Isınma hareketleri yapmadığımdan dolayı ağrılarım var spor yapmaya devam etsem bir şey olur mu?

Gizli Üye
Bi spor programı indirdim ama hareketleri ağır biraz. Isınma hareketi yapmak gerekiyormuş başlamadan önce ama ben ısınma hareketi yapmadan başladım ve bacaklarım ve belim ağrıyor. Bırakmak istemiyorum ısınma hareketi yaparak devam etmek istiyorum bi sakıncası olmaz inş 😳
Isınma hareketleri yapmadığımdan dolayı ağrılarım var spor yapmaya devam etsem bir şey olur mu?