Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 18 Mart Haftası Burç Yorumları

Kimileri uzun süredir olmadığı kadar mutlu hissedecek, ailevi sorunlarla uğraşmak durumunda kalacak. Acaba sizi bu hafta neler bekliyor dersiniz ?

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 18 Mart Haftası Burç Yorumları

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası aile ve ailevi konular olacak. Bir süredir bozuk olan aile ilişkilerinizde ne yazık ki bu hafta da işlerin yolunda gideceğiniz söylemek mümkün değil. Ailevi sorunlar konusunda belki de biraz daha sabırlı olmanız gerekli. Bu dönemde arkadaşlarınızla buluşup kafa dağıtmak size iyi gelebilir. Vergi, fatura ödemesi gibi her türlü resmi işinizi bu dönemde halletmeli ve geciktirmemelisiniz. Yeni bir tatile çıkabilir ya da tatile çıkmak için planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Eğitim olanaklarına da açık olacağını bu haftayı iyi değerlendirirseniz kaderiniz olumlu yönde değişecek. Sadece sorunları büyütmeyin yeter!

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası geçmiş olacak. Geçmişle ilgili sorunların canınızı sıkacağı ve geçmişteki anılarınızın sık sık zihninizde dolaşacağı bu dönemde sorunlarınızı çözmek için gelecek planları yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca anı yaşamak için eğlenceli aktivitelere de katılabilir ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz başarıyı yakalamanıza çok kısa bir zaman kaldı. Bu hafta içinde karşınıza yeni fırsatlar çıkacak. İdealleriniz uğruna yaptığınız her şeyin karşılığını alacaksınız ve fedakarlıklarınızın meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde şansınızın açılması ile iyi hissedeceksiniz.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası finansal konular olacak. Bir süredir devam eden ekonomik sıkıntılar bu dönemde yerini büyük bir rahatlığa bırakıyor çünkü gelirleriniz büyük oranda artacak. Ancak fazladan kazandığınız paraları kısa sürede harcarsanız öndekinden daha büyük sıkıntılar yaşarsınız, unutmayın. Biraz tasarruflu olmalısınız. Sık sık arkadaş toplantılarına katılmaya, yeni insanlarla tanışmaya ve her anlamda ilişkilerinizin hızla yoğunlaşmasına hazır olun. Oldukça eğlenceli ve yoğun bir dönem sizi bekliyor olacak. Bu keyifli haftada işlerinizi aksatmamaya ve fazla harcama yapmamaya özen göstermelisiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

