Dambıl alıcam kaç kg almayaliyim?

Arkadaşlar duzenli diyet yapiyorum bayadir 9-10 kilo falan verdim şimdilik aktivite olarak sadece yuruyorum gogus bolgemde ve. kollarimda kilo vermeyle baslayan bir sarkma oldu dambil alicam bunun icin duzenli bir sekilde kullanicam ama kac kgla baslamaliyim gunde kac defa yapmaliyim bilmiyorum sıkı gogusler ve kollar istiyorum kasli bir goruntu degil kac kg almaliyim?

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• basta hata yapmıssın kilo vermeye calısırken ağırlık işinede girecektin 9-10 kilo veremene gerek kalmıyacaktı 4-5 kilo versen 10 kilo vermis gibi gözükecekten neyse artık olan olmus.
    2,5 5 kilo arası rahatlıkla yapabilirsin diyetine devam et. protein ağırlıklı beslen yağ şeker tuz bunları olabildiğince azlt abur cuburdan uzak dur. tek bir bölge değilde gögüs kol bacak sırt omuz genel calısman lazım ısınmak amaclı her bölgeden bir hareket eklersin 12-15 tekrar arası yaparsın zmanla set sayılarını artırırsın 2, 3 set yaparsın tekrarlar değişir güclendikce karın hareketleri ekliyebilirsin üstüne işini görür evde yapabileceğin bukadar aslında cok şey yapabilirsinde hiç bir bilgin olmadıgı için zamanala alısırsın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• 3 kiloluktan al iki tane şimdilik

0|0
    0|0
  • 2-3 Kg. Alsan Yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Birader senin istediğin şeye fitness denir ve bir dünyadır ama sana ozetle fıtnessa git diyorum madem bu kadar isteklisin pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • taşıyabildiğin kadar

0|0
    0|0
  • 2.5 Kilo al

0|0
    0|0
  • 2,5 - 4 kg size uygundur. Bence çünkü sarkma olmasın diye istiyosunuz dimi dumbılları

0|0
    0|0
    • Evet diyelim 3 kg aldim gunde kac defa yapmaliyim

• Yorulana kadar yapiyim diyorum her gun mantikli mi

• Mantıksız ne yazık ki. Cünkü adele de hassas birşeydir. Düzenli çalışmanız daha faydalı olucaktır

• 2 al

0|0
    0|0
  • 5 kilo al

0|0
    0|0
    • 5 fazla olmaz mi daha once hic denemedim de bilemiyorum

• 5litrelik su şişesiyle dene 10 tane çekebilirsen 5 al ama omuzları çalıştırırken zorlanabilirsin oraları güçsüzdür sen bilirsin

Kızlar Ne Diyor 4

• 3 kilo al bence zamanla tekrar sayısını arttırırsın ve teraband da alabilirsin daha kullanışlı olur senin için

0|0
    0|0
  • 3 kg ile başla

0|0
    0|0
  • Eğer güçlü olduğunu düşünüyorsan 3 al
    Yok daha yeni başladim güçsüzüm diyorsan 1.5-2

0|0
    0|0
  • bir kıza göre 5 kg çok sen 2 kg al anca sonra 3 alırsın 5 çok ağır taşıdım ben kaldıramadım valla :(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;