CİNSEL YAŞAM

OKEY

Cinsel Hayatına “İstediğin gibi” Bir Heyecan Katmak İçin Evin En Doğru Yeri Sence Hangisi?

Cinsel hayatına biraz heyecan katmak için değişik yerler denemen şart! Tam #istediğingibi bir seks deneyimi için evin en aklını çelen yerini seç; farklı önerilerin veya görüşlerin varsa paylaşmayı unutma...
  • Cinsel Hayatına “İstediğin gibi” Bir Heyecan Katmak İçin Evin En Doğru Yeri Sence Hangisi?Mutfak - Tezgahın verdiği kayganlık hissine bayılıyorum!
    A seç
  • Cinsel Hayatına “İstediğin gibi” Bir Heyecan Katmak İçin Evin En Doğru Yeri Sence Hangisi?Banyo - Birlikte duşa girmeyi çok seviyorum.
    B seç
  • Cinsel Hayatına “İstediğin gibi” Bir Heyecan Katmak İçin Evin En Doğru Yeri Sence Hangisi?Halı - Kendimi bir film sahnesinde hissediyorum!
    C seç
  • Cinsel Hayatına “İstediğin gibi” Bir Heyecan Katmak İçin Evin En Doğru Yeri Sence Hangisi?Koltuk - Bütün filmleri yarım bırakmamızı seviyorum! ;)
    D seç
  • Cinsel Hayatına “İstediğin gibi” Bir Heyecan Katmak İçin Evin En Doğru Yeri Sence Hangisi?Yatak - Konforumdan ödün veremiyorum...
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

10|13
191359

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 191

• Ruh halime göre değişiyor aslında. Konforlu bir yer istiyorsam yatak odası muazzam. Ama sevgilimle birlikte duşa girmek gibisi de yok. B dedim.

9|23
    11|4
  • Cinsellik yatak dışında yaşanınca daha özel oluyor, diğer türlü zaten bilinen bir sonucun yolundaki yer. :) Ben banyo diyorum.

17|32
    11|4
  • Bir su mutfak fantezisini anlamadim gitti 😄 Yemekler mi dokuyor millete cözemedim 😂

11|23
    7|4
    • bir de bunlar kocama şöyle yaparım böyle yaparım diyor da bakalım evlenince verdikleri sözü tutacaklar mı. bide ne fantazi sever kızlarımız var dersin ki şahin ağanın öğrencileri :))

• @_-Öcüü-_ Ne zıplar?

• Kadının Yatakdakı Tangalı Hallerı göze Hıtap Eder Tahrık Eder '' Ancak Mutfakdakı Kadın Erkege Kadınsı görunur Yani Ruhu Okşar Bıde Üstüne Seksı Kıyafet Eklenırse Meselaa Tangayı Gıymıs Bır Kadın Mutfak Tezgahı Önunde Durusu Bır Erkege 5 Vıagra Icmıs Etkısı Verır.)

• Doggy style pozisyonunu halının üzerinde icra edip dizlerimin sıyrılmasını çok severim.. :/

1|14
    3|4
  • Bence banyo 🐱

2|14
    1|0
  • bunların hiçbiri değil daha farklı şeyler seviyorum mutfakta tezgahın üzerinde değil fırında veya bulaşık makinesi ile uğraşırken yapmak veya banyoda çamaşır makinesin üzerinde veya çamaşır makinesi ile uğraşırken.

1|5
    2|1
  • İyi güzel de neden Cinsel hayatınız var mı diye sormuyorsunuz önce?

Olsaydı sanırım yatak odası derdim.

Evin diğer bölümlerinde yapılması saçma.😄

7|9
    2|5
  • Kesinlikle mutfak. Özellikle yemek yaparken arkadan sakin sakin yaklaşılması ve senin sadece onun nefesini duyman süper oluyor.

3|5
    1|1
  • Sevdiğim ve arzuladığım kişiyle, yalnız kaldığım her anı değerlendire bilirim mekanın seçili olması şart değil 🔥🍷

0|6
    1|0
  • Cinsel hayatım yok olduğu zaman birlikte duş isterdim . d doğru yer o

0|9
    1|1
  • Anlık bişeydir her yerde olabilir plansız olmalı. Ama Allah aşķına mutfaği adiniza almayın ninet var orda.

