Seni Karaköy'de Erkeklere Satacağım, Küçük Çocuk!!!

Seni Karaköy'de Erkeklere Satacağım, Küçük Çocuk!!!

On üç yaşındaydı...Çok başarılı bir ilkokul eğitiminin ardından ülkenin en iyi devlet liselerinden birini kazanmıştı.İstanbul'un Avrupa yakasındaki gözde ilçelerden birindeydi bu devlet okulu.Okuluna ait yurt vardı.Küçük kız,bu yurtta kalacaktı.

Yaşı nedeniyle annesinden/babasından ayrı kalmaya alışkın değildi.Ailesinin içi rahattı,çünkü çocukları devletin mükemmel liselerinden birinde eğitim alacak yine bu liseye bağlı bir yurtta kendisi gibi başarılı ablaları ve bilinçli yurt yöneticileriyle kalacaktı,bundan daha iyisi var mıydı?Hesaba katmadıkları hatta bilgi sahibi olmadıkları tek konu bu devlet yurdunda her yıl geleneksel olarak düzenlenen yurt yönetiminin izniyle gerçekleşen bir şaka(!) organizasyonun varlığıydı...

Küçük kız yurda daha yeni gelmiş ortama ısınamamış ailesinin özlemini ve yeni ortamın verdiği çekingenliği derin derin hissederken son sınıftaki ablaları odasına geldi.Ona kötü davranarak onu bekleme salonuna götürdüler.Bu şaka seansı yıllardır organize edildiği için sistem zaman içinde gelişmişti.Şaka için özel bir oda hazırlanıyordu.Filmlerdeki sorgu odaları atmosferi oluşturulmuştu.Kapkaranlık odayı masa lambasıyla aydınlatıyorlardı.İçerde sandalye ve masa vardı.Çocuk,bekleme odasında merakla otururken yeni tanıştığı diğer arkadaşları şakaya çoktan maruz kalmıştı.

Okula yeni başlayan her çocuk sekiz-on tane ablası tarafından sert bir şekilde gözleri bağlanarak şaka odasına alınıyordu.Odaya girince gözleri açılıp fotoğrafı çekilip gözleri tekrar bağlanıyordu.Bu bir ritüeldi.Çocuklar karanlık odada gözleri tekrar bağlanınca korku düzeyleri artıyordu.Bu durum,şakayı yapan ablalara(!) büyük haz veriyordu.Ancak şaka daha yeni başlıyordu...

Şaka yelpazeleri oldukça genişti.Kafalarına göre bir şaka seçip büyük hazlar içinde çocuklara şaka yapıyorlardı.Küçük kızın arkadaşlarından birine dans etmesi emredildi.Korku ve şaşkınlık haliyle karşı gelemedi.Ancak dansı beğenilmedi...Biraz daha seksi olmalıydı.Ablaları taktik veriyordu: "Yere çömelerek bacaklarını aç!Üzerindekileri çıkar!"İç çamaşırlarıyla striptiz yapmaya zorlandı.Daha sonra:"Şaka yaptık :) " denildi.Olay bitmişti,bu kadar basitti!Ancak bu çocuk en ucuz kurtulandı...

Küçük kızın başka bir arkadaşı odaya alındı.Masanın üzerine karbonat döküldü.Çocuğa,bunun uyuşturucu olduğunu okulda onu satacağını kendisinin de kullanacağını söylediler.Çocuk ağlamaya başladı.Burnuyla uyuşturucuyu alması istendi.Reddedince elleri kolları bağlandı.Damara iğneyle enjekte edeceklerini söylediler.Çocuk buna maruz kalmamak için burnuyla aldı uyuşturucuyu...

Bir diğer çocuk ise ablalarından birinin poposunu öpecekti...Sandalyeye oturtuldu.Masaya çıkan kız iki kolunu birleştirerek öpmesini emretti.Öpmemesi halinde yalatacaklarını söylediler.Çocuk korkuyla öptü...Gözleri açılırken masadaki yaratık,iç çamaşırını giyer gibi yaptı ve çocukta kızın poposunu öptüğü algısı oluştu.Yurda her gelenin bunu yapmak zorunda olduğu söylendi ve çocuğa dişlerini fırçalaması önerildi.Yurtta kalanlar bunu yaşayan bazı çocukların ağızlarını kolonyayla temizlemeye çalıştığını söylüyor.

