Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 25 Mart Haftası Burç Yorumları

Bu hafta alacağınız riskler size neler getirecek? Ne tarz aktiviteler size kendinizi daha iyi hissettirecek? Aile ilişkilerinizde nasıl gelişmeler olacak ?

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 25 Mart Haftası Burç Yorumları

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası yoğun duygular, alınan riskler ve sürprizler olacak. Bu dönemde duygularınızın bir hayli yoğunlaşacağını ve aşkı arıyorsanız aşkın kapınızı çalacağını söylemek mümkün. İlişkisi olan Koçlar için de aşkları yoğunlaşacak diyebiliriz. Aldığınız risklerin başarıya ulaştığını gördüğünüzde çok sevineceksiniz. Sürprizlere hazır olun. Kariyerinizle ilgili aldığınız fazla sorumlulukların sizi bunaltacağını söylemek mümkün ama bu işlerin sonunda çok mutlu olacağınızı unutmamalısınız. Ailenizle daha fazla vakit geçireceğiniz bu dönemde ayrıca yeniliklere açık olacaksınız. Bu dönemde yeni gelir kaynakları elde etmeniz de mümkün.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası sağlık ve iş rutinleri olacak. Sağlığınıza biraz daha fazla özen göstermeniz gereken bu dönemde yeni bir diyet ve spor programına başlamanız olası. İş rutinlerinizin yoğunlaşması ile sağlığınıza özen göstermeyi bırakmamalı ve tam tersine boş zamanlarınızda sık sık spor yaparak kendinize daha iyi bakmalısınız, unutmayın. Sosyal ilişkilerinizin yoğunlaşacağı bu dönemde partneri olmayan Boğalar aşkı bulacak, partneri olan Boğalar ise ilişkilerinde daha fazla mutlu olacaklar. İş konularında da şansın yanınızda olacağı bu dönem maaşınıza zam gelmesi, terfi almanız ya da başarılı üretim yapmanız için çok uygun.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası fırsatlar, ilerleme ve mutlu sonuçlar olacak. Bu dönemde önünüze çıkacak fırsatların sizin için çok önemli olacağını söylemekte yarar var. Bu fırsatları değerlendirdiğinizde hayatınızın pek çok alanında ilerleme kaydedeceksiniz ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Bu döneminde sonunda elde ettikleriniz sizi mutlu edecek. Bu dönemde uzun süredir ödenmesi gereken borçlarınızı kapatmanızla birlikte üzerinizden bir yük kalkmış gibi hissedeceksiniz ve rahatlayacaksınız. Ayrıca bu hafta duygularınız çok daha yoğun ve hassas olacak, altıncı hissiniz de artacak. Sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmanız gerekli.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası ev ve aile ile ilgili sorumluluklar olacak. Ailenizle daha fazla vakit geçireceğiniz bu dönemde aile üyelerinizle ilgilenecek ve onların gönlünü hoş tutmaya çalışacaksınız. Bunun aynı zamana sizi de mutlu edeceğini ve iyi hissettireceğiniz söylemek mümkün. Ayrıca evinizin içinde yapacağınız değişiklikler de size fazlasıyla keyif verecek. Sık sık grup aktivitelerine katılacağınız ve sosyalleşeceğiniz bu dönemde arkadaşlık ilişkilerinizin sizin için sandığınızdan çok daha önemli olduğunu göreceksiniz. Bu hafta yeni dostlar edineceksiniz. Ayrıca dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapmak istemeniz de olası. Spor yapmaya başlayın.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası sağlık, günlük rutin ve iş ile ilgili projeler olacak. Baharın gelmesi ile sağlık sorunlarınızın tamamen biteceğini söylemek mümkün. Ayrıca günlük rutininiz de havanın ısınmasıyla çok daha keyifli hale gelecek. İş ile ilgili yapmanız gereken projelerde yaratıcı enerjiniz ile verimli üretimler yapacağınız bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Bu hafta resmi başvurular, belgeler ya da işler gibi konular gündeminizi meşgul edecek. Ayrıca hem iş hem de sosyal hayatınızda önemli kararlar almanız gerekecek. Bu dönemde işlerinizin yolunda gideceğini söylemekte yarar var çünkü şans yanınızda, bu haftayı çok iyi değerlendirin.