Yengeç

Bu hafta Yengeçler için odak noktası yenilikler olacak. Pek çok farklı konuda yeni şeylere başlayacaksınız ve bu sizi uzun süredir olmadığınız kadar mutlu hissettirecek. Baharınızın gelmesiyle canlanan duygularınız da olumlu anlamda yoğunlaşacak. Arkadaş toplantılarına katılabilir ve baharın tadını çıkartmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde uzun süredir merak ettiğiniz konular sonunda açıklığa kavuşacak. Zihninizdeki soru işaretlerinin kaybolması ile birlikte çok daha iyi hissedeceksiniz. Böylelikle sorunlarınız da çözülecek. Hayatınızın dümenini eline almanızın ve geleceğinizi düşünmenin zamanı geldi. Kalbinizin sesinizi dinlemeyi unutmayın.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası günlük rutinleri olacak. Bu dönemde günlük rutininizde oluşacak bazı değişiklikler uzun süreli kargaşaya neden olabileceği gibi bazı konularda da farkındalık yaratacak. Gerçekten ihtiyacınız olmayan hiçbir şeyi yapmanız gerekmediğini fark ettiğinizde üzerinizden çok büyük bir yük kalkacak. Duygularınızın oldukça yoğunlaşacağı bu dönemde sadece duygularınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Ancak finansal konularda yaşayacağınız iniş çıkışlar zihninizi duygularınız dışında farklı konulara da odaklamanıza neden olacak. Alım satım işleri ve emlak konuları için uygun bir dönemdesiniz. Yine de dikkatli olun.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası iş, aile ve aşk ilişkileri olacak. Bu dönemde sosyal ilişkilerinizde ya ilerleme kaydedecek ya da bazı kişilerle olan ilişkilerinize son vereceksiniz. Artık görmek istemediğiniz insanlara nazikçe durumu açıklamanızda yarar var. Kimsenin kalbini kırmayın ve ilişkinizi ilerletmek istediğiniz kişiler konusunda dikkatli olun. Girişimcilik yönünüzün büyük oranda öne çıkacağı bu hafta içinde karşınıza yeni ortaklık fırsatları çıkabilir. Bu ortaklık fikirleri ile ilgili karar almadan önce iyi düşünmenizde ve güvendiğiniz insanlarla ortak olmanızda yarar olacaktır, unutmayın. Hayatınız artık bir değişim sürecine girecek.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası ertelemeler ve kafa karışıklığı olacak. Hayatınızın bu döneminde gezegensel enerjiler nedeniyle kafanızın farklı konularda karışması olası. Ayrıca işlerinizde çıkan küçük aksilikler, ertelemeler ve iptaller de canınızı sıkabilir. Ancak büyük resme bakın ve her zaman iyimser olmaya çalışın. Uzunca bir süredir bastırdığınız duygularınızın bu hafta içinde ortaya çıkacağını söylemek mümkün. Gezegensel enerjiler artık kendi içinizde sakladığınız ve hatta kendinize bile yalan söylediğiniz konuların ortaya çıkmasını sağlayacak. Daha fazla saklanarak yaşayamazsınız, unutmayın. Cesur olmanız gerekiyor.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası karmaşa olacak. Bu dönemde ne yazık ki eğitim, seyahat, uzun süreli arkadaşlık ya da aşk ilişkileri ve resmi konularla ilgili pek çok konuda sorunlar çıkması olası. Farklı ve birbirinden alakasız konularla ilgilenmeniz, sorunları çözmeniz gerekebilir. Bu hafta biraz sabırlı ve soğukkanlı olmalısınız. Aile üyelerinizle çok daha fazla vakit geçireceğiniz bu dönemde ailevi sorunların ortaya çıkması ve ailenizle ilgili bazı kararlar almanız mümkün. Bu süreçte olabildiğince sakin ve soğukkanlı olmalısınız. İşlerin zaman içinde rayına oturacağını unutmayın ve ailenize gereken özen gösterin, bu size de iyi gelecektir.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası mesleki sorunlar olacak. Bu dönemde mesleğinizi değiştirmek, evden çalışmaya başlamak, emekli olmak ya da emeklilik planları yapmaya başlamak gibi konular zihninizi meşgul edecek. Mesleki konularda alacağınız değişiklik kararınızın sizi hayatınız boyunca mutlu edeceğinden emin olmalısınız. Güvendiğiniz kişilerle bir araya geleceğiniz ve sık sık derin sohbetler yapacağınız bu dönemde kendinizi ifade ederek rahatlayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren konularda çok başarılı olacağınız için bu hafta yaratıcı işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeyi ihmal etmemelisiniz. Bu çok önemli.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası gelecek hedefleri ve planları olacak. Bu dönemde hem özel hayatınızda hem kariyerinizde gelecek planları yapmaya başlayacaksınız. Partneri olan Oğlak burçlarının evliliği düşünmesi, evli Oğlakların çocuk sahibi olmayı planlaması ya da mesleki gelişimleri ile ilgili önemli kararlar alması önemli. Alacağınız kararlar kaderinizi belirleyecek. Bu dönemde iş yerinizde ve özel hayatınızda kurallar ile kanunlar sizin için çok daha önemli hala gelecek. Her türlü sorumluluk ile görevinizi yerine getirmenin verdiği rahatlıkla boş zamanlarınızı oldukça keyifli ve eğlenceli bir şekilde değerlendireceksiniz. Bu size iyi gelecek.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası verilen sözler ile yenilik olacak. Bu dönemde verdiğiniz her türlü sözü yerine getirmek için çabalamaya başlayacaksınız. Bu sözlerin altında ezilmemek için yoğun bir süreç geçirebilirsiniz. Ancak etrafınızdaki kişilerin saygısını kazanacaksınız. Evinizde, dış görüntünüzde ya da hayatınızın küçük ayrıntılarında yenilikler yapmak istemeniz mümkün. Ailenizle ilgili konular bu dönemde gündeminizi meşgul edebilir. Ailenin en beceriklisi ve uyumlusu olarak iş size düşebilir. Günlük rutininizin yoğunlaşması ile birlikte işlerin sarpa sarmaması için çok daha planlı ve programlı olmalısınız. Karşınıza yeni fırsatlar da çıkabilir.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yüzleşmeler olacak. Özellikle kendinizle ve aldığınız kararlarla yüzleşeceğiniz bu dönemde kendinizi fazla yıpratmamalısınız. Eğer hayatınızda değiştirmek istedikleriniz varsa bunun için geç değil, harekete geçebilir ve istediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz. Kendinize inanın ve biraz da her şeyi akışına bırakın. Fazla stres çok zararlıdır. Arkadaşlarınızdan biri canınızı sıkacak bir davranışta bulunup sizi üzebilir. Ancak affetmenin büyüklük olduğunu kendinize hatırlatmanızda yarar olacak. Eğer kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız aldığınız kararların arkasında durun ama ani tepkiler vermemeye özen gösterin.


