11 gün önce

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 13 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Kariyerde yükselişler, aile ilişkilerinde yeni dönemler, huzur dolu sakin bir hafta... Sizin burcunuzda bu hafta ne var acaba ;)?

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası düşmanlıklar ve yüksek beklentiler olacak. Hiç beklemedikleri birinin kötü niyetli çabalarına maruz kalabilirler. Yüksek beklentileri nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilirler. Yatırımlar, harcamalar ve önceliklerin değişmesi dönemin ana temasını oluşturacak. Koçların gelecek planlarını düşünerek harcama yapmasında yarar var. Koçlar eğitim, seyahat ya da resmi konularla ilgili baskı altında hissedebilirler. Sosyal problemleri atlatmak için çaba harcamaları gerekecek. Koçların zihinleri taşınma, evde yapılacak tadilatlar ya da evden çalışmaya geçme gibi konularla dolu olacak. Problemler için çözüm aramalısınız.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 13 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası duygu yoğunluğu ve duygularının kontrolden çıkması olacak. Beklenmedik olayların duygularını tetiklemesi ile Boğalar bu hafta biraz yıpranacağını söyleyebiliriz. Boğalar bu dönemde kariyerlerine yönelecekler ve bu durum patronlarının da oldukça hoşuna gidecek. Kısa süre içinde aldıkları terfiyi kutlamaya gidebilirler. İş nedeniyle halka açık organizasyonlara katılmaları ve uzun süredir görmedikleri arkadaşlarıyla görüşmeleri olası. En büyük isteklerinin sırların açığa çıkması olacağı Boğaların zihinlerinden şüphe eksik olmayacak. Bunu değerlendirip yalan söyleyen kişileri bulmasında yarar var.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası gizemli kişiler ve ailevi meseleler olacak. Etrafınızda niyetlerinin ne olduğunu tam olarak bilemediğiniz gizemli kişiler olduğunu fark etmeniz mümkün. Bu tür kişilerden uzak durmalısınız. Bu dönemde ayrıca ailenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ailenizle ilgili olumlu gelişmeler ve sürprizler haberler sizi bekliyor. Her konuda oldukça cömert olacağını bir zaman dilimine girmiş bulunuyorsunuz. Bu dönemde pek çok kişiye yardımcı olacak ve kendi hayatınızdan fedakarlıklar yapacaksınız. Bu da kendinizi çok daha iyi hissetmenize neden olacak. Para harcama konusunda aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası kariyer hedefleri ve gelecek planları olacak. Kariyer hedeflerinize ve geleceğinizle ilgili hayallere bu dönemde çok daha fazla vakit ayıracağınızı söylemek mümkün. Bu tür konularda stres yapmak yerine gerçekçi planlar yapar, sağlam adımlar atarsanız önümüzdeki zaman diliminde sizi çok mutlu günler bekliyor olacak. Duygularınızın yoğunlaşması ile birlikte ani duygu değişimleri yaşamanız olası. Aynı zamanda yaratıcı enerjinizin de yüksek olacağı bu hafta içinde eğer halletmeniz gereken resmi işleriniz varsa bunları halletmenizde yarar var çünkü hiçbir aksilik yaşamayacaksınız. Şansınız açık.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası sınırlar ve zincirlerin kırılması olacak. Hayatınızdaki farklı konularda sınırların daralması ve kendinizi baskı altında hissetmeniz ile birlikte belki de hiç beklemediğiniz oldukça olumlu bir olayla karşılaşacaksınız. Aynı zamanda zincirlerinizi kırmanızı da sağlayacak olan bu olay sayesinde çok daha özgür ve mutlu bir birey olacaksınız. Önümüzdeki günlerde yaşadığınız farklı olayların hayata bakış açınızı değiştirmesi olası. Her türlü konuda daha farklı düşünmeye başlayacağınız bu dönemde karşınızda çok daha fazla fırsat çıkacak. Bunu kaçırmamak için gözünüzü dört açın, fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası sosyal ilişkiler ve motivasyon olacak. Hem işiniz hem de hayatınızın diğer alanlarından çok motive hissedeceğiniz önümüzdeki günlerde bu motivasyonunuzu etrafınızdaki kişilere de yansıtacaksınız. Sosyal ilişkilerinizin olumlu yönde gelişmesi ile birlikte yeni arkadaşlar edinecek ve sık sık arkadaş toplantılarına katılacaksınız. Seyahat, eğitim ve resmi işler gibi konularda şansın yanınızda olacağı bu dönemde yeni ilgi alanları ya da hobiler edinmeniz olası. Sizi mutlu eden etkinlikler önümüzdeki günlerde daha fazla vaktinizi almaya başlayacak. Keyifli bir hafta sizi bekliyor, tadını çıkartmalısınız.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası kişisel gelişim ve bireysel konular olacak. Kendinizle ve hayatınızın gidişatı ile ilgili sık sık düşüneceğiniz bu dönemde kişisel gelişiminize biraz daha fazla özen göstermeye başlayacaksınız. Ayrıca bu günlerde hayatınızdaki sorunları çözmek gibi bir isteğiniz de olabilir. Sorunları çözdüğünüzde çok rahatlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sağlığınıza çok daha fazla dikkat etmeye başlayacağınız bu dönemde yeni bir diyet ya da spor programına başlamanız olası. Ayrıca günlük rutininizin de yoğunlaşacağını söylemekte yarar var. İşlerinizi daha kolayca halletmek için planlı olursanız hayatınızı düzene sokabilirsiniz.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası olumlu gelişmeler ve ev ile ilgili değişiklikler olacak. Önümüzdeki günlerde kariyeriniz konusunda olumlu gelişmelerin sizi beklediğini söylemekte yarar var. Bu süreçte evinizde bazı değişiklikler yapmak istemeniz olası, eşyalarında değişiklikler, ev değişiklikleri, taşınma ya da tamirat gibi konularda gündemde olacak. Sık sık hayal kuracağınız bu dönemde her konuda verimli ve yaratıcı olacağınızı unutmamalısınız. Yarım kalan işleriniz varsa onları tamamlayabilirsiniz. Ayrıca üretkenliğiniz çok yüksek olacağından bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. İşinizde ilerleme ve fırsatlar sizi bekliyor.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası içgüdüleri olacak. Bu dönemde hayatınızda karşınıza çıkan bazı işaretleri görmezden gelip işlerinizi aceleye getirmeyin çünkü işler düşündüğünüzden çok daha hızlı bir şekilde kontrolden çıkabilir. Etrafınızdaki biri işleri kontrol altına almanıza, kararlı davranmanıza yardımcı olacak. İyimser olmalı ve gerçekleri kabul etmeye başlamalısınız. Bu dönemde etrafınızdaki kişilerle ilgili aklınızda netleşen düşüncelere dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sayede gelecek planlarınıza katmayacağınız kişilerin kim olduğu hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Kesin karar almak yerine günlük hayatınızda düşünmeye devam etmelisiniz.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası üzerlerindeki baskının atılması olacak. Bu dönemde geçen ay boyunca aldığınız sorumlulukları veya üzerinizde oluşan baskıyı etraflıca düşünmelisiniz. Bazı şeyler isteğiniz dâhilinde gelişmemiş olabilir. Artık günlük hayatınızı gözden geçirip sorumluluklarınızı dengelemenin zamanı geldi. Sağlığınıza dikkat etmeyi de unutmayın. Bu dönemde gezegensel enerjilerin etkisi ile artık hayatınızdaki neredeyse hiçbir konuda başkalarının fikirlerini dinlememeye başlayacaksınız. Bu konuda kalbinizin sesi size doğruyu söylese de kendinize düşünmek için zaman ayırırsanız aklınızdakiler netlik kazanır.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası motivasyon olacak. Bu dönemde kendinizi iyi bir şekilde organize edebilirsiniz. Eğer işlerin kaotik bir hal aldığını düşünüyorsanız bunu mutlaka yapmalısınız. Başlangıç noktasını bulmak zordur ancak iyi odaklanacak olursanız her türlü problemin çaresi bulunacaktır. İçgüdüsel davranmak bir çözüm yolu değildir, unutmayın. Bu dönemde içinizdeki benlik duygusu oldukça güçlenecek ve içinde bulunduğunuz şartlara rağmen kendinizi istediğiniz gibi kontrol edebileceksiniz. Size sorumluluklarını yükleyerek bağımsız olmaya çalışan birinin olduğunu fark edeceksiniz. Onunla konuşurken dikkat edin.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası bağımsızlık arzusu olacak. Bu dönemde etrafınızdaki birinin üzerinizde kurduğu baskı sebebiyle her şeyi bırakıp çekip gitmek istiyor olabilirsiniz. Ancak etrafınızda size huzur veren konuları, aile yaşamını gibi, düşünmeli sakin kalmalısınız. Aklınızı problemlerden uzaklaştırıp hayallerinizi daha detaylı düşünmeye çalışın. İyi gelecektir. Bu dönemde aile hayatınız ve ailenizle ilgili yaşadığınız bazı olayların önemi daha belirgin olacak. Bilmediğiniz birçok şey ortaya çıkacak. Gelecekle ilgili netleştirmek istediğiniz bazı konular, ortaya çıkan bu gerçeklerle birlikte daha da netleşecek. Artık bazı kararlar almanın zamanı.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? 13 Mayıs Haftası Burç Yorumları
12
6
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • pemberuh

