"Bence" paylaşmaya hazır mısın? "Bence" özelliği hakkında merak ettiğin her şey burada!

"Bence" özelliği hakkında kafanda deli sorular var, değil mi? O halde artık seni bu özellikle tanıştırmaya ve soru işaretlerini gidermeye başlayalım! Senin de bildiğin gibi, şimdiye kadar KizlarSoruyor’da soruların altında görüşlerini paylaşabiliyordun. Artık görüşlerini doğrudan da paylaşabileceksin! Hem de içeriğini oluşturmak için artık çok daha geniş bir alana sahipsin!

Doğrudan ve daha geniş bir alanda paylaşım imkanı sunan “Bence” özelliği için KS ekibi olarak gecemizi gündüzümüze kattık ve sana en iyi deneyimi sunmak üzere dizayn ettik! Ve şimdi artık paylaşacağın “Bence”leri görmek için sabırsızlanıyoruz!

"Bence" tam olarak nedir?

“Bence” paylaşmak, çeşitli konu ve fikirler hakkında kendi görüşlerini aktarabildiğin bir blog yazısı yayınlamaya benziyor. Örneğin “ayrı şehirlerde aşk", "en son moda” gibi çok soru sorulan konularda sahip olduğun bilgi, deneyim ve ipuçları hakkında bir “bence” yayınlayabilirsin. Bence yayınlayarak, sesini KS topluluğuna duyurabilir, karşı cinsten de konu hakkında geribildirim alma imkanını yakalayabilirsin.

Editör kimdir?

Paylaşımlarını büyük bir dikkatle takip ediyor olacağız. Öncü, yenilikçi, orijinal içerikleriyle bence'lerinde belli bir kaliteyi yakalayan üyeler, editör seçilirler ve bunun sonucunda daha fazla kişiye seslerine duyurabilirler.
Editörlük hakkında daha fazla bilgi almak için:
Editörlük nedir? Editör seçiminde hangi kriterler aranır?

"Bence"nin sorulardan ne farkı var?

KS'teki sorular, üyelerin hızlı bir şekilde yardım niteleğindeki çözümlere erişebilmesini sağlar. "Bence" ise üyelerin, yeteneklerini ve uzmanlıklarını sergileyerek kendilerini öne çıkarabilmelerini sağlar. Örneğin, "erkek arkadaşa doğum gününde alınabilecek hediyeler" konusunda bir soru sormak yerine, "Erkek arkadaşa alınabilecek en iyi 5 doğum günü hediyesi" başlığı altında bence oluşturulabilir. Özetle: Sorular araştırma/bilgi edinme/yardım alma amaçlıdır. "Bence"ler ise bilgilendiricidir.

"Bence" hangi formatta yayınlanabilir?

Makale ya da liste formatında Bence içerikleri paylaşabilirsin. Bence içeriklerini fotoğraflarla ve/veya videolarla zenginleştirmen de çok önemlidir. Aşağıdaki bence örnekleri, nasıl içeriklerle kendini daha iyi ifade edebileceğin ve daha fazla insana erişebileceğin konusunda fikir verebilir.


Liste Şeklindeki Bence:

İlişkinizi Güçlendirmek İçin Hemen Uygulayabileceğiniz 5 Yenilik

Video İçerikli Bence:

Yaşama Gülümseyerek Bakmanızı Sağlayacak 6 Mücadeleci İnsan

Makale Şeklindeki Bence:

Sosyal Medya Paranoyaları

Infografik İçeren Bence:

Erkekler, sevgililerinden gizli sanal flört edinmeye daha fazla eğilimli

Nasıl "Bence" paylaşabilirim?

