Keşfet

İster tırtıklı, ister afrodizyak etkili orgazmax jelli, ister kabartmalı…
OKEY ile #istediğingibi haz!

OKEY Klasik

OKEY Klasik

O bir Türkiye Klasiği!

Güvenli seks, partnerler için alınan haz kadar büyük önem taşıyor. Hem güvenli hem de haz dolu birliktelikler yaşamak isteyenler için de OKEY Klasik her zaman ekstra koruma sağlıyor. Etkin bir doğum kontrol yöntemi olmanın yanı sıra aynı zamanda cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklara karşı da koruma sağlayan tek yöntem olan prezervatif kullanımı aklınızda hiçbir soru işaretlerine yer vermeden bir ilişki deneyimi yaşamanızı sağlar. Bir Türkiye klasiği olan OKEY Klasik ile hazzı istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

OKEY Nirvana

OKEY Nirvana Ailesi

Hazzın en ateşlisi!

Kadınlar için özel olarak üretilmiş OKEY Nirvana ailesinin afrodizyak etkileriyle, hazzı istediği gibi yaşayan kadınlar artık daha mutlu! Afrodizyak etkili kayganlaştırıcı jel içeren ultra kabartmalı yapısı ile OKEY Nirvana kadınların orgazm olmasına yardımcı olurken; ısıtıcı etkili özel jelli, tırtıklı ve kabartmalı yapısıyla OKEY Nirvana Hot ise hazın en ateşlisini yaşamalarına yardımcı oluyor.

OKEY Zero

OKEY Zero Ailesi

Türkiye’nin En İncesi!

Aralarında hiçbir şey yokmuşçasına bir seks deneyimi yaşamak isteyenlerin tercihi OKEY Zero ailesi, ince yapısıyla hazzı zirvede yaşamanız için her zaman yanınızda. 0.05 mm’lik inceliğiyle yokmuş gibi hissettiren Zero ile hissetmek ve hissettirmeyi yeniden tanımlayabilirsiniz. Ekstra inceliğine ek olarak cinsel ilişkiye girmeyi kolaylaştıran ekstra kayganlaştırıcılı yapısıyla Zero Aqua size benzersiz bir deneyim yaşatabilir. İnceliğinin yanı sıra kabartmalı yapısıyla hassas bölgelerin uyarılmasında etkili Zero Extreme ile hazzın ekstra hallerini yaşayabilirsiniz.

OKEY Rötar

OKEY Rötar

Gecikmek güzeldir!

OKEY Rötar içeriğindeki geciktirici kremle daha uzun cinsel ilişki deneyimleri sunar ve partnerlerin daha fazla haz almasına yardımcı olur. Hem kendiniz hem partneriniz Türkiye’nin en çok tercih edilen prezervatifi OKEY Rötar* ile gecikmenin güzelliğini istediğiniz gibi yaşayabilir; ilişkiden aldığınız hazzı katlayabilirsiniz.

* A.C. Nielsen Aralık 2018-Kasım 2019 prezervatif pazarı geciktirici segmenti adet ve ciro datasına göre.

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

8.441 Xper puan
Moderasyon Başarı Oranı
Çok Süper Cevap Sayısı
YÜKLENİYOR...