Hayranlıkla izlediğimiz dizilerdeki en güzel gelinliği seçiyoruz 👰🏼‍♀️ Senin favorin hangi dizi gelinliği?

ksSosyal a

Ünlülerin gelinlikleri oldum olası ilgi çekmiştir. Sizce dizilerde gördüğünüz en güzel gelinlik hangisiydi?

Dizi gelinlikleri, hayranlıkla izlediğin dizilere daha da hayran olmanı sağlamadı mı? Ekranda görünce benim üzerimde nasıl dururdu diye hayal etmeden duramayanlardan mısın sen de?

Sana göre gelmiş geçmiş en güzel dizi gelinliği hangisi? 😍

En güzel dizi gelinlikeri
  • Camdaki Kız Nalan'ın sade ve şık gelinliği ne kadar da asil durmuş.
  • Peki ya Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep'in gelinliğinin keskin duruşunu dantel dokunuşları kibarlaştırmamış mı?
  • Sen Çal Kapımı Eda'nın su gibi gelinliği gözlerimize bayram ettirdi.
  • Kurt Seyit ve Şura dizisinin Şura'sının saflığını yansıtan gelinliği ise ''İşte bu!'' dememize neden oldu.
  • Poyraz Karayel Ayşegül karakterini hem maskülen hem feminen dengesini ne güzel de yansıtmış.
  • Yılların efsane dizi Aşk-ı Memnu'nun Bihteri'nin gelinliği ise 2000'lerin tüm modasını yansıtmıyor mu?
  • Son olarak Medcezir Mira'nin inci kolyelerle desteklediği inci gibi gelinliği de ''Ben bu gelinliği giymek isterdim.'' tepkisini verdirmedi mi?

Şimdi sana soruyoruz. Senin en çok beğendiğin dizi gelinliği kimin gelinliği oldu? 💘👰🏼‍♀️

Camdaki Kız - Nalan
%27
Doğduğun Ev Kaderindir - Zeynep
%12
Sen Çal Kapımı - Eda
%16
Kurt Seyit ve Şura - Şura
%4
Poyraz Karayel - Ayşegül
%12
Aşk-ı Memnu - Bihter
%20
Medcezir - Mira
%9
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Toplam 6014 oy kullanıldı. Detaylı sonuçları gör
Hayranlıkla izlediğimiz dizilerdeki en güzel gelinliği seçiyoruz 👰🏼‍♀️ Senin favorin hangi dizi gelinliği?