Cok kiloluyum lutfen yardim edebilir misiniz?

Merhabalar KS o kadar mutsuzum ki.. Birkac sebepten bunalima girdim cok ama cok kilo aldim 2 yilda. Hayatimda hic sisman olmamistim hep zayif bir cocuktum ergenligimde de. 2 yildir hayatin gidisati yuzunden eve kapandim surekli mutsuz arkadassiz evdeydim ve kendimi yemege verdim suandada hala eve kapanigim isim gucum okulum hic yok diger donem okul baslayana kadar evdeyim yaz dahil. Utanctan hickimseyle gorusemiyorum 82 kilo olmusum kimsede bilmiyor.. Arkadaslarimi hep erteliyorum 2 yakin dostum disinda kimseyle bulusmadim. Olmek istiyorum artik o kadar dayanamiyorum ki. Hicbir rahatsizligim hastaligim yok sadece mutsuz hissetmekten ve cok zararli seyler yemekten bu kadar oldum onceki kilom 50-55 arasi boyum da 166. Eski halimi o kadar ozledim ki merdiven cikarken yorulmamayi, birinden hoslandigimda belli edebilmeyi, istedigimi giyebilmeyi, artik cirkin olmamayi daha fazla anlatirsam aglamaktan mahvolacagim birsuru sey, kisaca yasamayi.. Lutfen bana destek olun napabilirim onceleri girisimlerim oldu kilo vermek bu cukurdan kurtulmak icin ama devami gelmedi en fazla 3 gun oldu artik hayata karismak istiyorum yardim istiyorum dayanamiyorum lutfen konusalim..

Güncellemeler:
Arkadaslar buarada sunu ye sunu yeme tarzi yazmaniza gerek yok cogu sisman gibi bende zayiflama konusunda kitap yazacak kadar bilgiye sahibim.. Sorun zaten uygulayacak guc bulamamak, sonuckarini uzun vadede alacak olmaktan dolayi yapamamak motivasyon eksikligi mutsuzluk cirkinlik.. Herkes bu cagda azcok hikiyor ne yiycek ne yemiycek ama yapamiyorum neden bilmiyorum bu tarz bir destege ihtiyacim var..

0|0
1016

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kendini ve vücudunu sev.

Bunun üstesinden gelebileceğine dair seninle iddaaya bile girebilirim.

Kendine inan sakın pes etme. Ağladığın günleri aklına getir ve düşün. Eline ne geçti ağlayınca?

Asla umutlarını kırma , kendini sadece kendin olduğun için sev , azim et.

Gerisi kendiliğinden gelecektir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar üzülme bence bunalimdaysan dua et Allah'a yanas :) Insallah daha iyi hissedersin! Senin yerinde olmadigim için tabi senin icin konusmak kolay geliyo diye dusunebilirsin. Eski haline donmek icin spor yap falan demicem tabi de gercekten istiyorsan objektivlerini belirle bence instagramdan falan diyelim bu yollardan geçmis insanlar var fotograf paylasiyorlar, motivasyon falan veriyorlar bence bakmalisin, nasil bir donemden geçdiler falan filan... diyosun ya cikmayi insanlarla hayata karismayi istiyorsun diye istersen bunu iki yakin arkadaslarinla yapmakla baslaya bilirisin, yani beraber cikin gezin dolasin sinema her ne istersen iste, sonra gittikce eglenirsin keyif alirsin ve daha sonra yeni arkadas edilebilirsin onlarla cikarsin, zaman gecirirsin, kardeslerinle de cikabilirsin ben fikir veriyorum sade tabi..
    Durumun iyiyse bide Turkiyede yasamiyorum ama diyelim Fransada boyle psikolog değil de genclerle konusan yardim eden falan insanlar var, oyle biriyle konussan? var mi bide? :D

Haa bide Konusmak istersen ben bir avrupa vatandasi olarak seni dinlerimm konusa biliriz istersen yani yakin arkadaslarinin yerini alacak deilim merak etme ama konusmak iyi geliyo bazen hele ki yabancilarla :)

hmm bide, iki yakin arkadas dediklerin bu konuda ne dusunuyor seni desteklemiyormular? biseyler falan yapmalilar bence :)

