Haftada 4 kez 40 dakika eliptik bisiklet ve 15 dakika. Pilates 1 ayda 4 kilo kadar zayiflamam icin yeterli mi?

Gizli Üye
Ayrica 2 haftadir duzenli besleniyorum seker yag un tamamen kestim. Bol su ve yesilcay iciyorum. Ama 2 hafta oldu hic kilo vermedim neden acaba? Erken mi daha yoksa sonucunu 1 ay sonra mi gorecegim? Bu arada gunde 1200 kaloriyi gecmiyorum?
Haftada 4 kez 40 dakika eliptik bisiklet ve 15 dakika. Pilates 1 ayda 4 kilo kadar zayiflamam icin yeterli mi?