Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 20 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Falsepeti

Üzerinizdeki kara bulutların dağıldığı keyifli bir hafta mı, ailenizle ve akrabalarınızla daha fazla vakit geçireceğiniz sakin bir hafta mı olacak? Ya da herkesten uzak kendi içinize döndüğünüz ve yaratıcılığınızla baş başa kalacağınız günler mi bekliyor sizi?

Koç

Bu hafta Koçlar için iletişim ön planda olacak. Genel anlamda iletişim konusunda ciddi bir yoğunluk yaşayacaksınız. Bu konuda yapacağınız seçimler tamamen size kalmış. Ancak yapılacak seçimlerin sonuçları olacağını da aklınızdan çıkartmayın. Gezegensel enerjilerin etkisiyle tartışmaya da meyilli olacaksınız. Bu tür durumlarda sakin kalmak önceliğiniz olmalı. Sırlar açığa çıkacak ve sizi geleceğe doğru ilerlemeye yöneltecek. Geçmişi geride bırakma zamanınız geldi. Aynı zamanda finansal konularda da büyük değişimler olacağından emin olabilirsiniz. Çok harcama yapmamaya özen gösterin.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 20 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Boğa

Bu hafta Boğalar için kişisel konular ön planda olacak. Kendinizle biraz daha fazla ilgilenmeye başlayacaksınız. Kişisel bakım, kişisel gelişim, ruhsal konular, yeni bir hobiye, spor ya da diyete başlama gibi konular ilginizi çekecek de diyebiliriz. Ayrıca düşüncelerinizi yüksek sesle söylemek, artık içinizdekileri insanlarla paylaşmak isteyebilirsiniz. Bundan çekinmenize gerek yok. İlerlemek için ne gerekiyorsa yapın ve gerekli gücün içinizde olduğunu hiçbir zaman unutmayın. Eğer bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. Ve mümkünse para biriktirmeye çalışmalısınız.

İkizler

Bu hafta İkizler için sosyalleşme ve yapılacak gezi planları ön planda olacak. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da uzun süredir görmediğiniz insanlarla sosyalleşeceksiniz diyebiliriz. Bunun yanı sıra bir süredir görmediğiniz akrabalarınız, çocuklarınız ya da dostlarınızla görüşmek için gezi planları yapabilirsiniz. Bir şeylerden kaçmak istiyorsanız bu konuda dikkatli olmalısınız. Geziye çıkmak belki sizin için çok güzel olabilir. Ama bu süreyi düşüncelerinizden ve duygularınızdan kaçmak için kullanmayın. Karar alırken zihninizin net olmasına da özen gösterin. Her zaman potansiyel gücünüzü düşünün.

Yengeç

Bu hafta Yengeçler için yeni fırsatlar ön plana çıkıyor. Eğitim, kariyer, gelecek gibi konularda karşınıza ciddi anlamda önemli fırsatlar çıkacak. Eğer bu fırsatları değerlendirmek ve geleceğinizi şekillendirmek istiyorsanız işte şimdi bunun tam zamanı geldi. Artık değişime hazırsınız. İşinde ya da eğitim hayatında mutlu olmayan Yengeçler işlerini, eğitim planlarını değiştirebilirler. Evlilik gibi büyük adımlar atmak isteyen ya da çocuk sahibi olmak isteyenler için de aynı şekilde harekete geçme zamanı geldi. Ne istediğinizi daha iyi anlamak için hem kalbinizin hem de mantığınızın sesini dinleyin.

Aslan

Bu hafta Aslanlar için zorlukları aşmak ve problemlere bulunacak çözümler ön plana çıkıyor. Bir süredir sizi bunaltan ve zorlayan sorunları aşmanızın zamanı geldi. Tabi ki bunu uzun süredir bekliyor ve çabalıyor olabilirsiniz. Ancak ne yazık ki bir süredir işler istediğiniz gibi gitmiyordu. Gezegensel enerjilerin etkisiyle sorunlar çok daha kolay şekilde çözülecek. Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin. Arkadaşlıklarınız, dostluklarınız ve varsa aşk ilişkiniz konusunda biraz daha sakin olmaya özen gösterin. Kimsenin kalbini kırmadan doğru kararlar alıp önünüze bakmaya artık hazırsınız.

