"Bence" paylaşmaya hazır mısın? "Bence" özelliği hakkında merak ettiğin her şey burada!

ksBence a

"Bence" özelliği hakkında kafanda deli sorular var, değil mi? O halde artık seni bu özellikle tanıştırmaya ve soru işaretlerini gidermeye başlayalım! Senin de bildiğin gibi, şimdiye kadar KizlarSoruyor’da soruların altında görüşlerini paylaşabiliyordun. Artık görüşlerini doğrudan da paylaşabileceksin! Hem de içeriğini oluşturmak için artık çok daha geniş bir alana sahipsin!

Doğrudan ve daha geniş bir alanda paylaşım imkanı sunan “Bence” özelliği için KS ekibi olarak gecemizi gündüzümüze kattık ve sana en iyi deneyimi sunmak üzere dizayn ettik! Ve şimdi artık paylaşacağın “Bence”leri görmek için sabırsızlanıyoruz!

"Bence" tam olarak nedir?

“Bence” paylaşmak, çeşitli konu ve fikirler hakkında kendi görüşlerini aktarabildiğin bir blog yazısı yayınlamaya benziyor. Örneğin “ayrı şehirlerde aşk", "en son moda” gibi çok soru sorulan konularda sahip olduğun bilgi, deneyim ve ipuçları hakkında bir “bence” yayınlayabilirsin. Bence yayınlayarak, sesini KS topluluğuna duyurabilir, karşı cinsten de konu hakkında geribildirim alma imkanını yakalayabilirsin.

Editör kimdir?

Paylaşımlarını büyük bir dikkatle takip ediyor olacağız. Öncü, yenilikçi, orijinal içerikleriyle bence'lerinde belli bir kaliteyi yakalayan üyeler, editör seçilirler ve bunun sonucunda daha fazla kişiye seslerine duyurabilirler.
Editörlük hakkında daha fazla bilgi almak için:
Editörlük nedir? Editör seçiminde hangi kriterler aranır?

"Bence"nin sorulardan ne farkı var?

KS'teki sorular, üyelerin hızlı bir şekilde yardım niteleğindeki çözümlere erişebilmesini sağlar. "Bence" ise üyelerin, yeteneklerini ve uzmanlıklarını sergileyerek kendilerini öne çıkarabilmelerini sağlar. Örneğin, "erkek arkadaşa doğum gününde alınabilecek hediyeler" konusunda bir soru sormak yerine, "Erkek arkadaşa alınabilecek en iyi 5 doğum günü hediyesi" başlığı altında bence oluşturulabilir. Özetle: Sorular araştırma/bilgi edinme/yardım alma amaçlıdır. "Bence"ler ise bilgilendiricidir.

"Bence" hangi formatta yayınlanabilir?

Makale ya da liste formatında Bence içerikleri paylaşabilirsin. Bence içeriklerini fotoğraflarla ve/veya videolarla zenginleştirmen de çok önemlidir. Aşağıdaki bence örnekleri, nasıl içeriklerle kendini daha iyi ifade edebileceğin ve daha fazla insana erişebileceğin konusunda fikir verebilir.


Liste Şeklindeki Bence:

İlişkinizi Güçlendirmek İçin Hemen Uygulayabileceğiniz 5 Yenilik

Video İçerikli Bence:

Yaşama Gülümseyerek Bakmanızı Sağlayacak 6 Mücadeleci İnsan

Makale Şeklindeki Bence:

Sosyal Medya Paranoyaları

Infografik İçeren Bence:

Erkekler, sevgililerinden gizli sanal flört edinmeye daha fazla eğilimli

Nasıl "Bence" paylaşabilirim?

Aşağıdaki 3 adımı izleyerek kolaylıkla bence paylaşabilirsin:

 • Adım #1: Ana sayfadaki bence simgesine dokun ve bence başlığını yaz. Başlık yazdığın alanın hemen yanındaki turuncu "paylaş" butonunu tıkla. Başlığının açıklayıcı, ilgi çekici ve gramer açısından hatasız olması, daha fazla insana ulaşabilmesi için çok önemli.
 • Adım #2: Bence metnini girmek için "bence detayları" yazan alanı kullan. İşte bu alana makale ve liste türünde içerikler girebilirsin. Burası senin içerik yarattığın, resim ve video ile zenginleştirebileceğin asıl alan. Paylaşım yapabilmek için bu alana en az bir resim eklemelisin. Konu kategorini de seçmeyi unutma! İçerik detaylarını da girdikten sonra, turuncu "Bence'mi gör" butonunu tıkla. Böylece içeriğinin önizlemesini görebileceksin.
 • Adım #3: Önizlemeyi dikkatle gözden geçir, her şey yolunda görünüyorsa turuncu "Gönder" butonunu tıkla. Eğer içeriğini düzeltmek istiyorsan "düzenle" seçeneğini, tamamen silmek içinse turuncu "sil" butonunu tıklayailirsin.

Hergün kaç tane "bence" yayınlayabilirim?

Sorularda olduğu gibi, üyenin kaç bence yayınlayabileceğini, onun Xper seviyesi belirler. Xper seviyesi 1 olan üyeler, 24 saat içinde en fazla 1, Xper seviyesi 2 olanlar 2, Xper 6 ve üzeri olan üyeler ise 24 saat içinde en fazla 3 bence yayınlayabilir.