Sıra küçüğümüze gelmişti...Onun için seçilen şaka en acımasız en aşağılık ve en ürkütücü olandı...Odaya alındı.Bir süre psikolojik baskı uygulandı,kötü davranıldı.Karşısındaki insanların kötü kişiler olduğuna inanması sağlandı.Şaka için uygun ruh hali hazırlanınca çocuk için belirlenen rol ona söylendi:FAHİŞE OLACAKTI...Ablaları on üç yaşındaki çocuğu buna inandırmak için ellerinden geleni yapıyordu.İnandırıcı olmak için mekan adı bile veriliyordu:"Karaköy'de erkeklere pazarlayacağız seni!" diyorlardı.Cinsellikle belki de yeni yeni tanışmaya başlayan bu çocuk kötü hissetmeye başladı,ağladı,fenalaştı...Ablaları bu şekilde tatmin oluyorlardı.Kız daha da kötü olunca şakayı izleyenler müdahale etti,tuvalete götürdüler ama kız bir türlü sakinleşmedi...Travmayı atlatması uzun sürecekti...

Son sınıflara göre yaptıkları son derece makuldü.Kendilerine bunlar sorulduğunda çocuklarla kaynaşmak ve saygı duymalarını sağlamak için bunu yaptıklarını söylüyorlar.Yani amaçları kötü değil,sadece saygılı nesil yetişsin diye bunu yapıyorlar!Olayı ben mi abartıyorum bilmiyorum dostlar...Bana bu tarz şeyler yaptırmak isteseler karşı koyabilirim,direnebilirim,onlara boyun eğmemek için canımı bile veririm.Ancak küçük bir kız çocuğu savunmasızdır,üstelik ailesinden ayrı bilmediği bir ortamda bunlara maruz kalmak psikolojilerini yıpratır.

Bu şakaların yapıldığı çocuklar beş yıl sonra kendileri son sınıf olduğunda bunları diğer insanlara yapacakları günü hayal ederek rahatlamaya çalışıyor.Bana yapıldı ben de yapacağım kafası,sinir çıkartma duygusu oluşuyor.Bu şekilde hastalıklı bir nesil yetişmiş oluyor.

Belki de bunlardan daha kötüsü bu yapılanlarla alakalı olarak sorduğum bir soruya -Karaköy şakası hariç- yetişkin birkaç bayanın "E iyi yapmışlar bak saygıyı öğrenirler işte" şeklinde yorumlar yapmasıydı.Demek ki bu hastalıklı kafa devlet yurtlarının dışına taşmış ve bir çocuğa bunların yapılması normal sayılabiliyor.

Tüm bu şerefsizliğe yurt yönetiminin izin vermesi Uğur Dündarları,Kemal Sunalları yetiştiren lisenin bugün bu noktaya gelmesi son derece üzücü...O yurtta kalan arkadaşım bana video kayıtlarını izletmesydi anlattıklarına inanmayacaktım.Şimdi soruyorum:

Bunlar sizin kız kardeşinize ya da çocuğunuza yapılsaydı tepkiniz ne olurdu?


1|0
3327

En İyi Kız Görüşü

 • Ne kadar iğrenç bir durum !
  Saygıymış mış.. Ne saygısından bahsediyor bu insanlar ( aslında "insan" sözcüğünü de haketmiyorlar.

  Benceniz güzel ve bilgilendirici buldum.
  Şu ülkede ne rezillikler oluyor bir kez daha görmüş duymuş okumuş olduk..

  Bencedeki son paragrafındak soruna gelirsek..
  Bunlar benim kızıma olsa ne mi olurdu?
  Bunları yazarken çok ciddiyim.
  O şakayı yapanların başına , evladıma "şaka" diye adledip yaptıkları şeyi ben gerçeğe çevirirdim. Cidden çok melek kalpli bir insanım. Ama tersimde iyi yönümün zıttı kadar beterdir. Canlarına okurdum.
  Ve ben bedel ödettikten sonra bunlada sınırlı kalmaz , bide şikayet ederdim.

