Cinsel Hayatına “İstediğin gibi” Bir Heyecan Katmak İçin Evin En Doğru Yeri Sence Hangisi?

Cinsel hayatına biraz heyecan katmak için değişik yerler denemen şart! Tam #istediğingibi bir seks deneyimi için evin en aklını çelen yerini seç; farklı önerilerin veya görüşlerin varsa paylaşmayı unutma...

• Mutfak - Tezgahın verdiği kayganlık hissine bayılıyorum!
    A seç
  • Banyo - Birlikte duşa girmeyi çok seviyorum.
    B seç
  • Halı - Kendimi bir film sahnesinde hissediyorum!
    C seç
  • Koltuk - Bütün filmleri yarım bırakmamızı seviyorum! ;)
    D seç
  • Yatak - Konforumdan ödün veremiyorum...
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

11|13
169332

En İyi Kız Görüşü

• Cinsellik yatak dışında yaşanınca daha özel oluyor, diğer türlü zaten bilinen bir sonucun yolundaki yer. :) Ben banyo diyorum.

14|26
    10|3

En İyi Erkek Görüşü

• Evde olmak zorunda değil... mümkün olan ve karşılıklı hisler aynı olduğu an her yerde olabilir.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 168

Erkekler Ne Diyor 331

• İlk zamanlar izlediğimiz tüm filmler yarım kalıyordu. İlişkimizin 3 aylık döneminde izlediğimiz filmleri sorarsanız asla sonunu hatırlamayız. :) Koltuk koltuk koltuk!

11|1
    0|1
  • Tavan - Asma katta tepinirken kafamı tavana vurup ayılmayı çok seviyorum.

9|2
    3|2
  • Mutfak tezgahı!
    Kadın ucuna oturacak, bacaklarını belime dolayacak ve öyle seks yapacaksın. :):

19|11
    8|6
    • bu toplumdaki arzular bitmicek. bakarsan kimse hayır demez ama hani bunu yaşayan kac kışi var

• Cinsellik bir sanattır. Bu sanatı layigi ile icra eden, kadın ruhundan anlayan erkek ise sanatçıdır. Henüz bakır bir erkeğim, kendimi eşime saklıyorum. Fakat hayal dünyam o kadar geniş ki, bunlar yanında çerez kalır. Eşim nasıl tatmin oluyor ise öyle yaparım ben.

7|0
    1|0
  • Spontane gelişen olaylar daha cazip geliyor. Eşimle film izlerken birden yakınlaşması o filmi yarıda kesmemize neden olabiliyor. Yeni yerler deneyeceksek olsak mutfağı tercih ederiz. Ama yine de yatak odasının verdiği rahatlığı hiçbir yer vermiyor.

4|0
    0|0
  • Halı cazip geldi şıklardan. Sert zemin gibisi yok.💪

5|1
    2|2
  • O an abazan olmuş bir insansam yer ve zaman fark etmez reis :)

1|0
    0|0
  • yatak odası takımına 5 milyar verip mutfakta mi halvet olucaz kardeşim

6|0
    0|0
  • Benim veya kadınımın canı nasıl isterse öyle yaparız. Ortama, ruh halimize göre değişiyor.

Belirli bir fantezim yok. Duvara da yaslarım, yatağa da atarım, köşe takımında da yaparım, halıya da yatırırım. Bazı mekan ve pozisyonlar hoşuma gitse de, kesin bir ortam veya pozisyon takıntım yok.

0|0
    0|0
  • Tezgahtaki kayganligida biliyor suna bak😀
    Her neyse favorim kayiyor ama geri çekincede hemen geliyor.

1|0
    0|0
  • Mutfakta yemek hazırlanırken arkadan bir sarılışla başlar her şey
    Sonra devam eden ısı yükselmesiyle kendimizi koltukların üzerinde buluruz
    Hızımızı alamayıp halıya yığılırız bir anda..
    Biraz da yatak odası deriz beraber. ağlamasın arkamızdan..
    Ve nihayet duş.. finali orda yapıp , duş aldıktan sonra gecenin hakkını vermiş oluruz..

2|0
    0|0
  • Bu sitedeki kızların %85'i bakire. %14'ü nereyi bulursa orada sevişiyor ki bu %14'lük kısımın %80'i araba sevişen tipler. %1 varsa heyecan maksatlı olarak bu seçeneklerden herhangi birini yapıyorsa yapıyordur orasını bilemem. Ama genel anlamda bakarsak Türk kızı şu görselden ibaret...

1|1
    1|0
  • Hepsi saçma sapan şecenekler
    Ruh ikinizle yaptiginiz seks degildir
    Sanki ucmaktir
    Iki bedenin bir olmasidir
    Yalniz o ve sen varsan heryer harikadir
    Yani gercekten öyle böyle degil
    15 dakika sonra kıç dönmek degil
    Tamamen lego parcalari gibi birlesmek
    Birbiriniz icin yaratildiginizi dusunmek
    Cok guzel bsey lakin sonu yok
    O kisiyle olduktan snra heryer heyecan verici ve dorukta

1|0
    0|0
  • Ahanda burda😊

0|0
    0|0
  • kardeş yatağında örtünün altının dışında yaşanan ilişkiye girme eşinle de olsa günah . o eve melek girmez . hiç mi okumadın

1|0
    1|0
  • Sevgilim ile nerde yaparsak orda heyecan ve zevk alıyoruz. Mutfak, Yatak, Banyo, Halı, Koltuk, balkonda, ormanda, bir kere sinemada yaptık ama sadece oral, arkadaşın evinde yaptık vs. Süper bir ilişkimiz var herkese böyle fantazi yerleri tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • halı üzeri geniş ve özgürce sevişilen bir ortam. her pozisyona uygun.

0|0
    0|0
  • Mutfak olmamalı hem günah hem edepsizlik hemdede igrecliktir. Nimetler var orda yemek yeniyor

2|0
    0|1
  • Çok şükür market reyonlarında artık direk kasalarda yerinizi aldınız. Bizim milletin cinsellik tabusu kafayı yedirtecekti bana. Koruyucu alırken sanki el bombası alıyormuşum gibi bakıyorlardı önceden 😆

0|1
    0|0
  • sanırım mutfak ve duş en cazip gelenler 🌪

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    311
Yükleniyor... ;