"Süper Bence" nedir?

Harika bir Bence, tıpkı harika sorularda olduğu gibi KS topluluğu tarafından takdir edilir. Gerçekten harika bir bence yayınladıysan, KS senin bence içeriğini ksBence'ye dönüştürür ve bu dönüşüm için de sana bildirimde bulunur. Ayrıca hesabına 100 Xper puan yüklenir ve Canlı Yayın akışında, popüler sekmesi altında diğer bence listeleyen sayfalarda görüntülenir. Üyelerle etkileşime girdikçe de içerik olarak daha fazla kişinin görmesi sağlanır.

"Çok Süper Bence" nedir?

Süper Bence'ler arasından seçilip ana sayfada ve benceler akışında öne çıkarılan bencelerdir. Böylece üye, sesini daha fazla kişiye duyurabilir. Çok Süper Bence seçilen bir bence, Günün Bencesi adayı haline gelir, başka bir deyişle, ana sayfada en tepede konumlandırılmaya da aday olur. KS'in kadın-erkek perspektifini yansıtan, topluluğun ilgisini çeken, içerik ve biçim açısından tam anlamıyla kaliteli benceler, bir adım öne çıkarılarak hem KS topluluğuna hem de KS dışındaki okuyuculara sunulur.

"Bence" destek

ksBence'ler hakkında daha fazla bilgi için: tıkla!. Aynı zamanda KS ekibi de sorularını cevaplamak üzere burada! KS ekibiyle iletişime geç.

"Bence" paylaşmaya hazır mısın? "Bence" özelliği hakkında merak ettiğin her şey burada!
334
226
Görüşünü yaz
226Kız Görüşü
334Erkek Görüşü
Kapat

En İyi Erkek Görüşü

 • HayatAynaSnYansıması
  bence bölümü çok tutmadı bence

  üyeler yorum yapmıyor ve bencelerin çoğu yorumsuz kalıyor

  yönetim buna el atarak şöyle bişe yapabilir ; Bence cevaplamanın xperi 2 - 3 daha fazla olursa üyeler bence bölümüne akın edecektir

  yani kısaca ; süper benceye verdiğiniz 100 xperin , 3 ünü bütün benceleri cevaplayanlara verirseniz hem bence yazanlar çoğalır hemde bence yorumlayanlar.

  bunların hepsi bence :D
  Görüş hala geçerli mi?
  • basküler1

   Amaç bencelere yorum gelmesi değil, bencelerin okunmasıdır bana kalırsa. En azından öyle olmalı. Xper puanını arttırmak benceleri okumadan cevap yazanları arttırır sadece. Bencelerin okunması için daha kaliteli bencelerin yazılması yeterlidir.

  • usta seni engelliyorum

   sırf eski üye olduğun için senin altına yazmıştım ama görüyorum sen o değere laik değilsin. bunca yıl hiç konuşmuşluğumuzun olmayışını bozmamakta haklıymıymışım :D kaçtır paylaşımda bir mors etmeye çalışmalar bir kapak yapmaya çalışmalar. neyse hatasın der geçerim. bişe yazmaya çalışma gelmez engellisin.

  • Narlısist

   Çok mantıklı 👍

  • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşü

 • kralicenurr
  Ksnin ilk halini ozledim.#Bence#
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

225333
 • Mandarinia
  1- Her zamanki gibi yine sitenin içine etmişsiniz!
  2-Sizin yenilik anlayışınız, nedense siteyi daimi üyeleri için daha da çekilmez bir hale sokmakta ve siz bunun bir türlü farkına varamıyorsunuz!
  3-Canlı yayında takibimde olan üyeleri görmeyi sevdiğim halde, şimdi saçma salak bir şekilde yaş gruplarını devreye sokmuşsunuz. Ben sitenin ergenlerini, tanımadığım diğer üyelerinin zırvalarını görmek zorunda mıyım?
  4-Milletin %40'ı zaten devletin başındaki hükümet bozmasının kendisinden ve ambleminden tiksinmiş haldeyken bu ampul neyin kafasıdır? Subliminal mesajlara mı heveslendiniz?
  5-Bence bence dediğiniz zırvayı geliştirip sunmak iki yılınızı mı aldı?
  6-Var olduğunuzdan bu yana milletin gizlilik denilen zamazingoya duyduğu tiksintiye rağmen hala bu konuda somut bir adım atmama isteğiniz neden kaynaklanmaktadır?
  • hayitotu

   Sen soyleyene kadar dikkat etmemistim ampule zaten supheleniyordum ksden icime tam kurt dustu

  • Mandarinia

   Görmeye katlanamadığım şeylerden biri bu ampuller...

  • Mandarinia

   Yönetim, hala sorularıma yanıt vermenizi bekliyorum. Bilhassa da 3 numaralı olana...
   Ben takibimde olan arkadaşlarımı görmek istiyorum. Onu bunu ve lüzumsuz kişileri değil!

  • Hepsini Göster
 • kopukucurtma5
  senelerdir acilak ramak kaldi yep yeni özelliklerle geri gelecek dediginiz yazi bölümü bu mu? sakaysa hic komik degil degilse de komik degil, yeni üyelere yuttarabilirsiniz de eski üyeler yemez bunu sayin @KizlarSoruyor.
  canli yayini da zikertip atmissiniz. zictiniz sivadiniz tamam da tüy dikmeyeydiniz iyiydi.
  • Rozalina

   +1...

