Sizce kadınlar mı daha iyi şoför yoksa erkekler mi?

Yani ben bilmiyorum yaaaa ikisinin arasinda kaldim seçim sizin?Sizce iyi şoför kadınlar mı erkekler mi??

0|0
1744

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar daha iyi fakat yeni öğrenmişi değil.. Araba kullanmayı 5 - 10 senedir zorlu trafikte devam ettiren.. Gayet tecrübeli oluyorlar.. Yeni öğrenmiş olanlar çok kötü yanında arabayla durunca bile eli ayağına dolaşıyor heyecandan.. Ödüm kopuyor üzerime sürecek veya arabamı göçertecek diye.. :((((((

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İstatistiklere göre en çok kazanan yapan kişiler erkeklerdir. Bunun sebebi ise kendilerine olan güvenleri sayesinde rahat olmaları ve hız yapmaları. Oysaki kadınlar bu konuda daha dikkatlidirler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Bahsi geçen araştırma kadınların refleksi yüksek diye daha iyi kullanma potansiyelleri var şeklinde ama öyle bir durum söz konusu değil. Özgüven eksiklikleri olduğu için araç içinde kötüler, erkekler daha iyi

0|1
    0|0
  • ön yargılı olmak istemem tamam kadınlar iyi şöfurdur yalan yok ama erkekler kadar pratik ve cesur kullanmıyorlar aracları zira ne zaman önumde çok yavaş giden biri olsa dikkkat ediyorum şöfuru genelde kadın oluyor

0|0
    0|0
  • istatistik bakılınca en cok hız kazalarını erkekler yapıyor, kadınlar ise park konularında yapıyor kazaları

konu tartışılabilir 😅 anlayacağınız

1|0
    0|0
  • Erkeklerden daha iyi süren kadınlarda var lakin öylesi Türkiye'de yok.
    Sen formula1 yarışçıcı kadın gördün mü?
    Tartışmayalım istersen.. :)

1|0
    0|0
  • benim önüme korna çalıp haber vermeden direksiyon kıran ve zamanında fren yapmasam neredeyse kazaya sebebiyet verecek birkaç tane karı sürücü oldu
    erkekler daha iyi sürücüdür

0|0
    0|0
  • Oldukça talihsiz bir soru. Arada olur böyle şeyler hepimiz hata yapıyoruz sonuçta, üzme kendini canım.

0|0
    0|0
  • Bunun cinsiyeti olmaz, IQ seviyesi olur.
    Kimin IQ’su yükseks ise, o daha iyi
    Şofördür..

0|0
    1|0
  • erkekler daha iyi kadınlar daha dikkatli kullanır...

0|1
    0|0
  • kadınlar daha dikkatli kullanıyor olabilir ama erkekler kadar iyi olamazlar..

0|1
    0|0
  • Bence kadın erkek diye ayırmamak lazım en iyi araba kullanan dikkatli kurallara uyan ve sabırlı olandır

0|0
    0|0
  • Araştırma türkiyede yapılmamış belli 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣 ulan Bu ülkede kadınlar araba sürerken kalp krizi geçiriyor

0|0
    0|0
  • Cinsiyetcilik diye anlama ama kadınlar trafikte çok tehlikeliler

0|1
    0|0
  • Kadın şöfor yoktur Allaha emanet giden araba vardır :D

0|2
    1|0
  • Erkekler fakat çok clas araç süren hanımları da unutmamak lazım

0|0
    0|0
  • Topuklu Ayakkabı İle Ayakkabı Süren Kadınlar Varken Erkekleri Tercih Ediyorum.

0|0
    0|0
  • belli olmuyo harika araba kullanan bayanlar var.
    bence daha iyi demeyelim de daha dikkatliler

0|0
    0|0
  • kadınlar trafikte gayet dikkatlidir kaza yapmazlar ama cok iyi kaza yaptirtabilirler

0|0
    0|0
  • kadin dan soformu olur allahini seversen aptal cesareti var cogunda

0|0
    0|0
  • kadinlar cok tarafli dusunebildigi icin heralde kadin

0|0
    0|0
  • erkekler daha iyi şoför
    kadınlar kurallara daha bağımlı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 16

• sanayide hurdaya dönen araç sahiplerini bide sigorta şirketleri ödemelerine bakmak lazım kaç kaza erkek kaç kaza kadın sürücüler tarafından yapılmış...

kadınlar daha dikkatli sürer...

0|0
    0|0
  • Erkekler bence daha yetenekli, daha emin soförler.. ama yerine göre Kadınlar daha kuralcı ve dikkatli oluyor bazen

0|1
    0|0
  • Erkekler daha iyi şoför bence. kadınlar çok pimpirikli ve korkak çünkü genelde

0|1
    0|0
  • kabul edelim ki erkekler bizden daha iyi kullanıyor

0|1
    0|0
  • yokk bee erkeklerr daha iyii bu konuda bnce

0|1
    0|0
  • Erkekler bence

0|1
    0|0
  • kabul edelim artık erkekler.