Sosyal Medya Paranoyaları

SosyalMedyaKültür


Sosyal Medya Paranoyaları
by Sosyal Medya Kültür Sanat
Sosyal Medya Paranoyaları
Son zamanlarda, sosyal medyanın ilişkileri olumsuz etkilediği ile ilgili çok sayıda makaleye rastladım. Oysa bence sosyal medya gerçek yaşama ayna tutuyor ve eskiden göremediğimiz, gözlemleme imkanımız olmayan bazı gerçekleri gösterdiği için belki de bu kadar tepki çekiyor.
Sevdiğinizi sosyal medyada özgür bırakın, geri dönerse sizindir, dönmezse zaten hiç sizin olmamıştır.Şu halde sevdiğiniz kişi ile ilgili Facebook’ta hafiyelik yapmayı ve ona Facebook’ta nasıl hareket edeceğiyle ilgili kısıtlamalar getirmeyi bırakmanız en başta sizin ruh sağlığınız açısından iyi olacaktır. İnsan ruhunun karanlık dehlizlerinin ucu bucağı yok ve bir başkasına ait o dehlizlere girmeden önce kendi dehlizlerinizin karanlığına da şöyle bir bakmayı ihmal etmeyin… Böylece hem kendinizi hem de diğer insanları olduğu gibi kabul edebilir, ilişkiniz açısından aslında nelerin belirleyici olması gerektiğini daha net görebilirsiniz.

First date conversation
İnsan ruhunun karanlık dehlizlerinin ucu bucağı yok… Bunu en iyi kendinizden bilirsiniz.


İlişkinizin nasıl gittiği ile ilgili en önemli gösterge, onun iyi günde ve kötü günde yanınızda olup olmadığı değil midir?Profili görüntüle SosyalMedyaKültür's Profile

Sosyal Medya Paranoyaları
58 Görüş