  • hokolonko

   eski yazilar bolumunden ozlediklerin neler?

  • kopukucurtma5

   yazilar bölümünde iki kelime yazip yazi diye yayinlanmiyordu. bir yorum hakkiyla sinirlanmiyordu yorumlarin, gizli kullanici olarak sacmalama sansin da yoktu.

 • barraquda
  Yenilik icij ugrasilmis , saygi. duymak lazim.. ama gereksiz, olmus.. ks yazilarda ayni sey yapiliyordu zaten.. simdi bir de bence , siyah siyah degilsi , sence? Gibi abuk subuk bir suru sey acilacak... yeni menu isimleri de cok kotu olmus kafa jarustirici , gorus sahibi falan , o nedir o ;))
 • Hayalimdeiyi
  Bence kötü olmuş, Sayfanın adı Kızlar soruyor... En eski format en güzeliydi. Gittikce kötüleşiyor ve zevk vermemeye başlıyor... keşke yaş sınırı falanda çok olmasa resmen evlenme sitesi olmuş haberiniz yok
  • Hayalimdeiyi

   erkekler benim görüşümü tabi beğenmez çünki evlenme sitesine çeviren onlar ;)

 • inciay
  canlı yayın nereye gitti ya.. hem eskiden kadın erkek yorumları yanyanaydı öyle daha iyiydi site hep bir evrim geçiriyor ve tuhaf karmaşık bir yer olmaya başladı.. benceler konusunda nötrüm canlı yayını bari geri verin
  • hokolonko

   canli yayin'da nasil bir sorun yaziyorsun?

  • inciay

   canlı yayının yeni göstergesini bulamamıştım bu yorumumdan 10 dk sonra buldum..12 gün önce

 • Gatspy
  Bencelerde gif eklerken çok zorlanıyor boyut, format tarzında hatalar alıyoruz. Yetmez gibi çok dikkat etmemize rağmen bencelerde boşluk oluşuyor bu duruma çözüm bulunsun öneri gerekirse bence paylaştıktan sonra dahi belirli bir süre veyahutta süper bence seçilene kadar düzenle seçeneğin bulunması.
 • Glosso
  Bence bölümünü anlamayıp buradan soru sorunların çukünü kesecek misiniz.

  Bence, bence bölümü işlevini başından iyi oturtulması iyi olur. Bence bölümünde sorulan sorular SORULAR bölümüne taşımalı ya da silinmeli.

  Zaten Sorular bölümünde yeterince gereksiz soru soruluyor. Bari burası temiz kalsın en azından.

  Okuyacak bir şeyler bulabilelim. Cimbizla konu aramayalim okumak için
  • hokolonko

   kesecegiz :) Bence paylasimlarinin moderasyonu ve hangi Bence'lerin sunuldugu konusunda haklisin.
   Ilgi ceken Bence paylasimlarini Populer sekmesinden takip edebilirsin. Populer Bence'lerin, ve ksBence secilmis ve populer olmus paylasimlarin artmasiyla daha cok icerige ulasabileceksin. Ancak Bence henuz yeni oldugu icin populer olabilecek ya da ksBence secilebilecek paylasimlar az. Bence'ler guzellestikce ksBence olacak, ve ilgi ceken bu paylasimlara daha kolay erisebileceksin.

  • Glosso

   Bence, KsBence uygulaması süper bir şey. Hatta KSBENCE ortalaması ve popüler Bence gönderimi yapanlar da KALLAVİ üye gibi sınıf atlatılması, kaliteli paylaşımların sayısını artıracaktır. Maharet iltifata tabidir.

   Yalnız şu BENCE paylaşımlarının popüler sekmesine düşmesini beklemeliyiz. Yani gerçekten gereksiz gönderiler ayıklanırsa Popülerlere mahküm kalmayız. Misal gözden kaçan ama çok güzel sorular çıkıyor bazen ama bakıyorsunuz kimse cevap vermemiş. Aynı durum kaliteli ama değeri bilinememiş gönderilerin heba olmasına neden olabilir kalabalik içinde fark edilmediği için.

   Bu tür kontrollü gidişat Popüler Bencelerin kalitesini daha da artırır kannatindeyim.

   Tüm emeği geçenlere şimdiden ve sonradan teşekkürler.

  • hokolonko

   paylasimlarini begendigin uyeleri, begendigin soru/bence'leri, ve ilgilendigin konulari belirleyerek KSm akisini gelistirebilirsin. Bu sekilde bir yandan ilgini ceken konulari KSm'de takip ederken, diger akislarda sitenin geneline de goz atabilirsin. tesekkurler guzel bence serisi icin :)

