Eşimle ayrılmaya karar verdim. Fakat geri dönmek zorunda kaldım. Onu kendimden soğutmak için ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Yaklaşık 20 gün önce bardağı taşıran son damla derler ya öyle bir durumdan dolayı eşimle ayrılmaya karar verdim. Anlaşmalı boşanma teklif ettim kabul etmedi. 10 gün öncede evden ayrıldım ve avukata vekalet verdim dilekçeyi hazırlaması ve davayı açması için bekliyordum. Fakat geçtiğimiz pazar günü eşim ansızın annemin evine geldi. Biraz konuşmak istediğini söyledi müsait bir odada bir kaç saat konuştuk. Önce çocukları bahane etti, sonra ordan vuramayacağını anlayınca boynuma atlayıp ağlayıp yalvarmaya başladı aslında bu da beni geri döndürmezdi ama eşim asla böyle bir insan olmadı asla bana gitme sensiz yaşayamam gibi laflar etmedi hatta evden kovduğu da çok olmuştur. Onun bu halini görünce biraz vicdan yaptım birazda kendisine bir zarar vermesinden korktum açıkçası böyle dominant, narsist bir kişilik nasıl bu hale gelir bir anlam veremedim ve eve dönmeye ikna oldum. Pişmanmıyım hemde çok. Artık onu hiç sevmediğimi o günden beri ayaklarımın eve zorla gittiğini farkettim. Bun en büyük etkenlerinden biride avukatın benden tanıştığımız ilk günden bu güne kadar geçen olayları yazmamı istedi yazdıkça daha da soğudum. Belki bu işin olmayacağını o da anlar diye umuyorum anlamazsada bir ya da iki ay bekleyip olmayacağını söyleyeceğim ya da kendimden soğutmak için bir şeyler yapmalıyım bir öneriniz var mı?
Eşimle ayrılmaya karar verdim. Fakat geri dönmek zorunda kaldım. Onu kendimden soğutmak için ne yapmalıyım?
16
22
Görüşünü yaz