanıyorsan yapma sende , ölcen haberin yok

0|0
    0|0
  • Basinda donuyosa yetersiz beslenme

0|0
    0|0
  • Squat yaparken bir insan nasıl nefes nefese kalır anlatsana bence yanlış yapıyosun

0|0
    0|0
  • Aşağı inerken ver yukarı çıkarken al

0|0
    0|0
  • Bütün hareketlerde ağırlığı kaldırırken nefes verirsin. Tekrar noktasında nefes alırsın

0|0
    0|0
  • Nereden nefes almalıyım olmalıydı soru

0|0
    0|0
  • Sikilasma nolcak ya biraz erit tamamdir kaldiki squat kalca icin degilmi? 🙄

0|1
    0|0
  • popondan al sende

0|0
    0|0
  • Güçte nefes ver boşta al

0|0
    0|0
  • unutma yeter

0|0
    0|0
  • O ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kadar zorlama kendini. d

0|0
    0|0
  • Kalkarken nefes alacaksın otururken vereceksin bir çok defa aynı hareketi yaptıktan Ve çok yorulduktan sonra zaten başka yerlerinden de nefes giriyor içine😜😂🤣

1|0
    0|0
    • Aynen 😂😂

• Line e geliyor musunuz :)

• Oohh hayat size guzel uyuyun siz :p

Yükleniyor... ;