 • pertau
  böyle olmadı bence :D

  iki bölüme ayırdınız takibi zor insanlar bölünür yorumlar azalır kimse paylaşım yapmaz sonra kimse gelmez böyle böye işte ^ ^

  ha bide ben 32 yaşıma girecem beni 24 katogorisinden çıkartın bu yaş aralığını illaki koyacaksanız 5 yaş aralıgında koyun..
 • cizmelikediii
  Henüz alışamasak da güzel olmuş aslında, yenilik iyidir ve bizler için çalıştığınızı görmek de güzel. Bu arada soru detaylarını da bence paylaşımlarındaki gibi editleyebilsek iyi olurdu, yazıları düzenleme, kolay resim ekleme özellikleri vs vs bunlar sorular için de olsa güzel olur diye düşünüyorum.
 • MyNakliyat
  Bence Bölümünde Acamadığım Konuyu Gurur Yapıp Burda Yapmak Zorunda Bırakanlar Utansın. İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri MY Nakliyat
  İzmir Nakliyat ve Taşımacılık Sektöründe yıllarca çalıştıktan sonra, İzmir Evden eve Nakliyat ve İzmir Şehirler arası Nakliyat Konusunda Firmaların Eksik, Düzenli, Güvenilir, Profesyonel olmadığına tanık olan, Mustafa YILDIZ “Bu Hizmetten Daha İyisini Hakediyor İnsanlar” diyerek. İzmir de MY Nakliyatı Kurdu, Yıl 2001’de Bir Kamyon İle Başladığı Bu Yolda Şimdiyse 20’den fazla kamyon ve yaklaşık 66 profesyonel Taşıma ve deneyimli personeliyle 2001’den beri İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Evden eve Taşımacılık, Şehirler arası Nakliyat, Şehir içi Nakliyat, Parça Yük Taşımacılığı Özel Eşya (Antika ve Piyano ) Taşımacılığı Hizmeti Veriyor ve Hepsi sizin gibi sadık müşterilerimiz Sayesinde.

  2001’den bu yana, My Nakliyat , mükemmellik ve müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Her geçen gün, müşterilerimize mümkün olan en az stresle evlerini ofislerini taşıma konusunda zorluklarını başarmalarına yardımcı olmak için çok uzun bir geleneğe devam ediyoruz; eşyalarınızı evler arasında oldukları sırada güvenli bir şekilde taşımak; ve süreçte kaçınılmaz olan sayısız detay ve engellerle başa çıkıyoruz.

  İzmir veya Ege bölgesinde daha Profesyonel Nakliye ve Depolama şirketi bulamazsınız. Bunun için sözümüzü kabul etmediyseniz, Yorumlarımız oldukça net ve müşteri geri bildirim sayfamızda bulunuyor. Google de Bizi Sorgulayanilirsiniz. My Nakliyat ve Eşya Depolama‘dan ücretsiz fiyat almaya hazırsanız, lütfen çevrimiçi formumuzu doldurun veya bizi (0850) 203 12 52 numaralı telefondan arayın. Şimdi bize ulaşın!

  Markamızı ciddiye alıyoruz. Toplanan 4.000+ müşteri anketinden% 98’ten fazlası ya “Kesinlikle” ya da Muhtemelen “hizmetlerimizi akrabalarına veya arkadaşlarına” tavsiye edeceklerini söylüyor.
  • cicicii

   Ulan firma reklamı yapıyon
   bide yayınlayacaklarmıydı :D
   Millet tanıtım yazısını ücretli satıyor ücretli :D

 • mavikalppp
  Benim bu siteyi sevme sebebim rahat olmasiydi cok kolay bir sekilde merak ettigin seylere cevap aliyosun ve hem zaman geciriyosun faceden twitterdan farki buydu benim icin. ben sevmedim sahsen facedeki durum paylasmaktan bir farki kalmamis yakinda adinida degistirirler iyice siteyi karmasik hale getirdiniz bence.
 • anketbankasicom
  Bence hizmete girdiği ilk versiyonu daha güzldi. Gittikçe içine çöküyor buras. Eskiden füze gibi uçuyor misali yükseliyordu. Şimdi çakılıyor toplum gittikçe uzaklaşıyor sanki. Benim bencemde böyle olsun bence.
 • LittleCatty
  Bence bence bolumu guzel olsada bence o sence ampul hic olmamis.. Siyasi parti amblemi olarak kullanilan o simgenin boylesine interaktif.. farkli gorusler barindiran kullanicilarin bulundugu bir sitede kullanilmamasi gerekiyor. O ne oyle subliminal mesaj gibi.. bence o degisirse daha iyi olur..
  • hokolonko

   bence simgesi diger 2 dildeki platformlarimizda da ayni :)

 • gebere_jackson
  Bence bukadar kasmamalisiniz site de artık yabancı bir şehirde gibi hissediyorum kendimi birine alınmadan yeni versiyon tutuyor
  Bence tabi
 • İsviçreliii
  niye böyle radikal değişiklikler yapıyorsunuz anlamadım. sitenin arayüzü değişti. mobil için filan güzel oldu. nispeten iyiydi. şimdi daha bir saçma havası olmuş. gerçi bu yollla daha fazla tık almayı filan mı planlıyorsunuz bilmiyorum ama.
  • İsviçreliii

   bu canlı yayın olayı kötü olmuş. belli yaş aralıklarına bölüp siteyi randevulaşma sitesine çevirmişsiniz. bu yaş aralıklarında olsun, kız olsun... bir iki seçenek daha ekleyin bari.. oldu olacak memleket seçme kısmı da ekleyin de millet buluşup kaynaşsın. ya da burç filan.