1|0
    0|0
    • Evet dediginiz gibi psikologlar var burada da ama benim icin cok etkili olacagını sanmıyorum kendi icimde halledebilecegim bir sey bu. Annem bile o kadar konustu benle daha onu dnlemiyorum tanımadıgım birini hic takmam sanırım :D Arkadaslarım da hep sehir dısında malesef ya universite kazanıp gittiler ben mezunum yine hazırlanıyorum 2. ye :( O yuzden cok az geliyorlar.

Guzel yorumun icin cok cok tesekkur ederim cok iyisin. Ve yorumunu yeni gordugum icin kusura bakma biraz internetten uzak kalmak istedim kafamı dinleyeyim dedim.. Cok guzel moral oldun sag ol canım

• Ne demek ne zaman istersen konusabiliriz tekrar tekrar ayni laflari soylemiyim ama herkesin guzel fikir leri sayesinde iyi olacagina inaniyorum öptüm seni Fransadann :) Kendine iyi bak Allah'a emanet..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Zaten ne yapıp ne yapicagin konusunda yeterince bilgiye sahip oldugunu düşünüyorum ihtiyacın olan şey özgüven ve biraz disiplin ben yardımcı olmak isterim insanların sıkıntılarını gidermekten onları mutlu etmekten mutlu olurum. istersen eğer 1 mesaj butonu uzaktayım.

1|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat et zayıflarsın daha yaşın kaç ki?

1|0
    0|0
  • Surekli tempolu yuru bence. Sahilde iyi bir terle ilik suyla dus al :) ama en onemlisi sana destek olcak samimi bir arkadas

1|0
    0|0
    • Yanina biri lazimsa sana arkadaslik edebilirim is saatlerim disinda. Benimde bir dostun destegine ihtiyacim var :)

• Kac kilosunuz kac kilo vermeniz gerekiyor? :)

• Kilo vermek degil de almam gerekiyo ya :D 68 kiloyum 1.82 boy. Asiri zayifim.

• Günlük acele etmeden abartmadan gece yatarken sabah kalktığında 20 mekik çek yemeği bol ye ekmeği az ye eğer gidebiliyorsan spora gitmeni öneririm zayıflamak için o gücü bulamıyorsun ama günlük 15 dakika bile spor yapsan 20-30 mekik çeksen ekmeksiz bol yemek yesen 1 ayda aradaki farkı görebilirsin.

1|0
    0|0
  • öncelikle metebolizmanı hızlandırman için spor yapmalısın bu altın kural 2. olarak sabah kalktığında 1 litreye yaın su iç bu da metobolizmanı hızlandırır beyaz ekmek yerine tam buğday veya kepek ekmeği ye 100 gramda yağg oranı 15-20 nin üzerinde yiyecekleri sınırlı tüket lif oranı yüksek gıdalar yemeye calış çünkü bu gıdalar tokluk hissini arttırır

1|0
    0|0
  • Buyrun. psikolojiyle yakindan ilgiliyim. ozldn yazin yardmci olmaya calisirm

1|0
    0|0
  • kardeşim sana yardımcı olurum ben diyetle 106 kilodan 96 kiloya düştüm.. fotoğrafta 15 yaşındaydım ama şimdi 25 yaşındayım 10 yıldaki değişimimi görsen yalnız olmadığımı anlarsın. özele gel sana fotoğrafımı atayım istersen inanmıyorsan:(

1|0
    0|0
    • Yok neden inanmayayım :) Tebrik ederim cok iyi ben de boyle olabilirim insallah

• Stres yapma sen birtanem tamam mı? ben sana bir güzel diyet listesi yaparım özele gelirsen hatta günde 1 kilo vermenin yollarını biliyorum ben😉

• Günde 3 saat yavaş tempo yürü 1 kilo gidiyor😉

• benim tanıdığım bayan 130 kg dan 70 düştü azim şart

1|0
    0|0
  • Kitap yazacak kadar bilgiye sahipsin ama kendinle barisik olmayi bilecek kadar bilgin yok demek ki.
    Once kendini dinle. Kendinle barisik olmayi ogren sonra kilo vermek icin diyetisyene git.