  Kendimden önce senin burcunu okuyorum anlatabiliyor muyum?

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

512
 • hugon61

  Hayat hep mi bana ters, bu Koç burcuna alışamadım gitti benimle ne derdin var bilmiyorum arkadaş bırak yakamı artık

 • Olm o gerçekler pekte güzel değil ya kabul etmiyim ben kalsin bence

 • Balık gerçekten her şeyi bırakıp çekip gitmek istiyor

 • AidKem

  Hayirlisi ikizler iyi geldi baya

 • burçlara inanmıyorum

 • Yengeç doğru

 • ikranurxy

  galiba burçlara fazlasıyla inanıyorum

 • Caacaa1

  Hayret kova ile kötü birşey dememiş

 • biradetmehmet

  iyiki burclara inanmıyorum

 • fangoria

  Zincirlerimi kırcakmışım

 • Onursuzluk

  hep orta halde gider olduk

 • MagRipOgLu

  Şansım açıl diyor. Hayırlısı bakalım

 • badfinger

  para harcamak için var demi :D

 • Bulutbulut34

  boğa herzamanki gibi yıkık

 • Badgirl_xjr

  Emeğinize sağlık 😅

 • scorpion80

  Kötü şeyler bekliyor :)

 • avcikaan

  Bu hafta sanslıymışız görücez

Yükleniyor...