Sedat Peker'e erişim engeli getirilmesi sizce doğru bir karar mı?

istlife321
Sedat Peker'in sosyal medya hesapları için erişim engeli getirilmiş. Ancak karar henüz uygulanmıyor. Sedat Peker'in kanalına erişim açık. Sizce doğru bir karar mı?

Kaynak
Evet doğru. Daha fazla konuşup ortalığı karıştırmaması gerekir
Hayır yanlış. Kim olursa olsun kendini ifade etme hakkı vardır
Başka bir fikrim var
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sedat Peker'e erişim engeli getirilmesi sizce doğru bir karar mı?