Yaşama Gülümseyerek Bakmanızı Sağlayacak 6 Mücadeleci İnsan

ksBence a

Sahip olduğunuz ve sahip olmadığınız her şey için gülümsemeye hazır mısınız? 6 harika insandan, 6 harika konuşma, sizi kendinize getirecek!
1-Engeli nedeniyle sürekli titreyen kadın: Maysoon


Kahkahalar atmanıza neden olacak kadar mizah yüklü bir konuşma yapıyor ve hayata dair unutulmaz şifreler veriyor.
2- "Ölmeden önce korsanlıktan yargılanmak istiyorum."


Candy Chang, çok sevdiği bir yakınını kaybettikten sonra - konuşma sırasında bile gözyaşlarına hakim olamıyor, ölüm ve yaşam hakkında daha fazla düşünmeye başlamış. Bununla ilgili aklına sosyal bir proje yapmak gelmiş. İnsanların "ölmeden önce ...... istiyorum" cümlesindeki boşluğu nasıl enteresan şeylerle doldurduklarına inanamayacaksınız...3- Sam Berns: "Yaşama mutlu bakış açım"


Kendisine 2 yaşındayken, çok nadir görülen Yaşlılık Hastalığı (Progeria) teşhisi konulmuş olmasına rağmen, hayallerini gerçekleştiren ve "çok havalı" işlere imza atan Sam Berns'ün "yaşama mutlu bakış açım" konuşması sizi de mutlu edecek.4-"Pişman olmaktan pişman olmayın"


Konuşmasına Johnny Depp ve Winona Ryder ile ilgili harika bir pişmanlık öyküsüyle başlıyor. Mizah yönü ağır basan konuşmacılardan...5- "Hayatta aldığım en iyi hediye"


Stacey Kramer hareketli, kişisel, 3 dakikalık ibretlik öyküsünü sunarak - korkutucu, travmatik, pahalıya malolan - bir tecrübenin nasıl paha biçilmez bir hediyeye dönüşebileceğini gösteriyor.6- "Dünyanın en çirkin kadını" nasıl "dünyanın en güzel kadını" oldu?


Kilo alamayan ve fiziksel görünümüyle sürekli bakışları kendi üzerinde toplayan Lizzie, nasıl kendiyle ve diğer insanlarla barıştığını anlatıyor.


Yaşama Gülümseyerek Bakmanızı Sağlayacak 6 Mücadeleci İnsan
70 Görüş