Spor yapıyorum ama gelişemiyorum nedeni nedir?

6 Aydır spor salonuna gidiyorum kol kaslarim hariç hiçbir kaslarim belirgin şekilde gelişmiyor özellikle göğüs kasları sadece koltuk altına yakın kasların birleştiği yerlerler sert fakat dışarıdan bakıldığında dümdüz bir göğüs kafesim var beslenmeme olabildigince dikkat ediyorum olabildiğince iyi dinleniyorum haftada 3 bazen 4 gün spor salonuna gidiyorum bana bir akıl verin

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• yediklerindendir belkide?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• herkes kas kutlesı inşaa etmek ister. hacim yapmak zorlu bır surec dmektır.. supplementler sana sadece destek verecektır bu yolda sen öncelıkle temel beslenmen ve ıdmanlarını sağlam yapmalısın.. temel olarak 8-10tekrar aralıgında maxımum agırlıklarla çalşmalısın nekadar agır ıdman yaparsan okadar gelişim için yıkım oluşturmuş olursun.. kg basına enaz 2grm proteın ve kompleks karbonhıdrat alacasksın ve saglıklı yaglar.. enaz 7-8saat kalıtelı uyuku uyuyacaksın.. en doğru yolda hacim bu sekılde yapabılırsın.. agırlık ıdmanlarını uzun suredır yapıyorsan kas kutlen okadar yava gelışıcektır demektır. zira max hacim 1. yılda olur daha sonra bu oran düşer

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• sırt (rows) çalış 🖒

0|0
    0|0
    • Ne alaka göğüsle

• düzgünce anlat lütfen sırt omuz hepsini çalışıyorum

• barbell rows, bench press, military press, barbell curl, lying triceps extension, squats bu 6 hareketi mutlaka yap

• Spor salonundaki taytli kizlardan birini s. ktim çok sariyor tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;