1|0
219
Falsepeti KizlarSoruyor'da Fenomen
Fenomen kimdir?

En İyi Kız Görüşleri

 • Evet başak olarak bu hafta odak noktam aşk bunu iyi bildin. ama ben kalp kıracam çünkü hak ediyor o kişi bunu.

  0|0
  0|0
 • Bir akrep yükselen kova olarak soğukkanlı olabilir fakat gülümsemeyi kesemem, hayırlısı.😀

  0|0
  0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

199
 • Surekli başagın hayatı degisim sürecine giriyo deniyoda basak burcu ya da burxu basak olan bizler neden fark edemiyoruz 😒 bir de "Artık görmek istemediğiniz insanlara nazikçe durumu açıklamanızda yarar var." nazikceden kasıt defol mu yoksa Hayatımdan s*ktir olup gider misin mi?

  0|0
  0|0
 • Fazla harcama yapmamalıymışım 😞 tutacağım kendimi 🙄 ♊️

  1|0
  0|0
 • Koç burcum beğenmedim bu haftaki yorumu hep olumsuz 😒😒

  0|0
  0|0
 • Burçlar Şirktir (İkizler, boğa vs.).
  Burçlara inanan Muşriktir.

  0|0
  0|0
 • Bu hafta Boğaların odak noktası geçmiş olacak. Geçmişle ilgili sorunların canınızı sıkacağı ve geçmişteki anılarınızın sık sık zihninizde dolaşacağı bu dönemde sorunlarınızı çözmek için gelecek planları yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca anı yaşamak için eğlenceli aktivitelere de katılabilir ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz başarıyı yakalamanıza çok kısa bir zaman kaldı. Bu hafta içinde karşınıza yeni fırsatlar çıkacak. İdealleriniz uğruna yaptığınız her şeyin karşılığını alacaksınız ve fedakarlıklarınızın meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde şansınızın açılması ile iyi hissedeceksiniz. haydi inşallaj :D

  0|0
  0|0
 • Beni üzeni üzerim balık olabilirim ama bu aralar o kadar sakin değilim

  0|0
  0|0
 • Allah razı olsun valla 😂💃🏼 üşeniyordum google da açıp bakmaya

  0|0
  0|0
 • Karmaşıklık genel rutin oldu artık benim hayatımda hçlsksjs

  0|0
  0|0
 • Aslan krala derman yok 😂

  0|0
  0|0
 • Hadi inşallah

  0|2
  0|0
 • Güzel haberler var yengeç için emeğine sağlık

  0|0
  0|0
 • Yükselenim uydu kendi burcum değil

  0|0
  0|0
 • Koçlar için bok gibi kısacası

  0|0
  0|0
 • İkizler 👯

  0|0
  0|0
 • bu hafta zor olacak zoooor

  0|0
  0|0
 • bikere de benim falıma bak :(

  0|0
  0|0
 • Inanmiyorum ama hadi bakalım

  0|0
  0|0
 • Birebir aynı boğa 👍

  0|0
  0|0
 • Oğlak fena

  0|0
  0|0
 • bir b. k yok aslanda

  0|0
  0|0
 • Teşekkkürler

  0|0
  0|0
 • Yengeç ❤

  0|0
  0|0
 • Teşekkürler

  0|0
  0|0
 • Burcum akrep

  0|0
  0|0
 • Yengeççik

  0|0
  0|0
 • Teşekkürler hocam

  0|0
  0|0
 • Boğa

  0|0
  0|0
 • Burçlara inancım yok

  0|0
  0|0
Yükleniyor...