En iyi şampuan markası önerir misiniz?

Saçlarımla yine başım dertde :( 1-2 aydır bioxcin kullanıyordum iyiydi. Bugün duş yaptım saçlarım keçe keçe oldu, zor taradım, birde üstüne saçlarım lastik gibi sünüyordu :(( Hangi şampuan markası iyi ?

1|0
277295

En İyi Erkek Görüşü

• Abim hepsinden kullandı ve onu dinlemedim bende kullandım onun dediği çıktı en iyisi Elidor İpeksi Yumuşaklık (sarı renkli olan) ve Blendax Yağlı Saçlar İçin olanı saydam bir şampuan 2 3 gün yıkanmadan geçirebilirsiniz ben şahsen banyo yapmayı pek sevmem.
    habire habire sonra hasta oluyoruz yazları 2 güne bir yaparım o zamanda head and shoulders kullanırım ama blendax ı yine geçemiyo çünkü döküyor kardo ne kullanırsan kullan döküyo bir blendax ve elidor dökmüyor yağlı saçlar için alanlara sesleniyorum Elidor veya Blendax alın diğerlerini bilemem

1|1
    0|0
    • eic için teşekkürler

• Saclarim yagli ama dipleri kuru yani bugun yikadim mesela yarin saclarim sönuyo kabariklik gidiyo hani temiz olunca geliyo ya bir kabariklik. Bu da koparak dokulma yapiyo bir sacimi tariyim ya da eelimlen sampuan sureyim bir suru sac teli dusuyo. Simdi blendax mi diyosun

• Aslında amway kullansan çok kaliteli bir marka

En İyi Kız Görüşü

• Marketlerde var mı bilmiyorum, watsons ve gratiste gördüm ve denedim
    Toni&guy şampuan ve saç kremi
    İnanılmaz derecede saçı yumşatıyor kabarıklığı kesin alıyor.
    Ve önerim saç kurutma makinesi kullanma, bırak kendi kendine kurusun :)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 294

• Blendax

4|0
    0|1
  • 4 yıl önceki soru, günün sorusu olmuş.

Haha... :)

2|1
    0|0
  • Heden soldirs

2|0
    0|0
  • Haldır şaldır kanks

0|2
    0|0
  • Ben Head & Shoulders kullanıyorum, bence en iyisi. Bir çok şampuan denedim ama Head & Shoulders kadar hiçbiri güzel görünüm vermedi.

0|0
    0|0
  • Bence şampuan markası yerine içeriğine göre senin cildine saçlarına uygun olanı bulmalısın. Başta saç tipin saçının özellikleri cildine uygunlugu alerjik bir kimyasal bulunup bulunmadığı önemlidir. Ayrıca şampuan hemen saçında etki göstermez bir süre kullanman gerekir etki için.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Blendax. Yağlı saçlar için birebir.

0|0
    0|0
  • market şampuanlarından uzak dur içinde her nane var sülfat paraben silikon vs vs saçın anasını ağlatıyor bunlar bir süre sonra ben bir şampuan aldım nette araştırdım sililon paraben sülfatsız dökülme karşıtı türkiyede 275 tl 925 ml mi 180 ml 90 lira baya bir pahalı ama dünyanın en iyisiymiş bu konuda ben 175 e aldım 1 litre baya bir gider ama çok güzele benziyor dün yıkadım ilk yıkamada yumuşacık yaptı ilk kez dün kullandım :) önceki şampuanım Paull Mitchell di baya güzel special serisini kullandım o da dökülmeyi önlüyor ama biraz pul pul kepek yaptı diye değiştirme kararı aldım

0|0
    0|0
  • Bence bunu link dene, benim

yanlarda kalan saçlarım da yağlı. :D

Bu şampuan iyi geliyor, hem de bitkisel olduğu için diğerlerine göre daha kolay durulanıyor. :)

0|0
    0|0
    • sertleştirir mi acaba :)

• Elidorun yeni çıkan bir şampuanı var ondan denemeyi düşünüyorum bu sefer birde argan yağı :D

• İyi, dene bakalım... :D

• sağlık kategorisinde sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Şampuandan değildir,kireçli su şaç düşmanı,bioksine devam et,değiştirmek istersen,clear,headan solders ı kullan,

0|0
    0|0
  • Kimyasallar bu günün vazgeçilmezi olduğu kadar da zararlısı. Zeytinyağlı sabun gibisi yoktur. Ben doktorum her hastada elimi sabunlamak zorundayım. Ellerimin, cildimin sağlığını hakiki zeytinyağlı sabuna borçluyum. Kimyasallardan ve kozmotik ürünlerden uzak durmaya çalışın. Çoğu kanserojen.

0|0
    0|0
  • clear

1|0
    0|0
  • head&shoulders

1|0
    0|0
  • neden iki kez elidor Fbeus :))

Head Shoulders yok icinde neden ama ):

1|0
    0|0
  • Head & Shoulders Mentol Ferahlığı EFSANE rahatlık :) ;)

0|0
    0|0
  • ben aynı şampuandan iki kere üstüste kullanamam mesela her kutu bittiğinde başka almak zorundayım yoksa kepek oluşuyor

0|0
    0|0
  • Head & Shoulders derim ama öncelikle bir cildiyeye gidip muayene olmanı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Sebamed

1|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    274

Kızlar Ne Diyor 276

• Elseve kullanıyorum memnunum.