  • İsviçreliii

   bir de sanki akademik bir tartışma yapılıyormuş gibi görüş sahibi diyor ya. off

 • hiçöylesine1
  Artık ölüm dışında başka çarem kalmamış gibi hissediyorum. Dedem varlıklı biri, üniversite de istediğim bölüm için bana özel yaz ben karşılarım dedi.. Ama sonra elini ayağını çekti. Okurken çok zorlandım. Ailem okulu ödemek için kurmuş olduğu iki işi bu yolda batırdı. Bazı taksitler için bende kendi adıma kredi çektim. Uzun süre işsiz kaldılar. Daha sonra babam ve annem hastaneye temizlikçi olarak girdi. Bende çocuk gelişimi mezunuyum; okulu ve yurdu ödeyince staj yapıp mezun oldum. Ama mezun olduktan sonra hiç bir yerde iş bulamadım büyük şehirde olmama rağmen. Gırtlağa kadar borç içindeyiz. Eve alışveriş yapmayalı uzun aylar oluyor. Ancak aç yatmayacak kadar kalıyor. Kira fatura ve borçlar dışında.. ben kendi mesleğimi geçtim marketlere başvurdum mağazalara hiç bir yer kalmadı CV bırakmadığım ama kimse almıyor. Eve giren maaşlarda 3. Gün bitmiş oluyor. Benim üzerime aldığım krediler icraya düştü. Her gün başka geliyor. Anne ve babamın maaşı da başka icralara kesiliyor. Avukatlara anlatıyorum durumu ama taksit yapmak zorundasın diyor taksidim 10 lira olsa onu bile veremeyecek durumdayım. 3 günde yok olan maaşın neresinden vereyim. Herşey üstüme geliyor düşündükçe boğulucak gibi oluyorum. Çevremde kimse yok. 1,5 senedir iş görüşmeleri dışında hep evdeyim. Çok bunaldım. Ne iş var ne başka çarem. 21 yaşımda bir sürü borcun içine sıkışıp kaldım. Annem babam yorulmuş durumda her akşam ayrı bir kavga var. Bu kavgalar hep para üzerine ödenmeyen faturalar evde pişemeyen yemek kavgası. Ve hiç bi işe yaramayan ben. Hiç bir vasfım yok bu belalaarı açmak dışında. Dedemi sorarsanız da çok gamsız yani umrunda değil hiçbiri. Kendi elimle yaptığım enkazın altında kaldım ve sesimi kimse duymadı. İş istediğim 1500 e razıyım dediğim hiç bir yer almadı kimse çaresizliğimi görmedi. Artık çok yoruldum. İcra geldikçe avukatlar aradıkça nefesim kesiliyor. Hayat doluydum ben çocukça hayallerim sevinçlerim vardı hiç biri kalmadı boş boş bakıyorum çevreme ve artık yaşamdan uumudu kestim. Ayıplayan eleştiren olucaktır şimdi. Dayanamıyorum artık. Anlatmak iyi geldi. Biri okur mu anlar mı ya da eleştirir mi bilmiyorum. Sadece yazıp gitmek istedim. İnşallah geçim derdine hayattan vazgeçen son genç olurum
 • SibelErdem
  Bence yazıyorum. Yazdığım bencenin altına görsel eklemek istediğim zaman en başa ekliyor fotoğrafları. Bu sistem ile alakalı bir durum mudur? Bu konu hakkında beni bilgilendirebilirseniz sevinirim.

 • ahmetgökdemirpala
  merak ettiğim çok şey var misalen bece bizzat ben oluşturmlıyom vido resim yazım ve tanıtımı kendi öz verim ve düşüncemi yansıtmalıyım başkasının hazırladı yapıştırıcı benceler beni tatmin etmiyor bilgimi serdedeyim bence
 • HypertrophY
  Merhaba Arkadaşlar
  Aranızdaki tecrübeli editörlere bir sorum olacak. Alanımla ilgili blogumda yazdığım makalelerden bazılarını burada paylaşmak istiyorum. Peki makalenin sonuna blogun linkini vb. ekleyebilir miyim?
  • ksBence

   Daha önce başka bir yerde yayımlanan bir yazı, bu kendi bloğunuz dahi olsa, Kullanım Koşulları gereği orijinal sayılmayacağından KizlarSoruyor'da süper seçilmez, vitrine çıkamaz.

  • HypertrophY

   Cevap için teşekkürler.
   O zaman herkesi "bloguma" beklerim :)

 • blueeeeeeeeee
  iki tane bence paylaştım ikiside süper bence seçildi :)
  şuanda bence süper bence çok süper bence günün bencesi, editör olma olaylarını çözmeye çalışıyorum
  hepsini teker teker açıklayan kapsamlı tek bir bence yazamaz mısınız?
  ona buna soruyorum kafam karışıyor.
  • blueeeeeeeeee

   bu arada herşey burada diyorsunuzda ne yazıkki bunlarla ilgili hiç bilgi vermemişsiniz

