Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 10 Haziran Haftası Burç Yorumları

Bayram dönüşü kimler küçük sürprizlerle karşılaşacak, kimler yaz aşklarına <3 yelken açacak ;)

Koç

Bu hafta Koçlar yoğun ve sosyal günler geçirecekler. Haftaya atik, hızlı, düşüncesiz hareket ederek başlayabilirsiniz. Hızlı olmak isteyebilir, düşünmeden hareket edebilirsiniz, bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Aynı zamanda çarpmalara, düşmelere, sakarlıklara, hızlı ve acelecilikten kaynaklı olan durumlara karşı tedbirli olmaya çalışmalısınız. Ayrıca parasal konular hayatınızın merkezine yerleşebilir. Alacak, verecek dengesini iyi kurmanız, banka ile işlemleriniz varsa bu işlerinizin üzerinize düşmeniz, kredi çekimi ya da borç ödemesi gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 10 Haziran Haftası Burç Yorumları

Boğa

Bu hafta Boğalar hedefleri ile günlük rutinleri arasında kalacaklar. Bu konuda biraz daha sakin düşünürlerse sorunları çözebilirler. Bu dönemde aynı zamanda genel anlamda etrafınızdakilerin gözünü kamaştıracaksınız. Sizdeki bu değişiklik hem aşk ilişkinizi hem de genel anlamda ikili ilişkilerinizi çok fazla etkileyecek. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir ya da karşı taraftan teklif alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin, çok kısa sürede iyileşecek.

İkizler

Bu hafta İkizler tamamen kendi içlerine dönecekler. Kendi hayatları ve gelecek planları ile ilgili biraz daha fazla düşünecekler. Yaşamınızda yenilikler yapacaksınız. Ancak bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para konusunda ise yaşadığınız sorunlar geride kaldı. Ama yine de çok fazla harcama yapmamalısınız. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Kalbiniz boşsa anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde genel anlamda şansınız açık olacak, bunu iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Yengeç

Bu hafta Yengeçler içlerinden geleni yapmak ve özgür olmak isteyecekler. Haftaya aile konularınız veya ev hayatınız ön planda olarak başlıyorsunuz. İş alanlarınızda önemli konuşmalar gündeme gelebilir. Düşünceleriniz çözüme yönelik çalışacak. Patronlarınızla girişilecek güç çekişmeleri sizi zorlayabilir. Kalabalık ortamlarda sürtüşmeleri ve çekişmeleri tetikleyecek davranışlardan uzak durun. Genel anlamda yoğun bir süreç geçireceksiniz. Biraz kendinize odaklanın ve sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Ortaklaşa atacağınız her türlü adım için konuşmalarınızı arttıracaksınız.

Aslan

Bu hafta Aslan burçları önemli haberler alacak ve etkileyici deneyimler yaşayacaklar. Yakın çevrenizle ilgili konular ve iletişime dayalı işleriniz daha ön planda olabilir. Üretken olacağınız işlerde, sanat alanlarında oldukça keyifli ve başarılı olacaksınız. Beklenmedik olaylar karşısında bu hafta ani tepkilerden kaçının. İş hayatınızda yabancı insanlarla anlaşmakta güçlük yaşayabilirsiniz. Bir seyahatin ertelenmesi ya da bir işin bozulması ihtimaline hazırlıklı olun. İş ve sağlık alanlarınızda sorunlar çıkabilir ama bunları büyütmemelisiniz. Siz kendi yolunuzda ilerlemek için elinizden geleni yapın.

Başak

Bu hafta Başak burçları anne, baba, çocuk ve akrabalarla ilgili konularla ilgilenmek zorunda kalacaklar. Etrafınızdakilerin yapacağı yorumlar, aşk hayatınızda ya da eğlenceye dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirebilir. Şu sıralar, onlara fazla kulak asmadan kendi yolunuzda ilerlemeye ihtiyacınız var. İş alanlarınızda yaşadığınız aksilik ve sorunlar geride kalmaya başlıyor. Bu tarihten sonra iş iletişiminizi istediğiniz şekilde daha etkili ve verimli bir yolla kullanmaya başlayacaksınız. Ayrıca duygularınızı etkileyecek kararlar almanız mümkün. Genel olarak kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Terazi

Bu hafta Teraziler hayal güçlerini kullanarak pek alanda farklı üretimler yapacaklar. Sosyal ortamlarda ve kalabalık alanlarda özellikle para konularında ani tepkiler verebilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda her şeyi siz düşünüyorsunuz ve yoruluyorsunuz ama yine de keyfiniz yerinde olacak. Aşk hayatınızda duygularınızdan kaynaklı olarak bazı zorlanmalar ve güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Bir çocuğunuz varsa, otorite sağlama konusunda anlaşmazlıklar yaşamaya hazırlıklı olun. İş alanlarınızdaki belirsizlikler, aile hayatınızda yanıltıcı davranmanıza neden olabilir. Dikkatli olmalısınız.