Aşağıdaki 3 adımı izleyerek kolaylıkla bence paylaşabilirsin:

 • Adım #1: Ana sayfadaki bence simgesine dokun ve bence başlığını yaz. Başlık yazdığın alanın hemen yanındaki turuncu "paylaş" butonunu tıkla. Başlığının açıklayıcı, ilgi çekici ve gramer açısından hatasız olması, daha fazla insana ulaşabilmesi için çok önemli.
 • Adım #2: Bence metnini girmek için "bence detayları" yazan alanı kullan. İşte bu alana makale ve liste türünde içerikler girebilirsin. Burası senin içerik yarattığın, resim ve video ile zenginleştirebileceğin asıl alan. Paylaşım yapabilmek için bu alana en az bir resim eklemelisin. Konu kategorini de seçmeyi unutma! İçerik detaylarını da girdikten sonra, turuncu "Bence'mi gör" butonunu tıkla. Böylece içeriğinin önizlemesini görebileceksin.
 • Adım #3: Önizlemeyi dikkatle gözden geçir, her şey yolunda görünüyorsa turuncu "Gönder" butonunu tıkla. Eğer içeriğini düzeltmek istiyorsan "düzenle" seçeneğini, tamamen silmek içinse turuncu "sil" butonunu tıklayailirsin.

Hergün kaç tane "bence" yayınlayabilirim?

Sorularda olduğu gibi, üyenin kaç bence yayınlayabileceğini, onun Xper seviyesi belirler. Xper seviyesi 1 olan üyeler, 24 saat içinde en fazla 1, Xper seviyesi 2 olanlar 2, Xper 6 ve üzeri olan üyeler ise 24 saat içinde en fazla 3 bence yayınlayabilir.

"Süper Bence" nedir?

Harika bir Bence, tıpkı harika sorularda olduğu gibi KS topluluğu tarafından takdir edilir. Gerçekten harika bir bence yayınladıysan, KS senin bence içeriğini ksBence'ye dönüştürür ve bu dönüşüm için de sana bildirimde bulunur. Ayrıca hesabına 100 Xper puan yüklenir ve Canlı Yayın akışında, popüler sekmesi altında diğer bence listeleyen sayfalarda görüntülenir. Üyelerle etkileşime girdikçe de içerik olarak daha fazla kişinin görmesi sağlanır.

"Çok Süper Bence" nedir?

Süper Bence'ler arasından seçilip ana sayfada ve benceler akışında öne çıkarılan bencelerdir. Böylece üye, sesini daha fazla kişiye duyurabilir. Çok Süper Bence seçilen bir bence, Günün Bencesi adayı haline gelir, başka bir deyişle, ana sayfada en tepede konumlandırılmaya da aday olur. KS'in kadın-erkek perspektifini yansıtan, topluluğun ilgisini çeken, içerik ve biçim açısından tam anlamıyla kaliteli benceler, bir adım öne çıkarılarak hem KS topluluğuna hem de KS dışındaki okuyuculara sunulur.

"Bence" destek

ksBence'ler hakkında daha fazla bilgi için: tıkla!. Aynı zamanda KS ekibi de sorularını cevaplamak üzere burada! KS ekibiyle iletişime geç.


77|103
212315

En İyi Erkek Görüşü

 • bence bölümü çok tutmadı bence

  üyeler yorum yapmıyor ve bencelerin çoğu yorumsuz kalıyor

  yönetim buna el atarak şöyle bişe yapabilir ; Bence cevaplamanın xperi 2 - 3 daha fazla olursa üyeler bence bölümüne akın edecektir

  yani kısaca ; süper benceye verdiğiniz 100 xperin , 3 ünü bütün benceleri cevaplayanlara verirseniz hem bence yazanlar çoğalır hemde bence yorumlayanlar.

  bunların hepsi bence :D

  13|9
  1|0
  • Amaç bencelere yorum gelmesi değil, bencelerin okunmasıdır bana kalırsa. En azından öyle olmalı. Xper puanını arttırmak benceleri okumadan cevap yazanları arttırır sadece. Bencelerin okunması için daha kaliteli bencelerin yazılması yeterlidir.

  • Hepsini Göster
  • @basküler1 bencelerime kimse bakmıyor?

