1000 ip atlamak kac kalori yaktirir?

1000 ip atlamak kac kalori yaktirir? Ortalama bir fikrinizi söylermisiniz arkadaslar? :D

0|0
513

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• 300 kadar

1|0
    0|0
  • Hele sen o ipi bin kere çevirecek 2 kişi bul kaloriye sonra tartışuuuruuk :))

1|0
    0|0
  • 200 civarı

1|0
    0|0
  • Bin metre koşsan daha iyi olmaz mı?

1|0
    0|0
  • 1000 e kadar nasıl saycan ya :D

1|0
    0|0
    • 100e kadar normal sonra bidaha 1 2 3 diye basliyorum 3 basamakli saymiyorum yani:D içimden hem sayiyor hem sovuyorum:D

• Ahahaha aynen

• Ben de 1000 tane atlıyorum günlük zikirmatikle sayıyorum öneririm bir de aşırı su kaybım oluyo bol bol su iç kolay gelsin 😄

• Bin galori

1|0
    0|0
  • Evet arkadaşlar bende genç birisiyim ve 2 haftadır ip atlıyorum, kaleciyim ve ilk olarak 300 le basladim Şu an ise rahat rahat 1000 atlıyorum seri tempoda bir insan 1 kilo verebilmesi icin yaklasik olarak 7200 kalori yakması gerekir bunun 1000 kalorisi yapılan spordan, 20 dakikalık bir ip atlama bunun yarısını günlük karsılayabilir. Şuanda 83.5 kiloyum 1.5 ay kadar bir sürede 98.5 tan bu kiloya geldim şimdiden başarılar herkese soracak sorunuz olursa instagram:kalecinizz4 yardımcı olmaya çalışırım😊🌞

0|0
    0|0
  • 400 600 kalori arasi nasil atladigina gore degisir o yuzden

0|0
    0|0
  • bin ip atlayabilecek bir insan tanımıyorum ben bir ara 150 kere falan atlamıştım bin ne demek allah aşkına

0|0
    0|0
  • 1 saatlik yürüyüşe koşu bantları 200 kalori yazıyor. Hesap et

0|0
    0|0
  • Sayıya değil süreye bak.

0|0
    0|0
  • spor yapan sevgılı arıyorrum cevremdekılerı begenmıyorum benımle cıkarmısın

0|0
    0|0
    • Allah akil versin demekten baska bisey bulamadım:)

• cevap veremıyorum desene suna sen bana aklın yokken allah akıl versın dıyemezsın ezıkcım hadı defol

• Allah yardimcin olsun. Vallahi alinma ama sen iyice bunamissin...

Kızlar Ne Diyor 5

• İp çok kalori yaktırıyor. Ne kadar tempoda atladığına bağlı.

1|0
    0|0
  • İp Atlamak kilo vermek için çok iyi bir yöntem fakat bacaklarını fazla zorlayınca kötü sonuçlanıyor. Dikkatli olmanı ve kendini yormamani tavsiye ederim^^^

0|0
    0|0
    • Teşekkür ediyorum sakatlanmalar hobi haline geldi zaten bende artik:)

• Ben öyle zorladım da yolda yürüyemeyecek hale geldim sonra bir daha ipi elime almadım. Ama o ay nerdeyse 4kilo vermiştim. Sık sık atlarsın ama kendini sakatlama dikkat ;-)

• Okul-meslek gereği mecburen:)

• 10 da bir kalori yaksan.. 100 kalori yakarsın..

0|0
    0|0
    • Ay yok artik aglarim:D

• O bant kesinlikle bozuk ben sana söyliyim.. ya da 0.5le mi yürüyorsun

• Hahaha ya güldürdün beni :) Normal hizli koşmuyordum zaten bilmiyorum haha

• ARKADASLAR HEPINIZ YALNIS SOYLUYORSUNUZ 100 KEZ IP ATLAMAK 60 KALORI YAKIYOR 1000 DEFA ATLAMAK 600 KALORI YAKAR EGER HIZLI YAPARSAN TABI

0|0
    0|0
  • 200 lerde ama hızınada bsğlı yavaş atla

1|0
    0|0
Yükleniyor...