Akrep

Bu hafta Akrepler hayatlarını yeniden düzenlemeye çalışacaklar. Tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Yine evinizde misafir ağırlamak, evinizi güzelleştirmek için uğraşlarınız ve sorumluluklarınız artabilir. Aşk hayatınızda ve varsa çocuğunuzla olan iletişiminizde yaşadığınız yanlış anlaşılmalar, sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlıyor. Bu dönemde yakaladığınız sorun ve açıkları artık tamir etme zamanı. Duygularınız ve fikirleriniz konusunda huzursuz olabilirsiniz. Duygusal hayatınızda, ailevi konularda kopmalar, zorlanmalar söz konusu olabilir.

Yay

Bu hafta Yay burçları yorgunluklarını atmaya çalışacaklar. Sevdiğiniz insanlarla aranıza duvar örmemeye çalışın. İş veya eğitim alanlarında yaşayacağınız bazı stresler hafta içinde sizi yorabilir. Ayrıca yakın çevrenizdeki insanların yardımına koşabilirsiniz. Karar vermekte zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla ve aile büyükleriyle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bir eşyanın bozulması ihtimaline karşı dikkatli olun. Daha az tanıdığınız insanlar, fikirleriyle sizi yanıltabilirler. Kafanız bulanabilir ve bazı çelişkili düşünceler sizi yorabilir. Bu yüzden sizin için önemli olan kararları almaktan kaçının ve sakin olun.

Oğlak

Bu hafta Oğlaklar yoğun bir programın içinde işlerini halletmeye çalışacaklar. Bu dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle akraba veya kardeşlerinizin hayatına karşı daha anlayışlı yaklaşımlar sergilemelisiniz. Maddi konularda yanılmaya ve kandırılmalara açıksınız. Bu yüzden, alışveriş yaparken dikkatli olun ve sevdiğiniz insanlarla parasal planlamalar yaparken gözünüzü dört açın. Malınıza ve paranıza sahip çıkın ve ekonomik adımlar atmaya özen gösterin, ileriyi düşünmeniz gerekiyor. İletişim sorunlarınız geride kalmaya başlayacak.

Kova

Bu hafta Kovalar aileleri ve sevdikleri ile ilgilenecekler. Artık rahatlıyorsunuz. Yakın çevrenizde bozulan iletişiminizi etkili bir dille, nazik yaklaşımlarla lehinize çevirebilirsiniz. Önemli anlaşmalar için harekete geçme döneminiz başlıyor. Özel hayatınıza ve iş sorumluluklarınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermek önemli olsa bile bu konuda atacağınız adımlar nedeniyle aşk hayatınızda ve risk içeren işlerinizde sorunlar oluşabilir. Özellikle borsada yatırım yapıyorsanız dikkatli olun. Hayatınızı iyi planlamalı ve hem kendinize hem sevdiklerinize zaman ayırmalısınız.

Balık

Bu hafta Balıklar kariyer ve eğitim hayatındaki konularla ilgilenecekler. Kafanızda oluşturduğunuz fikir ve düşünceleriniz için bazı planlar yapabilir ve genel anlamda hayatınızı gözden geçirmeye başlayabilirsiniz. Aile büyükleriyle, ev hayatındaki insanlarla çatışmalar yaşayabilir, ego sürtüşmeleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ailede baskın bir insanla ters düşme ihtimaline karşı kendinizi hazırlayın. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Enerjiniz düşük olabilir ve bu yüzden kolay hastalanabilirsiniz. Ani ateşlenmeler, planlarınızı bozabilir. Ayrıca sık sık hayatın anlamını sorgulayacaksınız.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 10 Haziran Haftası Burç Yorumları
6
12
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Zlatan_red

  Bu hafta Boğalar hedefleri ile günlük rutinleri arasında kalacaklar. Bu konuda biraz daha sakin düşünürlerse sorunları çözebilirler. Bu dönemde aynı zamanda genel anlamda etrafınızdakilerin gözünü kamaştıracaksınız. Sizdeki bu değişiklik hem aşk ilişkinizi hem de genel anlamda ikili ilişkilerinizi çok fazla etkileyecek. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir ya da karşı taraftan teklif alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin, çok kısa sürede iyileşecek.

En İyi Kız Görüşleri

 • Zeyneperener

  Ne fal ne burç hepsi uydurma. Size bir şey diyorlar sizde o olacak diye kendinizi şartlıyorsunuz oluncada doğruymuş gibi davranıyorsunuz.

 • isimsizz-zz

  Teşekkürler

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

105
 • CatKing

  Çok karışık şeyler bekliyor beni ama ben onlara gitmeycem

 • Bilenesormakgerek

  Balık... teşekkürler

 • sifaonline

  tipik koç burcu olarak çok zorlanacağım desenize

 • irezselamet

  Arkadaşım boğa burcu hadi bakalım

 • rime60

  Akrep

 • Ayzıiıttt

  Hep göz kamaştırıyorum zaten.

 • nialljameshoran

  Balık ve yine kötü bir hafta

 • Kanlı_Mary01

  eline sağlık

 • RedRainbow7

  Hadi bakalım hayırlısı

 • CærMeN

  Teşekkürler.

 • MagRipOgLu

  Teşekkürler

 • bjk51bjk

  Harika yazmışsın teşekkürlee

 • KaraAyna

  Saol

 • isimyokkkaa

  başak ayrıntılı

 • Ertan-ertan

  Terszi nssil

Yükleniyor...