1|0
    0|0
  • Spor yapacaksan L-Carnitine ile beraber yap. Bu ara da ne kendinden utan ne görünüşünden. Başkalarının bakışlarıyla düşünceleriyle bir şey olmaz sana.

1|0
    0|0
  • Takma. sağlığını koru. Kilolu olmak çok büyük bir sorun değil. Estetikten çok sağlıklı verebilirsen ver. Fakat bil ki o halinle de sevilecek yönünü bulacak biri ya da birileri hep olacaktır..

1|0
    0|0
  • ben ayda 20 kilo verdım gel sana detaylı anlatayım dedıklıerımı yap mutlu ol

1|0
    0|0
    • 1 ayda 20 kilo nasil verdin yahu benimde yaklasik 20-25 kilo vermem gerekiyor banada anlatirmisin isin sirrini

• Diyet + spor

1|0
    0|0
  • Bana yaz inan elimden geleni yapmak isterim

1|0
    0|0
  • günde 2 öğün ye sabah akşam akşam yemeğinde baklagil ye tatlıdan kuruyemiş ye öğlen lifli gıdalar meyve ye hafta da 2 kez spor yap en az

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sana tavsiyem aynanın karsısına geç ve kendinle konuş. Özgüvenini topla ve bunalımdan çık. Daha sonra bir spora yazıl en azından disiplin olmuş olur. Yediklerine sabretmelisin 2 yiyosn 1 yiceksin. bir yere gderken araç kullanma yürüyerek git. Bunları uyglrsan eminim basarırsın. Bn 48 kiloyum işim koşar adımla 40 dk ve bn hep git hem gel yürüyorum. Kilo verdim bitti diye yurumktn vazgeçme

1|0
    0|0
  • dukan diyetini tavsiye ederim gerçekten hem aç bırakmıyor hem sarkıklık yapmıyor hemde ilk başlarda çok iyi değişimi gördüğünden psikolojikman motive ediyor :)

1|0
    0|0
  • Canim benim ya :( saglikli beslen sor yap. Senin ilgiye ihtiyacin var

1|0
    0|0
    • 2-3 gunden faza surduremiyorum ne yaparsam yapayim..

• Hayatim seveni gor ondan sonra zatenbkilondan da kurtulursun. Bence bu firsat. Aski yakalaman icin

• Oyle deme yaa canim merak etme kalbinin guzelligine daha cok onem veren birini bulursun Insallah! :) Belki de bu insan sayesinde bu kotu donemden kurtulursun. Dogru ilgiye ihtiyacin var kendine yeniden guvenmen gerekiyor :)

• Hiç diyetisyene gittin mi?

1|0
    0|0
  • Diyetisyene git balım ekmek makarna patates pilav yeme bunların yerine ceviz ye hazır gıda sosis salam reçeller hazır meyve suları tüketme sağlıklı beslen az az ye 6dan sonra akşam bir şey yeme bol bol su iç kuru üzüm ye çikolata yeme tuz kullanma

1|0
    0|0
  • Kiloyu bu kadar dert etme bence bende kiloluyium kısa boyluyum ponçik gibi geziyorum orta da daha güzel oluyor hem boyle 😊

1|0
    0|0
  • Ben 110 kiloyum boşver takma

1|0
    0|0
  • Yaparsin neden yapamayasin? Öyle düsün ve motivasyonunu bozma

1|0
    0|0
    • Herseyden cok istiyorum insanlarin karsisina zayif hakimle cikmayi ama sonra motivasyonu kaybedince salip banane herkesten diyorum

• Yedigini kus

1|0
    0|0
    • Malesef yapamiyorum cok denedim

Yükleniyor... ;