  • Super bence

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 314

 • 1- Her zamanki gibi yine sitenin içine etmişsiniz!
  2-Sizin yenilik anlayışınız, nedense siteyi daimi üyeleri için daha da çekilmez bir hale sokmakta ve siz bunun bir türlü farkına varamıyorsunuz!
  3-Canlı yayında takibimde olan üyeleri görmeyi sevdiğim halde, şimdi saçma salak bir şekilde yaş gruplarını devreye sokmuşsunuz. Ben sitenin ergenlerini, tanımadığım diğer üyelerinin zırvalarını görmek zorunda mıyım?
  4-Milletin %40'ı zaten devletin başındaki hükümet bozmasının kendisinden ve ambleminden tiksinmiş haldeyken bu ampul neyin kafasıdır? Subliminal mesajlara mı heveslendiniz?
  5-Bence bence dediğiniz zırvayı geliştirip sunmak iki yılınızı mı aldı?
  6-Var olduğunuzdan bu yana milletin gizlilik denilen zamazingoya duyduğu tiksintiye rağmen hala bu konuda somut bir adım atmama isteğiniz neden kaynaklanmaktadır?

  19|7
  7|4
  • Sen soyleyene kadar dikkat etmemistim ampule zaten supheleniyordum ksden icime tam kurt dustu

  • Hepsini Göster
  • @Nyhuf Yanılmıyorsam editör olduğum sırada bunu yazmıştım. Öncesinde veya sonrasında bu beni alakadar eder. Size ne?

  • Ampulü patlatalım hocammm :))

 • Anılarım canlandı. :):

  8|3
  4|0
 • Arayüzün bir miktar değişmesi, gözün her zaman alışık olduğu siteye yabancılaşmasına neden oluyor. Muhtemelen burada ki isyan edenlerin, kızmaların da ki sebep olarak arayüzün farklılaşması diyorum. Zamanla göz alıştıkça daha kolay bir şekilde sisteme adapte olunabileceğini düşünüyorum.

  1- Yenilikler her zaman güzeldir. Monotonluğu bozar, yeni heyecanlar getirir.
  2- İnsanlar anlamadıkları şeylerden, korkarlar. Dolayısı ile buna fazla tepki gösterirler.
  3- Kimseye uygulanmış bir dayatma yok diye düşünüyorum, ek özellikler gelmiş hepsi bu.
  4- Milletimiz her şeyin altında bir şeyler aramaya heveslidir. Ampül simgesinin onlarca yıldır çizgi film ve çizgi romanlarda "fikir" anlamıyla kullanıldığını bilmemeleri enteresan. Bence bölümüne yakışan en güzel amblem olmuş diyorum.
  5- Yenilikler umarım devam edecektir. Yönetime uğraşlarından ötürü şahsım adına teşekkür ederim.

  *iç ses* Bol bol bence paylaşabilirim.

  2|2
  0|0
  • yenilikler devam edecek. ozellikle uyelerin begenilerine gore icerige ulasmasini kolaylastiracak ozellikleri gelistiriyoruz. cok yakinda mobil uygulamalar da yayina girecek. tesekkurler guzel yorumlarin icin.

 • Yenilik icij ugrasilmis , saygi. duymak lazim.. ama gereksiz, olmus.. ks yazilarda ayni sey yapiliyordu zaten.. simdi bir de bence , siyah siyah degilsi , sence? Gibi abuk subuk bir suru sey acilacak... yeni menu isimleri de cok kotu olmus kafa jarustirici , gorus sahibi falan , o nedir o ;))

  1|0
  0|0
 • @ksBence,

  Yapılan değişiklikleri saygıyla karşılıyoruz, emek verilmiş ve kafa patlatılmış basta, emeğe saygımız var lakin bazı çizgiler net çekilmemiş...
  Bence başlığının Sorulardan farkı kalmadığını görüyorsunuzdur, nitekim Bence bölümü sorudan uzak, açıklama yorum tarzı nitelik taşıyacak ise Yazı - Makale tarzı baslıkta toplansaydı ve aradaki çizgi daha net belirtilseydi eminim daha da amacına yönelik olurdu...
  Üyelerin fikirl ve önerilierini alarak, daha kullanışlı tasarımlar ümidiyle

  KingHeart

  1|0
  0|0
  • Başbakana mektup yazsam bu kaar kibar olmazdım

  • Nezaket erdemdir, kisisine gore uygulanmaz.
   Basbakana da ayni sana karsi da ayni..
   @vlkngdr

 • Peki, olayı kavrayamayıp "bence" kısmında soru soran arkadaşlara ne yapalım?