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası gelir kaynakları, tasarruf, para biriktirme ve yatırımlar olacak. Bu dönemde seyahat, dünya turu ya da eğitim programı gibi farklı planlarınız için birikim yapmaya karar vermeniz olası. İletişim konularıyla ilgili oldukça verimli geçireceğiniz bu zaman diliminde iş toplantılarında, görüşmelerinde ya da sosyal ilişkilerinizde başarılı olacaksınız. Her zamankinden fazla sorumluluk alacağınız bu dönemde motivasyonunuz oldukça yüksek olacağından her zaman harekete geçecek ve sorumluluklarınızı başarıyla yerine getireceksiniz. Fazlasıyla çalışacağını bu dönem sonunda emeklerinizin karşılığını alacağınızdan emin olun.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası sizi hem iş hem de spor ve beslenme gibi konularda daha fazla çalışmaya itecek bir güç olacak. Bu dönemde yaşayacağınız bir olay ya da deneyim hem sağlığınıza daha çok dikkat etmenizi hem de daha sıkı çalışmaya başlamanızı sağlayacak. Verimli bir süreç sizi bekliyor. Daha çok spor yapacak, okuyacak ve sürekli üretim yapacaksınız. İçinizdeki sevginin arttığını hissedeceksiniz. Bu da çok enerjik olacağınız ve hem etrafınızdaki kişilere hem de yakınlarınıza daha olumlu yaklaşacağınız anlamına geliyor. Partneri olan Terazileri romantik anlar, olmayanları ise yeni bir ilişki bekliyor. Artık mutlu olacaksınız.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası borçların ödenmesi ile gelecek rahatlama ve farklı konularda ortaya çıkacak olumlu düşünceler olacak. Kredi, fatura, vergi gibi borçlarınızı ödeyerek rahatlamanızla birlikte zihniniz sosyal ilişkiler ve arkadaşlıklar gibi güzel konulara yönelecek. Bu tür konularda sizi olumlu sürprizler bekliyor, yakında beklenmedik gelişmeler olması olası. Tatile çıkmayı ve farklı yerler görmeyi seven Akrepler için önümüzdeki süreçte oldukça güzel fırsatların olacağını söylemek mümkün. Eğitim konusunda yeni arayışlar içerisinde iseniz aradığınızı bulacaksınız. Umut dolu ve güzel bir gelecek sizi bekliyor olacak. Şansınız da açık.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası değişim ve risk alma cesareti olacak. Hayatınızın hoşunuza gitmeyen yönlerini değiştirmek, bir tür son veremediğiniz konulara bir dur demek ve risk almak için gereken cesareti içinizde bulacaksınız. Dikkatli olursanız büyük başarılar getirecek oldukça verimli, öz güveninizi arttıracak kadar olumlu ve sürprizlerle dolu bir hafta geçireceksiniz. Ailenizle ilgili alacağınız olumlu haberler, beraber geçireceğiniz keyifli zamanlar son zamanlarda yaşadığınız sıkıntıların stresini atmanıza yardımcı olacak. İlerlemek için aradığınız gücü bulacaksınız, ayaklarınızın üzerine sımsıkı basıp sağlam adımlar atmaya başlayacaksınız.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası iletişim konuları ile ilgili sürprizler ve aydınlanma anları olacak. Sosyal ilişkilerinizin artacağı ve hiç beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşma olanağı bulacağınız bir haftaya girmiş bulunuyorsunuz. Bu dönemde yaşayacağınız bazı deneyimler uzun süredir üzerinde düşündüğünüz konularda aklınızdaki tüm soru işaretlerinin giderilmesini sağlayacak. Ekonomik olarak yaşadığınız zorluklar ve iş yerinizdeki sorunlar son buluyor. Bu süreçte hayatınızda ekonomik anlamda rahatlama yaşayacaksınız. Zihninizin rahatlaması ile yeniden hayattan daha fazla keyif almaya ve kendinizi daha canlı hissetmeye başlayacaksınız.