0|7
    3|0
  • O an eşimde bende nereye arzulamışsak orası ve seçeneklerin dışında birçok yerde denedik

0|13
    3|1
  • Mutfakta başlayıp yatakta biter😍 uzatma dakikalar banyoda oynanır

1|21
    1|1
  • Bence yanında sevdiğin adam olduktan sonra yerin bir önemi yok illa belirtmek gerekirse ben deri koltuğu veya mutfak tezgahını tercih ederim banyo kadının kaayganlığını giderir

1|4
    0|0
  • Ben duşa bayılıyorum suyun altında harika oluyor yatakta güzel hele ziplarken gicirdama sesi yok mu♥

1|16
    1|0
  • Hepsini hepsini cok seviyorum cok kararsiz kaldim ama esim ev işi yaparken beni cok sexy buldugu icin tezgahin ya da bir masanin tadi cok baska

0|6
    2|0
  • Yakalanma hissi cok hos geliyor bana. O yüzden misafirlikteki mutfak diyorum😅

1|6
    2|2
  • Valla bence herryer. Avm sinema otopark asiksan seviliyorsan deli olun biraz. herkes cok akilli cok namuslu cok durust ee nolmus?

1|4
    1|0
  • Bence bu fantezilerin çoğunu kadınlar hayal eder.😂 Ben sanmıyorum bir erkeğin tezgah üstünde fantezi yapma hayalini asfjsjs. Düşünsene ocakta süt var ve taşıyo 😂😂😂😂

1|3
    0|0
  • Bide mutfak diyolar Allahım carpilip gitceksiniz. Nimet var lan orda bide ordan yemek yiyceksiniz😷Yatak en ideali en doğru yeri.

1|5
    2|0
  • Kızlar Devam
    171

Erkekler Ne Diyor 359

• Cinsellik bir sanattır. Bu sanatı layigi ile icra eden, kadın ruhundan anlayan erkek ise sanatçıdır. Henüz bakır bir erkeğim, kendimi eşime saklıyorum. Fakat hayal dünyam o kadar geniş ki, bunlar yanında çerez kalır. Eşim nasıl tatmin oluyor ise öyle yaparım ben.

11|0
    1|0
    • Tombikbey esin anca 15 sene sonra seni tanir bunu bil

• Sen ondan beklersen kizin vay haline kendini gelistir ve kadinlar ne yaparne ister bilmelisin soylemez hic bir kiz bana bunu yap diye cahilmisin ergenmisin sen kendini yetistir

• İlk zamanlar izlediğimiz tüm filmler yarım kalıyordu. İlişkimizin 3 aylık döneminde izlediğimiz filmleri sorarsanız asla sonunu hatırlamayız. :) Koltuk koltuk koltuk!

11|1
    0|1
  • Mutfak tezgahı!
    Kadın ucuna oturacak, bacaklarını belime dolayacak ve öyle seks yapacaksın. :):

20|11
    9|7
    • bu toplumdaki arzular bitmicek. bakarsan kimse hayır demez ama hani bunu yaşayan kac kışi var

• Yok bole bir sey bir kadin sadece cilginsa heryerde yapar evde ggenelde boyle seyler yasanmiyor birde cocuk varsa hic olmaz gorur ruhunda aci bir ani yasatir

• Aynen aynur hanım. Herkese bol manita dileyorum o zmn

• Tavan - Asma katta tepinirken kafamı tavana vurup ayılmayı çok seviyorum.

9|2
    3|2
  • Spontane gelişen olaylar daha cazip geliyor. Eşimle film izlerken birden yakınlaşması o filmi yarıda kesmemize neden olabiliyor. Yeni yerler deneyeceksek olsak mutfağı tercih ederiz. Ama yine de yatak odasının verdiği rahatlığı hiçbir yer vermiyor.

5|0
    0|0
  • Halı cazip geldi şıklardan. Sert zemin gibisi yok.💪

5|1
    2|2
  • Evde olmak zorunda değil... mümkün olan ve karşılıklı hisler aynı olduğu an her yerde olabilir.

3|4
    0|0
  • O an abazan olmuş bir insansam yer ve zaman fark etmez reis :)

1|0
    0|0
  • Hepsi saçma sapan şecenekler
    Ruh ikinizle yaptiginiz seks degildir
    Sanki ucmaktir
    Iki bedenin bir olmasidir
    Yalniz o ve sen varsan heryer harikadir
    Yani gercekten öyle böyle degil
    15 dakika sonra kıç dönmek degil
    Tamamen lego parcalari gibi birlesmek
    Birbiriniz icin yaratildiginizi dusunmek
    Cok guzel bsey lakin sonu yok
    O kisiyle olduktan snra heryer heyecan verici ve dorukta

3|0
    0|0
  • Benim veya kadınımın canı nasıl isterse öyle yaparız. Ortama, ruh halimize göre değişiyor.