  Saygı nasıl olur , bizzat öğretirdim !

  0|3
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Askerlik yapanlar, askeriyede devrecilik ve siraciligin ne olduğunu bilirler.
  Anlattıklarından çok çok daha kotudur.
  Sabaha kadar nöbet tuttururlar.
  Gecenin bir yarısı su basarlar koguslara eline faras kurek cekpas verip çalıştırırlar.
  Yemek yemek için beklersin, kantın için beklersin.

  Askere gitmeden gözümü karartmistim ne olursa olsun yapmayacağım yaptirmayacagim diye.

  Defalarca yumruk yumruğa kavga ettim.
  30 kişilik en üst devre denilen gurubun içine tek basıma girdim kavga ettim haykirdim " ben yapmam yaptirmam! "

  Çok zorluk çektim. Ama yapmadım. Oranın en sert ve en yaklasilmaz ama en samimi olanı seçildim.
  Onlarca kavga ettim. Gelen askerleri korudum kolladim aileleriyle konuşacak telefonları yoktu ayarladim. Akşamlar gider hepsiyle oturup sohbet ederdim.
  Tabi herkes yeni gelenlere yüz vermeyin, başınıza çıkar der, muhatap olmazlardı.

  Ne oldu biliyorsunuz?

  O kışlanın çavuşu oldum. Halen en üst devrelerin duruyordu.
  Ve bu bir ilk ti o. Kışlada.

  Herkese adaletli davrandim. Devrecilik yapmak isteyenlerin hep karşında durdum.

  Sonunda o sistemi o kışlada kaldırdım.
  Herkes eşitti.
  İşi herkes yapar, herkes dinlenir, herkes beraber yemek yer, herkes beraber temizlik yapardı.

  Askerlik bitti halen ararlar beni benden sonra gelen askerler abi ıyiki sen vardın. Halen biraktigin o eşitliği sağlamaya çalışıyoruz diye.

  Sırf bir takım insanın rahatı için kimse ezilemez. hor davranilamaz. İnciltilemez.

  Sonucu ne olursa olsun, uğruna savaşın. Onur yaşamdan ustundur.

  0|1
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 32

 • Aşağılamak şaka değil " suçtur "..

  Masa 21 diye bir hint filmi izledim. . Ve senin bencene yakın bir senaryosu vardı. . Hayatımda etkilendigim etkisini uzun süre uzerimden atamadigim bir filmdi. . Ben sadece izlerken benceni okuken bu psikolojiyi yasiyorsam birde olayı yasayanlari düşünemiyorum. .

  Herkes her olaya aynı tepkiyi vermez. . Bilinçli insanlar olalım. . Bizim kurduğumuz bir cümle yaptigimiz bir şaka o insanın hayatına yön vermesine belkide bitmesine neden olablir. .

  Emeğine sağlık. .
  Filmi izlemeni tavsiye ederim.

  1|1
  0|0
 • Hemcinslerimden utandim gercekten, igrenc bisey. Cocugun psikolojisini dusunebiliyorum. Tecavuz ve fuhus ile ilgili algilar cocuklari acayip derecede yipratiyor cunku belkide en buyuk korkulari onlar, savunmasiz ve narinler yaslarindan oturu ve baslarina oyle bisey gelse belkide ailesi dahi minik kizi suclu bulacak. Bu yuzden bu kotu konularda saka olmaz, zaten biri aglayip biri guluncede saka olmaz.

  1|1
  0|0
 • Ben anlayamıyorum insanlar nasıl bu kadar kötü bu kadar acımasız olabildi, o okulu da hocalarını da ne yapmalı, bu ağzımızı açarak okudugumuz işkence yöntemlerini bu insandışı varlıkların üzerinde denesek bence işe yarar. Allah görüyor inşallah yanlarına kalmaz!