0|0
    1|0
  • Ben yıllardır GLİS altın sarısı kutuda olan şampuanı kullanıyorum çok çok memnunum.
    Üstelik saçlarım yus yumuşak oluyor. Hem besliyor hızlı da uzuyor. Zaten sıvılaşmış keratin var içinde. Boyayla yanmış incelmiş saçlarımı bile hayata dönderdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle kolay tarama yonunden glıss ultımate oıl elıxır sampuanı ve ayrı olan sac kremını al muhtesem sonuc

0|0
    0|0
  • lastik gibi sünüyorsa yanmıştır, geçmişler ola... istediğin marka ürünü al, keratin bakımı yaptır çaresi yok kestirmekten başka..
    yok ben kestirmem diyorsan şampuana değil kreme önem ver. ben elseve kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Elidor ''doğanın enerjisi'' serisini denedim, öneriyorum. :)

1|0
    0|0
  • En iyiyi daha bulamadım her bir markayı kullandım hepsini ama şuan kullandığım ve kokusuna aşık olduğum şampuanım elidor ışıldayan parlaklık mor ambalajı şampuanı harika ben böyle harika kokan bir şampuan daha denemedim bir koklamanı tavsiye ederim marketlerde falan :) ayrıca şampuanın kendisi de pembe renk ve ışıl ışıl simli gibi bayılıyorum şampuanımla yaaa <3

1|0
    0|0
  • Sebamed

0|1
    0|0
  • saçlarım zamanında yandı benimde tararken lastik gibi uzardı kuruttuktan sonrada sert olurdu. Elseve mucizevi yağı var krem formunda olan ve yağ formunda olan ikisini de ve kullan. bir de her banyoda saç kremi kullan. en önemlisi de saçını yağlarla besle. Farkı hissediceksin.

0|0
    1|0
  • Bak canım glissin saç bakim serumu var. Watsons gratiste var. Saca sıkıyosun banyodan sonra. Yumusacik yapiyo ve kolay aciliyo. Birde pantenin sac bakim yagi var ben keratinlisini kullaniyorum. Sac yumusacik oluyo. Hic dolasmiyo bile. Ki benim sacim cabuk dagilir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle head & shoulders mentollü; yıllardır bitmeyen kepek sorunumu çözdü. Bence müthiş bir şampuan! O kadar doktora gittim kalıcı çözüm olmamıştı...

0|0
    0|0
  • ARKADAŞLAR ÇOK ONEMLI LUTFEN OKUYUN RICA EDIYORUM :)
    Arkadaşlar ben herşeyi deniyorum çok uğraşıyorum saçlarım benim her şeyim doğru şampuan benim için çok değerli ama etrafımdakiler çok şampuan değişiminin saça zarar verdiğini söylüyorlar siz bana tavsiye verirseniz ben de çok değiştirmek zorunda kalmam yumuşacık parlak saçlarım olsun istiyorum ve de güzel koksun kolay da uzasın tek parlaklık konusunda sıkıntım var doğru şampuanı bulmak çok zor cidden bütün istediğim özellikler bir arada olmuyor biri oluyor diğeri olmuyor saçımın uzamasını da istiyorum ama çok uzun sürede uzuyor upuzun örgüler at kuyrukları yapmak isterim ama saçlarım omuzumun hafif aşağısında ve bu modelde pek güzel saç modelleri yapamıyorum açık bırakmak favorim oluyor mecburen elidor, hobby, blendax.. bir çok şampuan kullandım ama beğenemedim hiçbirini içime sinmedi elidor saçlarımı sertleştirdi ve döktü (pembe olan) blendax ipeksi olan yumuşak yaptı ama parlak göstermedi off off kızlar tercihlerinize muhtacımm ühühühü :'( :'(

0|0
    0|0
  • Gliss iyi

0|0
    0|0
  • Glis kullanıyorum ben bazı arkadaşlarim çabuk yaglandirdigini söylüyor ama bence gayet güzel saç kremi de güzel sönük kabarmamis saç istediğim zaman kullanıyorum özellikle million glos serisi harika inanılmaz bir kokusu var kuaför bile sormuştu.. banyodan sonrada elseve mor kapaklı yağını kullanıyorum ılık fonle kurutuyorum güzel yanı saçlarım 😃

0|0
    0|0
  • Ben loreal kullaniyorum memnunum yani.

0|0
    0|0
  • KS 4 yıl önce sorulan ve 1 yıl önce eig seçilen soruyu neden bana mesaj olarak attın :x BU ARADA SORUYU SORANIN HESABI AKTİF DEĞİL.

0|0
    0|0
  • Rejols

0|1
    0|0
  • blendax

0|0
    0|0
  • Hacı şakir 😍😂😂

0|0
    0|0
  • elseve

0|0
    0|0
  • ben 10 yıldır pantene kullanıyorum istikrarı seviyorum kullanımını da seviyorum bütün ürünlerini yani alışkanlık biraz da bu herkesde aynı olmaz bir kaç arkadaş pantene i sevmemiş elidor daha iyi geldi bana dedi ben pantene den şaşmam

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    256
Yükleniyor... ;