Belirli bir fantezim yok. Duvara da yaslarım, yatağa da atarım, köşe takımında da yaparım, halıya da yatırırım. Bazı mekan ve pozisyonlar hoşuma gitse de, kesin bir ortam veya pozisyon takıntım yok.

1|0
    0|0
  • Bu sitedeki kızların %85'i bakire. %14'ü nereyi bulursa orada sevişiyor ki bu %14'lük kısımın %80'i araba sevişen tipler. %1 varsa heyecan maksatlı olarak bu seçeneklerden herhangi birini yapıyorsa yapıyordur orasını bilemem. Ama genel anlamda bakarsak Türk kızı şu görselden ibaret...

1|1
    1|0
  • Sevgilim ile nerde yaparsak orda heyecan ve zevk alıyoruz. Mutfak, Yatak, Banyo, Halı, Koltuk, balkonda, ormanda, bir kere sinemada yaptık ama sadece oral, arkadaşın evinde yaptık vs. Süper bir ilişkimiz var herkese böyle fantazi yerleri tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • yatak odası takımına 5 milyar verip mutfakta mi halvet olucaz kardeşim

7|0
    0|0
  • Mutfakta yemek hazırlanırken arkadan bir sarılışla başlar her şey
    Sonra devam eden ısı yükselmesiyle kendimizi koltukların üzerinde buluruz
    Hızımızı alamayıp halıya yığılırız bir anda..
    Biraz da yatak odası deriz beraber. ağlamasın arkamızdan..
    Ve nihayet duş.. finali orda yapıp , duş aldıktan sonra gecenin hakkını vermiş oluruz..

2|0
    0|0
  • doğru tektir , yatakta sevişmek kadar mükemmel başka bir alternatif yok , orman , asansör, mutfak , denizin ici dahil olmak üzere pek çok deneyimi olan birisi olarak söylüyorum, yatak varsa başka alternatiflere bakmayın bile

1|0
    0|0
  • Pecere kenarı; Kadın pervaza dayanır ve erkek arkadan yaklaşıp sıyırır eteğini yukarı. Varsa indirir önce aşagı yoksa ayırır hafiften yüksek ökçeli zayakkabı içerisinden yükselen zarif ve uzun bacaklarını ve hafiifff hafif dokunur, küçük küçük öper, koklar, yalar tatlı bal kutusunu. Sonra çıkarır koca haşin zapdedilmez azgın oģlanı, ağzının suyunu dudaklarına sürerek yerleştirir, önce yarım sora daha ve sonra tammm sonuna kadar... Ohhh...
    Her yer doğru yer bana aşk varsa ne dersiniz kızlar 😙😎

0|0
    0|0
  • Yatak odası ve yatak rahat
    Salonda üçlü koltukta önce asian cowgirl sonra yandan ve arkadan tutkulu
    Koridorda duvara sıkıştırarak heyecanlı
    Banyoda lavobo önü doggy anında aynadan seyretmesi güzel
    Mutfakta arkadan sarılarak ani ve sıcak
    Duşun altında fayanslara sıkıştırarak zorla ve doyurucu
    Koltukta kucakta öpüşerek ve samimi
    Ayakta ve kucakta zıplatarak oturma odasında
    Evin kapısının önünde ve aynadan izleyerek ayakta doggy aşırı etkileyici
    Halıda son seçenek çünkü bitirici

0|0
    0|0
  • Çok şükür market reyonlarında artık direk kasalarda yerinizi aldınız. Bizim milletin cinsellik tabusu kafayı yedirtecekti bana. Koruyucu alırken sanki el bombası alıyormuşum gibi bakıyorlardı önceden 😆

0|1
    0|0
  • göl kenarı en zevk aldığım yer oldu. ormanda fena değildi ama en heyecanlısı otobüs ve sinemaydı. kaçak kaçak çok güzel ve de özel oluyor. mutfakta zevklidir. banyo fazla denemedim. 2 senedir de 3 kişilik bir ilişkim var. Sağ elim elizabeth, sol elim elanor takılıyoruz öyle...

0|0
    0|0
  • Yakalanma korkusu adrenalini yukseltir.. o yuzden balkon diyorum.. verdigi zevk muhtesem... banyo koltuk yatak yer vs vs klasik yani... yapmayan icin guzel tabi de fantezi degişiklik gerekio yasayanlar iiiçin..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    339
Yükleniyor...