Kova

Bu hafta Kovalar için odak noktası fırsatlar, cesur adımlar ve girişimcilik konuları olacak. Karşınıza çıkacak fırsatlar öncelikle sizi çok sevindirecek ancak bunun hemen ardından gereken soğukkanlılıkla hareket edecek ve girişimci yönünüzü ortaya çıkartacaksınız. Bu sayede karşınıza çıkan fırsatları tam gerektiği gibi değerlendirecek ve olumlu bir döneme gireceksiniz. İçinizde bir süredir biriken ve ortaya çıkmak için hazır bulunan potansiyel güç hayatınızın dönüm noktası olarak adlandıracağınız bir olayla ortaya çıkıyor. Bu da motivasyonunuzun artmasını sağlarken çok verimli üretimler yapacağınız bir süreç başlayacak. Bunu iyi kullanın.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası arkadaşlık ilişkileri, eğlenceli grup etkinlikleri ve farklı ilgi alanları olacak. Bu dönemde sık sık eğlenceli grup etkinliklerine katılabilirsiniz. Bu aktivitelerde tanıyacağınız kişilerle aranızda sıkı dostluklar gelişecek. Bu dostluklar ise size yeni ilgi alanları kazandıracak. Kendinizi daha güçlü ve sevgi dolu hissetmeye başlayacağınız bir sürece girdiniz. Aklınıza bu dönemde oldukça yaratıcı fikirler gelmesi olası. Bu fikirleri not alabilir ve geliştirerek farklı projelere dönüştürebilirsiniz. Tatil planları yapmaya başlamanın da zamanı geldi. Gelecek kaygınızı bir kenara bırakacak ve gerçekçi stratejiler ile kaderinizi çizeceksiniz.


0|0
1710
Falsepeti KizlarSoruyor'da Fenomen
Fenomen kimdir?

En İyi Kız Görüşleri

 • Bu hafta Yengeçlerin odak noktası ev ve aile ile ilgili sorumluluklar olacak. Ailenizle daha fazla vakit geçireceğiniz bu dönemde aile üyelerinizle ilgilenecek ve onların gönlünü hoş tutmaya çalışacaksınız. Bunun aynı zamana sizi de mutlu edeceğini ve iyi hissettireceğiniz söylemek mümkün. Ayrıca evinizin içinde yapacağınız değişiklikler de size fazlasıyla keyif verecek. Sık sık grup aktivitelerine katılacağınız ve sosyalleşeceğiniz bu dönemde arkadaşlık ilişkilerinizin sizin için sandığınızdan çok daha önemli olduğunu göreceksiniz. Bu hafta yeni dostlar edineceksiniz. Ayrıca dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapmak istemeniz de olası. Spor yapmaya başlayın.

  2-3 kilo vermem lazım🙈

  1|0
  0|0
 • Bu hafta İkizlerin odak noktası fırsatlar, ilerleme ve mutlu sonuçlar olacak. Bu dönemde önünüze çıkacak fırsatların sizin için çok önemli olacağını söylemekte yarar var. Bu fırsatları değerlendirdiğinizde hayatınızın pek çok alanında ilerleme kaydedeceksiniz ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Bu döneminde sonunda elde ettikleriniz sizi mutlu edecek. Bu dönemde uzun süredir ödenmesi gereken borçlarınızı kapatmanızla birlikte üzerinizden bir yük kalkmış gibi hissedeceksiniz ve rahatlayacaksınız. Ayrıca bu hafta duygularınız çok daha yoğun ve hassas olacak, altıncı hissiniz de artacak. Sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmanız gerekli.☺

