Şekersiz ve karbonhidratı düşük tatlılar :) YARDIM?

Ben 1 haftadır bir diyete başladım diyet dediğim bayağa abanıyorum yemeğe adı low carb (düşük karbonhidrat) diyeti burada amaç karbonhidratı düşük tutup yağlardan yakmak neyse 1 hafta oldu ölçümlere göre 800 gr yağ vermişim 4 haftam daha kaldı bu arada bodybuilding yapıyorum neyse asıl sorcağım şey ağzıma şeker, un, tuz, yağ sürmüyorum ama bir yerden sonra krizlerim başladı cips, kola, hamburger, tatlı vb. şeylere bana önerebileceğiniz tatlı grubunda ama şekersiz unsuz kalitesiz yağ olmıyacak ve karbonhidratı az birşeyler önerebilirmisiniz minnettar kalırım teşekkürler :)

Güncellemeler:
The bodyguard beni engeşlemişsoin cevap vermeme imkan vermeden nedende sana dır bu lafım. 7 10 arası niye yiyim ki sanki günde 6000 kalori alıyorum da onu öğüne bölücem araştırmalar da 3 öğünle 10 öğün arasında fark olmadığı çıkmış. Birde yapıcı konuşmuyosun egon kaf dağında.

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Corbana veya omletine günde iki kaşık yulaf kepeği atarsan tatlı krizinden kurtulursun... birde alkali su iç başarılar.

0|0
    0|0
    • Bir deniyim teşekkürler

• Son olarak, tatlandiricili tatlilar seker yerine pekmez konulmuş kekler, ve bither çikolata (hem kalp sağlığı için haftada bir kare cik oneriyolar) tuket yaaa nolacak... pekmez besleyicidir ama enazindan yararlı ve az tuktirsin birde su formun tatlıları var yersen :)))

• Teşekkürler :)

• Kendinden sekerli meyveleri tercih et. sekersiz tatli olmaz

0|0
    0|0
    • Mesela sütlü tatlı olmaz mı light sütten yapsam

• Hadi afiyet olsun o zaman :D

• Teşekkürler :)

• Şu iç azcık tatlandırıcı kat bari :D

0|0
    0|0
  • Kasların hayırlı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardesim rica ediyorum yag yakma konsuunda beni bilgilendir sadece gobegimde yag var nasil sıkılastiririm karin kasi yapacagimda

0|0
    0|0
    • Özelden yaz anlatırım

• https://www.hizliresimyukle.com/image/Kw1
      Vucudum su an boyle sadece karnimda yag var

• Kardeşim şimdi sana diyet söylerim zaten kilon az kemik gibi kalırsın biraz vücudu topla. Benim diyeceğim diyet sporla uğraşan kişiler içindir. Spor salonuna git proteini eksik etme

• Bak sana iki gıda tavsiye edeceğim bu işi bilen biri olarak ama eig mi lütfen ver olur mu? Hergün 3 öğün olarak kuru erik tüket yani 3*3=9 adet ve yanında 2 adet kuru incir yemeye başla... Bunlar sana yağ yapmaz, kendinden şekerlidir katkısız olarak ve sana önemli manada lif kazandıracaktır, lif bir vg ci için bulunmaz bir nimettir biliyorsundur 😎

0|0
    0|0
    • Ben zaten sabah 3 tane kuru erik yiyorum 100 grmında 70 grm karbonhidrat var zaten 9 tane yesem normal öğünümden kısmam gerekicek sabah kahvaltıda da yulaf yiyorum lif olsun diye kabız olmamak için ama bana tatlı gibi bişey lazım kriz tuttu :D

• Yahu kardeşim şekerdiz tatlı sadece meyvelerde olur ok? Sen diyet yapıyorum diyorsun tatlı arıyorsun senin bu yaptığın b ok deryasının içinde rahatlıktan kıçına birşeyler batarak altın aramak, öğünden kısılmayacak madem bu sporu yapıyorsun günde 7- 10 arası öğün sayın olacak ve protein sentezlenmesi için bol proteinli olacak, YEMEZSEN BÜYÜYEMEZSİN!!! bana işimi mi öğreteceksin la ergen seni!

• şeker olmayan tatlı mı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;