  1|1
  0|0
 • Biz de her sene şaka yapıyorduk ama bu çok ileri bir derece yanı psikopat mi bunlar ben veli olsam milli eğitime şikayet ederim bu olay kolay kolay kapanamaz

  0|1
  0|0
 • kafaların farklı yönde çalışması tek bir açıdan bakmak vs.. bende bir hınç alma dürtüsüyle yaşıyorum ama kendim frenliyorum çocuk yaşlar en önemli ve kişilik oluşmasındaki en etken yaşlar.. bu 'eğitmen' lerin ne kadar bilinçsiz olduğunun kanıtı

  0|1
  0|0
 • Bu nasıl zihniyettir ya? Milli eğitime bir dilekçe yazsanıza. Velileri haberdar edilmiyor mu bu çocukların?
  Babam 20 yıllık okul müdürü benim. Okulunda hiç bir zaman bu tür rezillikler olmadı. Bir de ünlü bir lise diyorsunuz.

  1|1
  0|0
 • Dehşet içerisinde okudum. Dilerim yaptıkları yanlarına kalmaz

  0|1
  0|0
 • Inanamyorum orda ki öğretmen ya da mudur herhangi görevliler buna nasıl göz yumar yuh yani ben olsam fena yapmıştım hem o öğrencileri hemde bunu bilip ses etmeyen okul yetkililerini

  0|1
  0|0
 • Hiç tanımadığım bir çocuğa bile böyle bişey yapılsa ve görsem şikayet ederim. Olmadı o sike bile benzemeyen şakayı onlara en acı şekilde yaşatırdım evet. Caniye canilik yaparım gayet soğukkanlıyım.

  0|1
  0|0
 • inandirici gelmedi hangi yurt müdürü böyle sacma sapan seylere izin verirki? yok ama eger gercekse bn sinirli bir insanim yemin ediyorum bicaklardim harbi yapardim bunu bu saka degil cunku baska bisey eziyet iskence

  0|0
  0|0
 • agzım açık kaldı ya benim kız kardeşime yapılacak o yurdu yıkarım başlarına !! cahillik ülkemizde resmen level atlamış durumda..

  0|1
  0|0
 • Okurken tüylerim ürperdi. Küçük çocuklara kendisine saygı duyulmasını istiyorsan onlara da saygı göstereceksin. Böyle hastalıklı bir yöntemle değil.. Ve yönetim bunlara nasıl izin verebilir? Onu hiç aklım almıyor.

  1|1
  0|0
 • Oha yani cok üzüldüm ne bicim insanlar var ya bune

  1|1
  0|0
 • ya bu madem gerçek şikayette bulunun o zaman yay o yurdun adını change. orgda imza toplayalım yurt yönetimi böyle şeylere izin veremez ha soruna da gelirsek benim kardeşime böyle yapsalar onlara öyle bir "şaka" yaparım ki hayatlarında bu kelimeyi duymaktan korkarlar. okudukça sinirlendim. ortalık orospusu cahil bir nesil yetişiyor ve işin kötüsü bunu destekleyen kadınlar var

  0|0
  0|0
 • Daha fazla okuyamadım

  0|1
  0|0
 • İNSANLAR UÇMUŞ yakında öyle bir yere çakılacaklar ki param parça olacaklar...

  0|1
  0|0
 • Ciddi misin ya bu hakkı kimden alıyorlar?

  0|1
  0|0
 • Kanıt?

  0|1
  0|0
 • Ne yani bu psikopatlığı yapanlar hala yolda rahatça gezebiliyolar mı. Bu konuda yapılmış bisey yok mu

  0|0
  0|0
 • Tüylerin ürperdi okurken. Bunların gerçek olması ve insanların normal karşılamaları iğrenç.