Başak

Bu hafta Başaklar için motivasyon artışı ön plana çıkacak. Genel anlamda yani hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz için otomatik olarak motivasyonunuz da artacak. Çalışanlar iş yerlerinde çok daha verimli olacaklar, kazançları artacak ve terfi ihtimali ortaya çıkacak. Eğitim hayatına devam edenlerin ise notlarının yükseleceğini ifade etmek mümkün. Parlak bir geleceğin ilk adımlarını atmak için karşınıza önemli fırsatlar çıkacak. Sizden büyük insanlara biraz daha saygılı davranır ve onların tecrübelerinden yararlanmayı öğrenirseniz kısa sürede yükseleceksiniz.

Terazi

Bu hafta Teraziler için gelecek planları ve hedefler ön plana çıkıyor. Bir süredir gelecek planlarınız ve hedefleriniz konusunda kafanız karışık olabilir. Kalbinizin ve mantığınızın sesi birbirine zıt şeyler söylüyor da olabilir. Bu durumda artık bu kaotik durumdan çıkmanın da zamanı geldi. Zayıf yönleriniz olduğunu kabul edin. Korkularınızla ve endişelerinizle yüzleşin. Hiç kimse sizi kendinizden daha iyi tanıyamaz. Biraz daha şevkli ve motive hissetmek için gerçekten iç sesinizi dinlemeye başlamanız gerekiyor. Bunun yanı sıra ne kadar esnek olursanız zorlukları aşmanız da o ölçüde kolaylaşacaktır.

Akrep

Bu hafta Akrepler için ortaklık, evlilik, aşk ilişkileri, sözleşmeler ve ikili ilişkiler ön planda olacak. Önümüzdeki günlerde insanlarla iletişime geçmenizi gerektiren her türlü durumla ilgileneceksiniz diyebiliriz. Bu bir aile büyüğünüzle görüşmek, onun sorunlarına dert aramak da olabilir, iş yerinde ortağınızla yaşayacağınız küçük bir tartışma da olabilir. Ayrıca evliliğinizde ya da aşk ilişkinizde bazı kararlar almanız da gerekebilir. İkili ilişkilerle ilgilenmeniz gereken bu yoğun dönemde önemli olan kimsenin canını yakmamak, insanları anlamak ve buna göre davranmak olacak.

Yay

Bu hafta Yaylar için günlük hayatları ön planda olacak. Günlük hayatınızda yaşadığınız anlık sorunları uzunca bir süredir halının altına atıyor ve kimse ile bunları konuşmak istemiyor olabilirsiniz. Ancak artık bu sorunlar yavaş yavaş sizi içten içe kemirmeye başlayacak. Bunun önüne geçmek istiyorsanız hem kendinize hem de etrafınızdaki insanlara karşı dürüst olun. Sadece anı kurtaracak kararlar almayı ya da çözümler bulmayı bir kenara bırakmalısınız. Bu sizin için uzun vadede sorun yaratmaya devam edecek. Ayrıca yasal konular, gezi planları, eğitim ve kariyer konularında da dikkat edin.

Oğlak

Bu hafta Oğlaklar için farkındalık konusu ön planda olacak. Genel anlamda farkındalığınızı arttırmak isteyeceksiniz. Ancak bunu istemeden önce bazı yoğun deneyimler yaşayacağınızı ifade edebiliriz. Yaşayacağınız bu yoğun deneyimler sizi olgunlaştıracak ve sonunda da farkındalığınız artacak. Sorunlarla karşılaşırsanız mutlaka yapıcı olmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede insanlara ve kendinize karşı dürüst olabilir, hem duygu hem de düşüncelerinizi rahat bir biçimde paylaşmayı başarabilirsiniz. Kötü alışkanlıklar, uykusuzluk, mide rahatsızlıkları konularına dikkat!

