Spor yapıyor musunuz? Zayıflamak için fitness mı yoksa dans kursunu mu tercih edersiniz?

Aslında kilolu biri değilim hatta çoğu kişiye göre zayıf bile sayılırım ama son dönemlerde fazla hareket eden biri olmadığımı farkettim bende spor yapmak için fıtness mı yoksa dans kursuna mı yazılmalıyım diye düşünüyorum. Dans etmeye bayılıyorum fıtnessten belli bir süre sonra sıkılabilir miyim? Hangisini tavsiye edersiniz? Spor yapıyor musunuz? Zayıflamak için fıtnesse mı yoksa dans kursunu mu tercih edersiniz? #Mademoiselle88💞

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an hem fitness yapıyorum hemde 6 yıldır yarı profesyonel tango yapıyorum :) spor bedenimi geliştiriyor dans zihnimi ;)

1|0
    0|0
    • Çok güzel ya bende dans etmek istiyorum. Bence güzel yorum.😊

• Sanırım kendim halledebilirim teşekkür ederim.😊

• Rica ederim sadece öneride bulunmak istemiştim:)

En İyi Kız Görüşü

• Ben fitness yapıyorum ama üyelerin istedikleri takdirde zumba seanslarına girme hakları da var. Canım ağırlık çalışmak istemediğinde seanslara katıldığım da oluyor. Böyle bir salonu tercih etmeni öneririm. 😀😀💃

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 68

• Hangisini keyifle yapacaksan onu tercih etmelisin. Hareket olsunda farketmez. Kilonda iyiymiş, evde Insanity Workout tipte spor da yapabilirsin. Önemli olan motivasyon, süreklilik olan iş.

1|0
    0|0
  • Fitness

1|0
    0|0
  • Zumba yapıyorum kız ayool

1|0
    0|0
  • Kilo almaya meyilli bir vücudum yok... Sadece bol yürüyüş yaparım ortalama 10KM civarı ... Metobolizmam hızlı çalışıyor... Günde 6 öğün yerim ama KG hep sabit... :) :)

1|0
    0|0
  • fıtness tabiii daha sıkı hatların olur daha zinde hissedersin kendini ama ağırlık çalışacaksın tabiii..

dans kursu gelip geçici bu denli iyi hissetirmez kendini sanaa..

1|0
    0|0
  • Kadınlar için fittnes çok da iyi değil aslında. Dans kursu daha iyi olur. Kas kütleni arttırmak aynı zamanda hacim de arttırmanı sağlar, sürekliliği olmaz ise sonrasında daha fazla kilo alırsın

1|0
    0|0
  • Spor süreklilik ister. Bir kere başladın mı bağımlılık yapıyor. Yoksa çöküyorsun. Göbeğimi eritebilsem yeter.

1|0
    0|0
  • 4 4.5 sene önce zayıflamak için başlamıştım, şimdi vazgeçilmezim Fitness yapıyorum

1|0
    0|0
  • Ben şu an diyetteyim ve 180 boy 82 kiloydum diyete başlayalı 11 gün oldu 80.5 kiloyum ve 75 e kadar devam edicem hiç koş veya koşma bu diyet zayıflamama yetiyor :)

1|0
    0|0
  • Havalar yeni yeni serinlemeye başladı ama yeterli değil. Biraz daha serinlemesi kasım ı bulur. O zaman tekrar sıkı çalışmaya başlarım.

1|0
    0|0
  • Fitness.
    Dans bence saçma hareketler dizisi. 😂

1|0
    0|0
  • Fitness

1|0
    0|0
  • Zayıfım zaten

1|0
    0|0
  • Kışın yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Bisikletini al ve sokağa çık kapalı alanda spor olmaz

1|0
    0|0
  • Dans iyidir

1|0
    0|0
  • Size tavsiyem kosu yapmaniz bide bu aralar esneme ye sardım kafayı bacakları 180°C acmak için egzersizlere başladım.

1|0
    0|0
  • hangisinde mutlu olucaksın o önemli ona göre seçim yap ben şahsen fitness öneririm :)

1|0
    0|0
  • Yaşam tarzım.

1|0
    0|0
  • Futbol ve basketbol oynamayı severim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    48

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor... ;