  0|0
  0|0
 • Kızlar Devam
  12

Erkekler Ne Diyor 26

 • sorunu güzel yazmışsın ama teşhisi koymamışsın yoldaş bu insanlar neden bu halde kapitalist modernite bu hale getirdi

  2|2
  0|0
 • Bütün Bunların Sebebi Yine Türk Milletinin Benliğini Yitirmesi... Dahada Acı Olaylar Var. Mesela Hakan Şahinoğlu Olayı

  0|1
  1|0
 • Ben o kevaşeleri tek tek yırtarcasına s*kerdim görsünler gerçeği şakayı 😊 Böyle şerefsizlere tecavüz müstahak

  0|1
  0|0
 • Bu sadece sana anlatılanlardan ibaret. Ben lise dönemimi yurt okuyarak geçirdim. Bavula adam koyup camdan sarkıtan mı istersin? Yoksa elbise dolabının içinde işkenceye maruz kalanı mı? Anlatsam roman olur.

  0|1
  0|0
  • Nasıl sessiz kalınabiliyor?

  • Hepsini Göster
  • @Anonim_xx
   Etiketi unutmuşuz.

  • @Anonim_xx böyle g*t olursun

 • o okuldaki tüm öğretenlerinde, müdüründe, o anki görevlinin ve yapan kızların hepsini mahkemeye verirdim hepsinin ceza almasını sağlardım almadılarmı onların herbirini bir köşede sıkıştırıp kim bilir neler yapardım, sövecektim ama sövmüyorum burdan içimde ana avrat gidiyorum hepsine, yazık çok yazık

  0|1
  0|0
 • Son derece modern bir erkekğim, hiç bir kızdan bakire olmasını beklemem, aksine kadınların evlilik öncesi cinselliği doyana kadar tatmaları taraftarıyım, kızım bile olsa.

  Kadın ve erkekği hep eşit gördüm.

  AMA bu yazılanlar şaka değil resmen sadistlik ve sapıklık... Çok ciddi önlemler alınması lazım, değil 13 yaşında ki çocuğa, yetişkin bir insana bile yapılmayacak bir manyaklık bu...

  0|0
  0|0
 • O okul başlarına yıkılırdı

  0|1
  0|0
 • Vefa Lisesi demek bu hallere geldi :( ...

  0|1
  0|0
 • En kısa zamanda MEB mesaj atıp bunları delil olarak gosterecegim nasıl olsa video da izlemişsin.
  Bakalim belki biz biseyleri değiştiririz.
  @Kızlarsoruyor teşekkür etmemizlazim. Onun sayesiyle bir seyleri değiştiricegiz.

  0|0
  0|0
 • Şaka, eğer faydalı olacaksa şakadır,
  Biz toplum olarak şaka yapmasını bilmiyoruz,
  Öyle mizahçı insanlar vardır ki, küsleri barıştılır
  şaka bir yetenek işidir, Eğer biliyorsanız yapın , yoksa
  şakanın zararlarında sakat kalanlar, ölenler, aklı dengesini bozanlar... çok şey var

  0|0
  0|0
 • Ne Diyorsun sen yaaa şaka deee :(

  0|0
  0|0
 • bu yalanı söylemekdeki amacın ben anlaya biliyorum en azından

  0|1
  0|0
 • Ya bu ve benzeri şeyler çok gerizekalıca yani komik falan değil buna gülen de gerizekalıdır zaten insanların psikolojisini bozup soğutur herşeyden

  0|0
  0|0
 • Yönetim buna nasil izin veriyor? Madem ki elinde kanit var. Git yonetimden sikayetci ol. Boyle duyarli bir soru acmak ile bitmiyor mesele.

  0|0
  0|0
 • Okulun adini versene bu psikopatligi yapan kizlarin yanina gidelim sakayla gercegin arasindaki gercegi gosterelim kucuk kiza striptriz gotunu opturmek neymis gosteriyim

  1|0
  0|0
 • O yurt yönetimini ve o k. ltakları var ya doğdukları güne pişman ederim ettiririm...

  0|0
  0|0
 • Orası şikayet edilip hemen kapatılıp sorumluların cezalandırılması gerekir
  Şerefsizler öyle eğitimi plur

  0|0
  0|0
 • Bunlar saçmalık

  0|0
  0|0
 • yönetim böyle bir şeye nasıl izin verir düpedüz saçmalık

  0|0
  0|0
 • Yazık olmuş

  0|0
  0|0
 • Erkekler Devam
  6
Yükleniyor...