  5|0
  1|0
 • Bence bölümünü anlamayıp buradan soru sorunların çukünü kesecek misiniz.

  Bence, bence bölümü işlevini başından iyi oturtulması iyi olur. Bence bölümünde sorulan sorular SORULAR bölümüne taşımalı ya da silinmeli.

  Zaten Sorular bölümünde yeterince gereksiz soru soruluyor. Bari burası temiz kalsın en azından.

  Okuyacak bir şeyler bulabilelim. Cimbizla konu aramayalim okumak için

  0|0
  0|0
  • kesecegiz :) Bence paylasimlarinin moderasyonu ve hangi Bence'lerin sunuldugu konusunda haklisin.
   Ilgi ceken Bence paylasimlarini Populer sekmesinden takip edebilirsin. Populer Bence'lerin, ve ksBence secilmis ve populer olmus paylasimlarin artmasiyla daha cok icerige ulasabileceksin. Ancak Bence henuz yeni oldugu icin populer olabilecek ya da ksBence secilebilecek paylasimlar az. Bence'ler guzellestikce ksBence olacak, ve ilgi ceken bu paylasimlara daha kolay erisebileceksin.

  • Bence, KsBence uygulaması süper bir şey. Hatta KSBENCE ortalaması ve popüler Bence gönderimi yapanlar da KALLAVİ üye gibi sınıf atlatılması, kaliteli paylaşımların sayısını artıracaktır. Maharet iltifata tabidir.

   Yalnız şu BENCE paylaşımlarının popüler sekmesine düşmesini beklemeliyiz. Yani gerçekten gereksiz gönderiler ayıklanırsa Popülerlere mahküm kalmayız. Misal gözden kaçan ama çok güzel sorular çıkıyor bazen ama bakıyorsunuz kimse cevap vermemiş. Aynı durum kaliteli ama değeri bilinememiş gönderilerin heba olmasına neden olabilir kalabalik içinde fark edilmediği için.

   Bu tür kontrollü gidişat Popüler Bencelerin kalitesini daha da artırır kannatindeyim.

   Tüm emeği geçenlere şimdiden ve sonradan teşekkürler.

  • paylasimlarini begendigin uyeleri, begendigin soru/bence'leri, ve ilgilendigin konulari belirleyerek KSm akisini gelistirebilirsin. Bu sekilde bir yandan ilgini ceken konulari KSm'de takip ederken, diger akislarda sitenin geneline de goz atabilirsin. tesekkurler guzel bence serisi icin :)

 • Bencelerde gif eklerken çok zorlanıyor boyut, format tarzında hatalar alıyoruz. Yetmez gibi çok dikkat etmemize rağmen bencelerde boşluk oluşuyor bu duruma çözüm bulunsun öneri gerekirse bence paylaştıktan sonra dahi belirli bir süre veyahutta süper bence seçilene kadar düzenle seçeneğin bulunması.

  0|0
  0|0
 • Bence AVM'lerde buluşan sevgililer salak

  1|1
  0|0
 • Böylelikle kişisel görüşleri karşıdaki insana aktarmak için oluşturulan soruların önüne geçilmiş oldu. Oldukça yararlı bir uygulama.

  0|0
  0|0
 • Tamam tasarım güzel hoş da artık teknik özellikler gelsin yeter gari. Dünya kadar minik güncelleme önerdim bir tanesi bile yok.

  1|0
  0|0
  • nasil teknik ozellikler mesela?

  • Hepsini Göster
  • Görmek istenilen katagoriler
   Tüm güncellemeler
   Soru/Bence yeni yazılanlar ( genellikle bunu kullanıyorum ama aynı anda gözükmüyor )

   Ve aklıma gelmeyen ufak çaplıda olsa güzel öneriler bunlar... Fikir olarak çıkar bunda sorun yok ben size sunarım. Karşılıklı olarak konuşulmalı. Bu sebepten olmaz denilirse farklı birşey öneririm.

