Yemek spordan önce mi yenmeli yoksa sonra mı?

Yemeği spordan öncemi yemeliyiz sonramı önce yersek ne olur sonra yersek ne olur

Güncellemeler:
Asağıda kadriyecv nin yorumuna bakabilirmisin doğrumu o sekilmi yapmalıyım sence
Pardon yanlıs güncelleme :D

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Spordan 2 saat önce karbonhidrat ağırlıklı spordan hemen sonra protein ağırlıklı

1|0
    0|0
    • Ben simdi 100 kiloyum diyetteyim sporda yapıyorum 1800 kalori ile beslenmem gerekiyo haftada bir kilo vermek icin ama ben bazı günler 1800 kaloriyi alıyorum ama spor salonunda ortalama 800 1000 kalori arası yaktıgım için sanırım günü 800 kaloriyle bitirmiş oluyorum bu tehlikelimidir benim icin. Spordan sonra uykum geliyo uyuyorum günde 3 öğün yemeye vakit kalmıyo 2 öğün ve ara öğünlerle gidiyorum ne dersin kilo vermeme engelmidir bu ideal kiloma indikten sonra baslıcam fitness a o zaman daha profesyonel beslenirim ama şu an yurtta kalıyorum zaten 100 gram haşlanmış tavuk bulamam :D

• son sorum tıka basadan kasıt 2 ekmek döner 2 ayran yetermi :D

• Olabilir hamburger menü bile olabilir 😄

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• sonra

0|0
    0|0
  • Kas yapmak istiyorsan önce yiyeceksin yediğim kas olcak zayıflamak istiyorsan sonra yiyeceksin az yiyeceksin💪🏻

0|0
    0|0
  • spordan ıkı saat once. spordan yarım saat sonra.

0|0
    0|0
  • Sporu saat kacta yapacagina bagli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Spora baslamadan önce 1 saat geçmesi gerekir yoksa tıkar seni performans gösteremezsin spordan sonrada yersin onda bir sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Hangi spor olduğuna bağlı. Hedefine bağlı..
    Ama spordan en az 1 saat önce ve spordan sonra yemen lazım

0|0
    0|0
    • kilo vermek için yapıyorum kardiyo yürüyüş bisiklet kürek eliptik bisiklet felan filan iste

• ağırlık çalışmalarınada giriyorum ama ağırlıklı olarak kardiyo tabi

• Spor hocana git beslenme programı yapsın. Kalorisi çok az olan şeylerle beslenmen lazım

• Karbonhidrat enerji sağlar spordan 1. 5 saat falan önce yemelisin. Spordan hemen sonrada protein ağırlıklı beslenmelisin

0|0
    0|0
    • Yalnız ben zayıflamak için yapıyorum kas kütlem artsın diye değil ona göre :D genede senin dediğin gibimi yapıyım

• O zaman karbonhidrat az tutacaksın, hocan ile konusmalisin sağlıklı bilgi edinebilirsin ondan

• Bizim hocadan doğru bilgi alabileceğimi sanmıyorum :)

• spordan 2 saat önce spordan çıktıktan sonra yarım saat içinde

önce yemen gerekiyo sporda şişme ve yag yakımın daha rahat olması için çıktıktan sonra yemen gerekiyo ki geliş

0|0
    0|0
  • hem önce hem sonra

0|0
    0|0
  • spordan önce yenmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;