 • perisoylar
  Biliyorum sıcak gözleri yerde Parlar kadar yıldızlı güzelliğini biliyorum, gizli Hani tarifsiz duygular Hani şarkılar sevilen olduğu gibi altı nehirlere benzer güzel ve biz orada Şiirler tanıdık söyleyemem unutmak yüzü vardır biliyorum hatırlıyorum o kadar güzelsin Ve ben giyiyorum şu eller Ben senin gözlerini dahil tutmayın ki, bak, demek ki karanlık buradayız. Ben artık ölmek, keder, ölmek zorunda sanmıyorum. Inanmak için orada olmak mı, bilirsin, ben biz yaşadığımız güzel günler için, güzel ve parlak bir gelecek inandığımız için güzel sabah yaşıyoruz. Sarı güller, seni seviyorum sarı karanfil, seni seviyorum, sen Sarı kasımpatı Sarı dünya Ben burada tek fark Ya başka bir şey bu dünyada önemli olduğunu olduğunu tüm renkleri seviyorum seviyorum. Gün, hiçbiri neyi gece daha eski önemli değil neyi kavga Ne katliamlarını Ne. Ve tüm bu yaşadığınız asla eski güzel olacaktır. Kalp, kan vardı mı, sinir iki gözü var sen Ayaklarım sen ellerimi değilse sonsuz You büyük bir evren ne kullanımı ben dedikçe mutluluk ya da uçmak için, gelmeye hazır alıyorum bir dünya geliyor sizi çağırıyor görür Seni ben yaşarmıyım sen olmadan çok seni seviyorum, kalbim yanıyor işde böylece duygulanıyorum yazarken, ben bu kelimeleri bence eğer rüya.
  Burak işte canım sakinleştirici olmadan beni boğmak yok olmasın
 • new-anka
  Yazılar sayfası açılsaydı
  Bir çok üye
  daha mutlu olurdu
  Buna eminim
 • ÇiğdemG
  Bana göre harika olmuş, soru niteliginde olmayanlar kaldırılıyordu bu yüzden çoğu paylaşımları yapamıyodum bu yüzden sevdim onun dışında insanların bilgilenmesi açısından güzel , saçma sapan sorular arasında "bence" ler daha dikkat çekici olur diye düşünüyorum
 • -Ares-
  Peki, olayı kavrayamayıp "bence" kısmında soru soran arkadaşlara ne yapalım?
 • enesdemir3834
  Bence deki en iyi görüşe 100 vereceğinize herkese 10 verin herkes katılır bence. Bide artık şu Xper saçmalığını kaldırın herkes isteğini sorup istediğini cevaplasın BENCE "Bence" paylaşmaya hazır mısın? "Bence" özelliği hakkında merak ettiğin her şey burada!
 • JüpiterAcrus
  Tavsiye benceleri sık değiştirseniz artık her gün sürekli 5 adımda ol bir barbara görmekten sıkıldık.
 • PinkCat34
  Bence bolumunde 2 saatir icerik paylasamiyorum.
  Bence bu konuya bir el atip daha kolay bir hale getirmeniz gerekiyor. Gorsel ekle diyor , gorsel ekleme butonuna basilmiyor..
 • joney
  Bence eskiye dönmekte fayda var diye düşünüyorum, Böyle biraz sorunlu oldu bence...(üyeleri gerebilir talep azalır)
  (Bence) adına bir şey yapılması gerekiyorsa sadece Ks ekibinin sorusuna verilen haftalık cevaplar olmalı. Ayrıca Ks ekibi günün sorusunu seçerken sırası ile çok ilgi gören soruları seçmeli bir gün yukarlarda yayınlanmalı.
  • joney

   Mesela rumuzla çok sönük!
   Yaş gurupları kendi yaşla gurubunu seçerse tecrübeler boşa çıkacaktır o zaman!

 • Eleadora
  Site yenilenince herkes ayyyy çok kötüüüü bööööö diye tepkilerle çıkıştı.. sonra herkes alıştı.. bunada çıkışlar olacak elbet. ama alışacak millet yine..
 • baysahte
  Arayüzün bir miktar değişmesi, gözün her zaman alışık olduğu siteye yabancılaşmasına neden oluyor. Muhtemelen burada ki isyan edenlerin, kızmaların da ki sebep olarak arayüzün farklılaşması diyorum. Zamanla göz alıştıkça daha kolay bir şekilde sisteme adapte olunabileceğini düşünüyorum.

  1- Yenilikler her zaman güzeldir. Monotonluğu bozar, yeni heyecanlar getirir.
  2- İnsanlar anlamadıkları şeylerden, korkarlar. Dolayısı ile buna fazla tepki gösterirler.
  3- Kimseye uygulanmış bir dayatma yok diye düşünüyorum, ek özellikler gelmiş hepsi bu.
  4- Milletimiz her şeyin altında bir şeyler aramaya heveslidir. Ampül simgesinin onlarca yıldır çizgi film ve çizgi romanlarda "fikir" anlamıyla kullanıldığını bilmemeleri enteresan. Bence bölümüne yakışan en güzel amblem olmuş diyorum.
  5- Yenilikler umarım devam edecektir. Yönetime uğraşlarından ötürü şahsım adına teşekkür ederim.

  *iç ses* Bol bol bence paylaşabilirim.
  • hokolonko

   yenilikler devam edecek. ozellikle uyelerin begenilerine gore icerige ulasmasini kolaylastiracak ozellikleri gelistiriyoruz. cok yakinda mobil uygulamalar da yayina girecek. tesekkurler guzel yorumlarin icin.