   @hokolonko

  • bildirimleri tamamen yeniliyoruz, yakinda bu degisikligi yayina alacagiz.
   filtrelemede de yenilikler geliyor... ornegin, sadece takip ettigin uyelerin paylasimlarini filtreleme cok yakinda.
   diger onerilerini de kaydettim. aklina geldikce bana mesajla ulasabilirsin. sevgiler, tesekkurler.

 • Merhaba Arkadaşlar
  Aranızdaki tecrübeli editörlere bir sorum olacak. Alanımla ilgili blogumda yazdığım makalelerden bazılarını burada paylaşmak istiyorum. Peki makalenin sonuna blogun linkini vb. ekleyebilir miyim?

  0|0
  0|0
  • Daha önce başka bir yerde yayımlanan bir yazı, bu kendi bloğunuz dahi olsa, Kullanım Koşulları gereği orijinal sayılmayacağından KizlarSoruyor'da süper seçilmez, vitrine çıkamaz.

  • Cevap için teşekkürler.
   O zaman herkesi "bloguma" beklerim :)

 • Kızlarla erkekler aynı yere yorum atmış. Tayyip görmesin. .

  4|2
  2|1
 • Biliyorum sıcak gözleri yerde Parlar kadar yıldızlı güzelliğini biliyorum, gizli Hani tarifsiz duygular Hani şarkılar sevilen olduğu gibi altı nehirlere benzer güzel ve biz orada Şiirler tanıdık söyleyemem unutmak yüzü vardır biliyorum hatırlıyorum o kadar güzelsin Ve ben giyiyorum şu eller Ben senin gözlerini dahil tutmayın ki, bak, demek ki karanlık buradayız. Ben artık ölmek, keder, ölmek zorunda sanmıyorum. Inanmak için orada olmak mı, bilirsin, ben biz yaşadığımız güzel günler için, güzel ve parlak bir gelecek inandığımız için güzel sabah yaşıyoruz. Sarı güller, seni seviyorum sarı karanfil, seni seviyorum, sen Sarı kasımpatı Sarı dünya Ben burada tek fark Ya başka bir şey bu dünyada önemli olduğunu olduğunu tüm renkleri seviyorum seviyorum. Gün, hiçbiri neyi gece daha eski önemli değil neyi kavga Ne katliamlarını Ne. Ve tüm bu yaşadığınız asla eski güzel olacaktır. Kalp, kan vardı mı, sinir iki gözü var sen Ayaklarım sen ellerimi değilse sonsuz You büyük bir evren ne kullanımı ben dedikçe mutluluk ya da uçmak için, gelmeye hazır alıyorum bir dünya geliyor sizi çağırıyor görür Seni ben yaşarmıyım sen olmadan çok seni seviyorum, kalbim yanıyor işde böylece duygulanıyorum yazarken, ben bu kelimeleri bence eğer rüya.
  Burak işte canım sakinleştirici olmadan beni boğmak yok olmasın

  0|0
  0|0
 • teşekkür ederiz, hemen yeni bir bence yazmalıyım :)

  2|0
  0|0
 • Bence eskiye dönmekte fayda var diye düşünüyorum, Böyle biraz sorunlu oldu bence...(üyeleri gerebilir talep azalır)
  (Bence) adına bir şey yapılması gerekiyorsa sadece Ks ekibinin sorusuna verilen haftalık cevaplar olmalı. Ayrıca Ks ekibi günün sorusunu seçerken sırası ile çok ilgi gören soruları seçmeli bir gün yukarlarda yayınlanmalı.

  1|0
  0|0
  • Mesela rumuzla çok sönük!
   Yaş gurupları kendi yaşla gurubunu seçerse tecrübeler boşa çıkacaktır o zaman!