Kova

Bu hafta Kovalar için aile ve ailevi konularda farklı bir bakış açısı ön plana çıkıyor. Kısacası bu dönemde aile ve ailevi konularda düşünceleriniz değişiyor da diyebiliriz. Düşüncelerinizin değişmesi aslında genel anlamda hayata bakış açınızı da değiştirebilir. Etrafınızdaki insanlara karşı biraz daha fazla empati yapmaya da özen gösterebilirsiniz. Konuşma şekliniz ve tavırlarınız da artık çok daha yumuşak olacak. Yaşayacağınız bu deneyimler ve değişim süreci size oldukça olumlu etki yapacak. Bu yüzden buna direnmenize gerek yok. Bazen hayatın akışı bizi olmamız gereken yere getirebilir.

Balık

Bu hafta Balıklar için sorunların çözümü, kazancın arttırılması ve küçük sağlık sorunları ön planda olacak. Karşınıza çıkan sorunları adım adım çözeceksiniz. Bu durum birazcık can sıkıcı ya da bunaltıcı olabilir ama karşılığını aldığınızda kesinlikle iyi ki böyle olmuş diyeceksiniz. Kısacası sürekli her şerde bir hayır vardır sözü aklınıza gelecek. Bunun dışında çözeceğiniz her sorunla birlikte kazancınız da artıyor. Daha verimli olacaksınız. Alerji, mide sorunları, saman nezlesi gibi sağlık sorunları konusunda ise sinirinizi bozacak gelişmeler olabilir. Stresten biraz daha uzak durun ve sağlığınıza dikkat edin.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 20 Mayıs Haftası Burç Yorumları
12
8
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Boğa
  Bu hafta Boğalar için kişisel konular ön planda olacak. Kendinizle biraz daha fazla ilgilenmeye başlayacaksınız. Kişisel bakım, kişisel gelişim, ruhsal konular, yeni bir hobiye, spor ya da diyete başlama gibi konular ilginizi çekecek de diyebiliriz. Ayrıca düşüncelerinizi yüksek sesle söylemek, artık içinizdekileri insanlarla paylaşmak isteyebilirsiniz. Bundan çekinmenize gerek yok. İlerlemek için ne gerekiyorsa yapın ve gerekli gücün içinizde olduğunu hiçbir zaman unutmayın. Eğer bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. Ve mümkünse para biriktirmeye çalışmalısınız.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Dramqıuila
  Kovayım ben ama son 4-5 yıldır mutluluktan eser yok hayatımda
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • maymuncuku
  Bir şey sormak istiyorum bu yorumları neye göre yapıp neye göre hesaplıyorsunuz acaba?
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

710
 • Freeman06
  Yengeç gerçekten bu hafta öyle mi olacak umarım olur
 • Bebettoo
  Bakalım ne kadar başarılı olacaklar
 • KarmenNl
  Şu burç yorumu bir kere doğru çıksa dişimi kırıcam
 • djhdhtn
  Koç burcuyum eh işte yazıyor
 • Banabulaşmayın
  Boğa-bence doğru bu sefer.
 • Alakasız olmuş yorum
 • emrdidem
  İkizler ve kararlılık aynı cümlede olmamalı
 • xonder
  Bu burç yorumlarına inanmiyorum
 • Deniz_Al
  burçlara inanmıyorum
 • Iммαculαтosツ
  sosyalleşme haftasında asosyal takıldım :D
 • YağızLabella
  tesekkürler.
 • MagRipOgLu
  Yengecim bakalım neler olucak
 • curlycurly
  Şu burçlara oldum olası inanmıyorum ya
 • bjk51bjk
  Boga burcuyum ne ise yariyor
 • ACANZ
  Aslann! İyi bu haftalık durumlar iyi 😀
 • Kolombiyalı16
  Teşekkürler
 • Gizli Üye
  Yeterince esnegim
YÜKLENİYOR...