  0|0
  0|0

En İyi Erkek Görüşleri

 • Bu hafta Boğaların odak noktası sağlık ve iş rutinleri olacak. Sağlığınıza biraz daha fazla özen göstermeniz gereken bu dönemde yeni bir diyet ve spor programına başlamanız olası. İş rutinlerinizin yoğunlaşması ile sağlığınıza özen göstermeyi bırakmamalı ve tam tersine boş zamanlarınızda sık sık spor yaparak kendinize daha iyi bakmalısınız, unutmayın. Sosyal ilişkilerinizin yoğunlaşacağı bu dönemde partneri olmayan Boğalar aşkı bulacak, partneri olan Boğalar ise ilişkilerinde daha fazla mutlu olacaklar. İş konularında da şansın yanınızda olacağı bu dönem maaşınıza zam gelmesi, terfi almanız ya da başarılı üretim yapmanız için çok uygun. sağlık net yanii baklım

  0|0
  0|1
 • Terazi
  Bu hafta Terazilerin odak noktası sizi hem iş hem de spor ve beslenme gibi konularda daha fazla çalışmaya itecek bir güç olacak. Bu dönemde yaşayacağınız bir olay ya da deneyim hem sağlığınıza daha çok dikkat etmenizi hem de daha sıkı çalışmaya başlamanızı sağlayacak. Verimli bir süreç sizi bekliyor. Daha çok spor yapacak, okuyacak ve sürekli üretim yapacaksınız. İçinizdeki sevginin arttığını hissedeceksiniz. Bu da çok enerjik olacağınız ve hem etrafınızdaki kişilere hem de yakınlarınıza daha olumlu yaklaşacağınız anlamına geliyor. Partneri olan Terazileri romantik anlar, olmayanları ise yeni bir ilişki bekliyor. Artık mutlu olacaksınız. Amin 😁

  0|0
  0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

158
 • Aslan sepeti doldur :D

  0|0
  0|1
 • İnanmak değil ama insan sadece umut etmek için bile okuyor işte

  0|2
  0|0
 • Gerçekten boş cümleler..
  Birkaç burca baktım, yorumlar aynı gibi neredeyse kopyala- yapıştır..

  0|0
  0|1
 • Oğlak burcuyum ümit verici 😁😁 bu hafta iyi bir ödeme alamazsam yandın @Falsepeti🤣🤣🤣

  0|0
  0|1
 • Risk aldım evet ama olumlu değil de olumsuz oldu yay burcu

  0|0
  0|0
 • Ben de hayatımda yenilikler yapmayı planlıyordum. Falım baya doğru çıktı.

  0|0
  0|0
 • Ay hadi inş 😕

  0|0
  0|0
 • Hiç alakamız yok ama neyse.
  Kova😂😂😂

  0|0
  0|0
 • Yalan nfknjsks

  0|0
  0|0
 • Kova

  0|0
  0|0
 • Hiçbiri cikmiyo yln

  0|0
  0|0
 • Teşekkürler.

  0|0
  0|0
 • Yengeç 😊🎈🎀

  0|0
  0|0
 • Hadi inşallah

  0|0
  0|0
 • Aslan

  0|0
  0|0
 • Bilen biri benide yorsun.
  Oğlak.

  0|0
  0|0
 • Hayırlısı diyorum

  0|0
  0|0
 • Teşekkürler

  0|0
  0|0
 • Boğa doğru sanki

  0|0
  0|0
 • inanmam burçlara.

  0|0
  0|0
 • Yine iyi sallamış ossurologlar 😂😂😂😂

  0|0
  0|0
 • Romantik anları ben de bekliyorum hadi bakalım

  0|0
  0|0
 • Tatil yapacakmışım

  0|0
  0|0
Yükleniyor...