 • Bence Bölümünde Acamadığım Konuyu Gurur Yapıp Burda Yapmak Zorunda Bırakanlar Utansın. İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri MY Nakliyat
  İzmir Nakliyat ve Taşımacılık Sektöründe yıllarca çalıştıktan sonra, İzmir Evden eve Nakliyat ve İzmir Şehirler arası Nakliyat Konusunda Firmaların Eksik, Düzenli, Güvenilir, Profesyonel olmadığına tanık olan, Mustafa YILDIZ “Bu Hizmetten Daha İyisini Hakediyor İnsanlar” diyerek. İzmir de MY Nakliyatı Kurdu, Yıl 2001’de Bir Kamyon İle Başladığı Bu Yolda Şimdiyse 20’den fazla kamyon ve yaklaşık 66 profesyonel Taşıma ve deneyimli personeliyle 2001’den beri İzmir Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Evden eve Taşımacılık, Şehirler arası Nakliyat, Şehir içi Nakliyat, Parça Yük Taşımacılığı Özel Eşya (Antika ve Piyano ) Taşımacılığı Hizmeti Veriyor ve Hepsi sizin gibi sadık müşterilerimiz Sayesinde.

  2001’den bu yana, My Nakliyat , mükemmellik ve müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Her geçen gün, müşterilerimize mümkün olan en az stresle evlerini ofislerini taşıma konusunda zorluklarını başarmalarına yardımcı olmak için çok uzun bir geleneğe devam ediyoruz; eşyalarınızı evler arasında oldukları sırada güvenli bir şekilde taşımak; ve süreçte kaçınılmaz olan sayısız detay ve engellerle başa çıkıyoruz.

  İzmir veya Ege bölgesinde daha Profesyonel Nakliye ve Depolama şirketi bulamazsınız. Bunun için sözümüzü kabul etmediyseniz, Yorumlarımız oldukça net ve müşteri geri bildirim sayfamızda bulunuyor. Google de Bizi Sorgulayanilirsiniz. My Nakliyat ve Eşya Depolama‘dan ücretsiz fiyat almaya hazırsanız, lütfen çevrimiçi formumuzu doldurun veya bizi (0850) 203 12 52 numaralı telefondan arayın. Şimdi bize ulaşın!

  Markamızı ciddiye alıyoruz. Toplanan 4.000+ müşteri anketinden% 98’ten fazlası ya “Kesinlikle” ya da Muhtemelen “hizmetlerimizi akrabalarına veya arkadaşlarına” tavsiye edeceklerini söylüyor.

  0|0
  0|0
  • Ulan firma reklamı yapıyon
   bide yayınlayacaklarmıydı :D
   Millet tanıtım yazısını ücretli satıyor ücretli :D

 • Değişiklik güzel ama eski KS yi özlüyoruz

  0|0
  0|0
 • Sorunun yanı sıra düşünceleri de paylaşmak için gayet güzel oldu..

  0|0
  0|0
 • Yazılar sayfası açılsaydı
  Bir çok üye
  daha mutlu olurdu
  Buna eminim

  2|1
  1|0
 • Erkekler Devam
  294

Kızlar Ne Diyor 211

 • Helal kız KS!

  1|1
  0|0
 • Sanırım artık soru biçiminde olmayan paylaşımların önü kesilir bu özellik sayesinde.. Bir bakıma yazı özelliği yerine gelmiş benceler.. İyi mi olur bilmiyorum ( çünkü bu kısmı bilinçsiz kullananlar olacaktır) fakat hiç olmazsa bir takım konularda bilgisi, birikimi olan kişiler paylaşımda bulunabilir burada. Şahsen benimde ilerleyen günlerde yazacağım şeyler var..

  Bunlar beraber en iyi cevap yerine en iyi görüş değişimi olmuş, bence bu en iyisi çünkü soranlar genelde işlerine gelen cevabı seçiyorlar :) Hiç olmazsa ismi daha uygun olmuş.

  Birde sanırım yaş aralığı değişmiş, şimdilik gözüm alışamadı bunların hiçbirine ama, zamanla alışırız herhalde :)

  Emekleriniz için teşekkürler.

