Evliliğim nereye gidiyor, ne yapacağımı şaşırdım?

Gizli Üye

Eşimle 4 yıl önce çok severek evlendik. Birçok şey bana uymuyordu aslında. Ben üniversite mezunuyum. İşim gücüm de gayet güzel. O esnaf. İlkokul mezunu. Çok sevdi beni uzun süre çaba gösterdi. Ben de onu sevdim. Bir şekilde evlendik. Şimdi 2 yaşında bir oğlumuz var. Eşim sürekli birilerine borç veriyor. Kazandığı parayı tutamıyor. Etrafındaki insanlar onu kullanıyor. Ben artık bu duruma isyan ettim. Evin çoğu giderini ben karşılıyorum. Temizlik, yemek, çocuk bakımı, giderler, alışveriş hepsi bende. Çok yoruldum. Eşime borcu olan bir adam yüzünden tartıştık. O da alttan almadı ben de. En son bana küfretti evden gitti. İş yerinde kalıyor. Orada yatak odası, banyo falan var. Her tartışmada çekip gidiyor. Artık son noktaya geldim. Evin anahtarını değiştirdim. Bu bana ertesi gün mesaj attı. Adam parayı ödedi diye. Ben hayat kadını değilim istediğin zaman gelip gideceğin evin anahtarını değiştirdim yazdım. Yine küfür yazmış. Ben de engelledim. Oğlumla ikimiz kalıyoruz 4 gündür evde. Kimsenin haberi yok. Ailelerimiz bilmiyor. Ne yapacağımı şaşırdım

Evliliğim nereye gidiyor, ne yapacağımı şaşırdım?
70 Cevap