Adana Demirspor 3 - Sivasspor 0... Lider montella ile yine gözümüzün pasını sildi! Maçı nasıl buldunuz?

Reykart2

Evet arkadaşlar Adana Demirspor ligin iyi takımlarından Sivasspor'u 3-0 yenerek liderlik koltuğuna oturdu. Mütevazi kadrosunu oynattığı güzel oyunla bence türkiye'nin tartışmasız en iyi hocası abdullah avcı ile beraber şüphesiz montella'dır ve bu 3 büyükler nasıl bu hocayı almayı akıl edemedi hayret ediyorum! Bu arada goller belhanda, onyekuru ve akintola'dan geldi... Maçı nasıl buldunuz?

Adana Demirspor 3 - Sivasspor 0... Lider montella ile yine gözümüzün pasını sildi! Maçı nasıl buldunuz?