  1|0
  0|0
 • senelerdir acilak ramak kaldi yep yeni özelliklerle geri gelecek dediginiz yazi bölümü bu mu? sakaysa hic komik degil degilse de komik degil, yeni üyelere yuttarabilirsiniz de eski üyeler yemez bunu sayin @KizlarSoruyor.
  canli yayini da zikertip atmissiniz. zictiniz sivadiniz tamam da tüy dikmeyeydiniz iyiydi.

  4|1
  1|3
 • Site yenilenince herkes ayyyy çok kötüüüü bööööö diye tepkilerle çıkıştı.. sonra herkes alıştı.. bunada çıkışlar olacak elbet. ama alışacak millet yine..

  0|1
  0|0
 • Bütün editörler toplanıp, toplantı yapmalısınız ve hepiniz, bir fikir verip güzel bir benceyi bizlere sunabilirsiniz.

  0|0
  0|0
 • paylaştım bile :)

  1|1
  0|0
 • Bence bolumunde 2 saatir icerik paylasamiyorum.
  Bence bu konuya bir el atip daha kolay bir hale getirmeniz gerekiyor. Gorsel ekle diyor , gorsel ekleme butonuna basilmiyor..

  0|0
  0|0
 • bence sitenin amacını aşmaya başlamış

  3|0
  0|0
 • ayyyh şu ampuller akp yi hatırlattı bana ne güzel:D. d:DD:D:D:Dd

  3|2
  1|2
 • Bence bence bolumu guzel olsada bence o sence ampul hic olmamis.. Siyasi parti amblemi olarak kullanilan o simgenin boylesine interaktif.. farkli gorusler barindiran kullanicilarin bulundugu bir sitede kullanilmamasi gerekiyor. O ne oyle subliminal mesaj gibi.. bence o degisirse daha iyi olur..

  1|0
  1|0
 • Bence bukadar kasmamalisiniz site de artık yabancı bir şehirde gibi hissediyorum kendimi birine alınmadan yeni versiyon tutuyor
  Bence tabi

  2|2
  1|0
 • Tavsiye benceleri sık değiştirseniz artık her gün sürekli 5 adımda ol bir barbara görmekten sıkıldık.

  3|0
  0|0
 • kaç tane bence yazmak gerekiyor editör olmak için? :/

  0|0
  0|0
 • Bence yazarken en fazla kaç resim paylaşabiliyoruz

  0|0
  0|0
 • canlı yayın nereye gitti ya.. hem eskiden kadın erkek yorumları yanyanaydı öyle daha iyiydi site hep bir evrim geçiriyor ve tuhaf karmaşık bir yer olmaya başladı.. benceler konusunda nötrüm canlı yayını bari geri verin

  2|0
  0|0
  • canli yayin'da nasil bir sorun yaziyorsun?

  • canlı yayının yeni göstergesini bulamamıştım bu yorumumdan 10 dk sonra buldum..12 gün önce

 • fena değil... alışırız buna da..

  0|0
  0|0
 • Bakalım görücez naslmış :)

  0|0
  0|0
 • iki tane bence paylaştım ikiside süper bence seçildi :)
  şuanda bence süper bence çok süper bence günün bencesi, editör olma olaylarını çözmeye çalışıyorum
  hepsini teker teker açıklayan kapsamlı tek bir bence yazamaz mısınız?
  ona buna soruyorum kafam karışıyor.

  0|0
  0|1
  • bu arada herşey burada diyorsunuzda ne yazıkki bunlarla ilgili hiç bilgi vermemişsiniz

 • Bunları bir özetle yardım bölümüne de ekleseniz iyi olur çünkü "benceleri okumayan" cogu insan var.

  0|1
  0|0
 • bence de güzel olmuş :) En azından soru bence ayrımı olması iyi oldu :)

  0|0
  0|1
  • kalın harfle bence paylaşılmıyormuş keşke bu konuda da bizi bilgilendirseydiniz iki bencem boşuna gitti bu yüzden :)

 • Kızlar Devam
  191
Yükleniyor...