 • astalavista34
  Kızlarla erkekler aynı yere yorum atmış. Tayyip görmesin. .
 • Elifoz35
  BENCE cok guzel olmus. Tum Ks ekibini tebrik. ediyorum. Basarilarinizin devamini dilerim. Isiniz zor kolay gelsin.
  NOT:Mesaj sorununa artik bir cozum bulsaniz bu site 4/4 luk olur. Peki. ya SIZCE?
  • hokolonko

   nasil bir mesaj sorunu yasiyorsun?

  • Elifoz35

   Mesaj gelince sayfayi yenilemek zorunda kaliyorsun Veya herhangi bir bildirim gelince.

 • sonic018
  Bence Bölümü'nde gizli yazı yazılmamalı. burada bir tez savunanın kim OLDUĞUNU görmeliyiz. Soru kısmında gizlilik var ama burada olmamalı. Gizli Kullanıcı şeklinde yorumda olmamalı. Herkes düşüncesini açık açık belirtebilmeli
 • DrEmir
  Bencelerin altına yorum yapanlar için xper puan kazanılıyor mu?

  Yani Bence paylaştım diyelim

  100 adet yorum var

  Sevdim butonuna tıklamadılar peki burda alacağın normal bence 50 xper puan alınıyor yapılan her bir yorum için bence kazanılır mı
 • HANNAN
  bence kadınlar ilişkilerinde biraz cool olmalı, her zaman bakımlı ve özenli olmaloıdır. Av durumunda kalmalı sevdiği adama avcı durumunda olduğunu hissettirmelidir. Ayrılıkalrda bile asilliğini korumalıdır amaona değerli olduğunuda hissettrimelidir. Gururu elden bırakmamalı kendini kullandırmamalıdır.
  • olurunabırak0

   he he başka ne olmalı kendinizi kandırmayın hiç bir kız bulunmaz hınt kumaşı değil

 • Scheat
  Kimse memnun görünmüyor ama 'Bence' kategorisinde yığılma olmuş resmen.
  'Yazılar' bölümü kalkmış bu gelmiş.
  Çok da iyi olmuş, beklediğim bir şeydi kendi adıma.
 • -Star-
  kardeş bu özellik deki tarz paylaşımlar onedio, listelist tarzı paylaşımlar. Bu tarz paylaşımları bizim yapmamız zor yanı bu alıskanlıgı yaymanız lazım. Görüyorum ki zaten içeriği siz kendiniz üretmişsiniz
 • HandeHatun
  Beğendim insanların aklındaki soru işaretlerini az da olsa giderip saçma sapan sorulara maruz kalmayacağımızı duşunuyorum
  • tecrubekonusur

   Insanlaein aklindaki sorulari gidermek mi soru sormak bos kalablik yapmak icin soru soruyo millet zaten ki

  • tecrubekonusur

   @HandeHatun

 • idildeniz
  Ben beğendim bir arkadaş bence olayında gizli kaldırılsın demiş çok mantıklı. Bu bence kısmı ile bir çok saçma soru kalkabilir işe yaraması dileğiyle.
  - ilk ks'den son ks'ye ne çok değişim yaşandı :D
 • DaNGeR1905
  Tamam tasarım güzel hoş da artık teknik özellikler gelsin yeter gari. Dünya kadar minik güncelleme önerdim bir tanesi bile yok.
  • hokolonko

   nasil teknik ozellikler mesela?

  • DaNGeR1905

   Ufak çaplıda olsa bazı gerekli şeyler var aslında. Mobil için çalışmalar var ama onun için Android ve İOS dan önce telefondaki tarayıcıdaki olsa iyi olur. Onu geçtim zaman alan birşey sonuçta.

   Mesela aklımdakiler şunlar:
   - Anasayfada iken otomatik sorular yenileniyor. Bildirimlerde Navbarda otomatik güncellenebilir.
   - Sorudaki başkasının cevabına gizli yorum yapılabilmeli ve gizli olmadığında da etiketle bahsedilen yapılması yerine Cevap Yorumlarında bildirim olarak çıkabilir.
   - Mesajlaşma aktif olarak kullanılıyor. Her mesaj gönderiminde butona basmamız gerekmesin. Enter ile direk gitsin.
   - Özellikle filtrelemenin gelişmesi lazım. Örneğin;

  • DaNGeR1905

   Görmek istenilen katagoriler
   Tüm güncellemeler
   Soru/Bence yeni yazılanlar ( genellikle bunu kullanıyorum ama aynı anda gözükmüyor )

   Ve aklıma gelmeyen ufak çaplıda olsa güzel öneriler bunlar... Fikir olarak çıkar bunda sorun yok ben size sunarım. Karşılıklı olarak konuşulmalı. Bu sebepten olmaz denilirse farklı birşey öneririm.

   @hokolonko

  • Hepsini Göster
 • voluptuous
  teşekkür ederiz, hemen yeni bir bence yazmalıyım :)
 • aloss
  Bence ''Daha fazla siteye girip görüş belirtsinler ki cebimiz dolsun'' düşüncesiyle yapılmış yenilik. Biz olmasak siz hiçsiniz -.-
 • Affedilmeyen
  Umarim beklenen performans alinir
  yanliz bu cevap durumu biraz garip olmamismi:)
  • SanalKatliam

   Görüş sahibine çok güldüm :D Bunedir ya...

 • tunaaaaa
  Bunlarla uğraşmak yerine neden akilli telefonlar için bir uygulama yapmayı denemiyorsunuz?
  • jelyboon

   Buna katılıyorum. Genelde telefondan giriyorum ve zor oluyor.

  • tunaaaaa

   Teşekkür ederim :)

  • hokolonko

   uygulamalar cok yakinda geliyor. biraz daha sabir :)

 • oylebekleyenbiri

  Sevdigim bu gun senin dogum gunun


  9 ay oldu gozlerine bakip bir merhaba demeyeli inan cok ozledim zamansiz yagan yagmurum, ne cok isterdim hayat denen bu yolu seninle yuruyebilmeyi, ama olsun vakitsiz gelmis olsanda bu duygulari bana yasattigin icin tesekkur ederim onunde uzun, saglikli, huzurla, sevgiyle, askla dolu yillarin olsun dogum gunun kutlu olsun
 • armagan2
  Bence seks, yani cinsellik olayı, insanların yücelmesi için yaradanın bize sunmuş ve bahşetmiş olduğu ilâhî bir hediyedir. Ona karşı değerbilirlik ve saygı göstermek borcumuzdur. Özellikle genç kız ve erkeklerin, bu sevme, sevilme ve ruhen yükselme olayını alay konusu yapmamaları ve aslâ bir silâh olarak, ya da bir tehdit, şantaj ya da aşağılama aracı olarak kullanmamaları ve değersizleştirilmesine karşı çıkmaları gerekir.
 • gülümbi
  Bence hanım okkalı, alımlı ve çalımlı olabilmeli. bunun yanısıra ağırbaşlılığı da beraberinde.80-90 kilolarında seyredebilmeli. bazılarına göre bu sıralayacakları durumlardan örtürü tercihleri değil ise de bence ağırlığını hem bu biçimde hem diğer maharetlerinde de vurgulayabilmeli. i,65-70 arası etine dolgun hanım sultandır bana göre. saygılarımla.
 • atakaannn
  bcnce paylaşacağım ancak aynı içeriği daha önce paylaşmıştın diyor ben aynı şeyi paylaşmadım ki daha önce neden böyle
 • gölcüklü
  benim görüsüm-- herkes bir cizgide yürür ama kendi kafasindaki cizgiden , onlara illaki su cizgiden yürü daha iyi veya bununla dah iyi olursun gibi kelimelerden kacinmak lazim eger 14 yasindan büyükse bu kisi zaten kendi direksionunu kendi kullanir dayatmaya gelmez zamana birakirsaniz o kendi yolunu cizer iyi olsada kötü olsada kendi düsüncesiyle yürür ben bütün bayanlara saglik sihhat düzen li bir hayata devam etmelerini dilerim herkesde kendi istedigini yapsin derim saygilar.
 • nehir97
  Bence bir erkek kadınına ne olursa olsun, isterse o yolun yolcusu olsun ona asla vurmamalı. Erkeklik bunu gösterir.
 • emeritus
  günlerdir sitede
  "Bence erkekler hayatları boyunca hiç olgunlaşmaz. "
  diye saçma bir cümleyi görüyorum, değiştirin bari şu tavsiye benceleri ara sıra
 • maliygt
  Dini ve siyasi secimlerimizin çoğu yetistigimiz cevre ile dogru orantılı şekilleniyor. Roma da dogsaydik müslüman olacak mıydık? sagcinin sağcı solcunun solcu çocuğu olmasi normal degil mi? bence bu yüzden insanların seçimlerine sonuna kadar saygı duymaliz
 • gk161957
  Ülkemizdeki bu siyasi gidişin değişmesi çok önemli bu yüzden her birey elinden gelenin fazlsını yapmalı yoksa pyitad dönemine geri gideceğiz
 • tebrikler
  Bence; "Beni yargılama. Başıma gelenlerin yarısı belki senin başına gelmedi. Yaptığım şeylerin bir nedeni var. Şu an böyleysem, bir nedeni var..."
 • Wolcano
  Onedio ve listelist in yan sanayisi olmuş bu "bence" muhabbeti..

  Bu arada amma oynuyorsunuz siteyle...
 • Feda101
  Güzel bir özellik :) Özetlemek gerekirse Soru sormayı "bilgi edinme" Bence'leri ise "bilgi verme" olarak düşünebilirsiniz :)
 • Mrs_44
  bu benceden kimse hiçbirşey anlamamış hala soru formatında bence'ler soruluyor ben mi yanlış anladım? ksblog değil mi ''Bence'' ? şu an bence bölümü dökülüyor
 • KSDAS
  Böylelikle kişisel görüşleri karşıdaki insana aktarmak için oluşturulan soruların önüne geçilmiş oldu. Oldukça yararlı bir uygulama.
 • mipuhannah
  Bence harika olmus bu sayede kendi fikirlerikimizi orataya koyarken diger insanlarinda goruslerini alabileceğiz.
 • canerky
  Ks toplulugu olarak iyi farkli bir yenilik gerekiyordu, ks yetkilileri calisanlari belliki bir emek vermiş, ancak yapabildikleri yeniligin en iyisinin bu olduğunu (bence) düşünmüyorm. daha iyi bir yenilik olabilirdi..
 • Daha Fazla (498)
YÜKLENİYOR...