Mekik çektim karnım ağrıyor. Bir de kilo vermem lazım?

Arkadaşlar 2gün önce 100 150 çivarı mekık cektim. Dün sabah uyndımgımda 10tane zor cekebildim bugun dik bile duramıyorum karın ağrısı yaptı. Bide ben çok asosyal biriyim. Dışarı çıkmayı sevmiyorum (eriniyorum) dıyebilirim ne yapmalıyım sizce bu spor konusunda?

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Kullanmadığın kaslarını kullanmaya başladığın için ilk başlarda ağrı olur. Bende de ilk başladığımda dayanılmaz ağrılar olmuştu, şimdi ise ağrı olsun diye sonuna kadar zorluyorum kendimi. Yine de ufak ağrı dışında bir ağrı olmuyor. Ağrının azalmasını bekle 2-3 gün sonra devam et.

0|0
    0|0
    • bu sayı sence bana çokmu geldi? daha az bı sayıdanmı baslamalıyım aceba

• Sadece mekik yapıyorsan çok değil ama bu şekilde yapmanı önermem. Aralarda 1 dakika dinlenerek 20 çarpı 3-4 set yap sonra 20 çarpı 3-4 set squat yap. İmkanın varsa biraz da jogging yap spora başlamadan önce ısınmak için 15 dakika ve bunlar bittikten sonra soğumak için 15 dakika.

• Mekik çekersen karın kasların gelişir kilo vermezsin. düzenli kardiyo yapman lazım ve yağları yakman lazım senin

0|0
    0|0
    • karın kaslarım gelısırse göbegmden kurtulurum :) o zamanda kılo vermeme gerek kalmaz.

• Bende eskiden öyle çalışıodum. Baklava çıkmayınca detaylı araştırmalara girdim.Meğer biricik göbüşüm hala ordaymış asdasdad

• hehheyyt :D

• Mekik çekerek kilo veremezsin

0|0
    0|0
  • sadece mekik cekerek zayflayamsin , asosyel degi sosyopat olsan ne cikar nerde olsa yapila bilir zayflmak istiyorsan cardio yap ve sporun ve saglgin uc kuralini unutma duzenli beslen duzeli uyu duzenli entreman

0|0
    0|0
  • yeni çekiyorsan bir anda o kadar mekik çekmen karın kaslarını zorlamış olabilir o da ağrı yapmıştır evin içinde devamlı hareketli ol koşu bandı da kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • ilk çekmişsen çok fazla ben bile spor yaptığım halde o akdar çekmiyorum bir kerede sayısı az olsun sıklığı fazla olsun yoksa erimez hatta kasa dönüşür fazla yapman

0|0
    0|0
    • kas benım için sıkıntı değil zaten. Günlük mekık cekmek kilo verdirir mi sence

• :) o kadar kol kasına gerek yok yakısmazda bence bı bayana

• Kol kası ne alaka? :)

• ara vererek hamlarsın vücudunu karın kaslarını calıştır ama günde 100 tane değil 50 tane çek alışacaktır vücudun

0|0
    0|0
  • sen ölmüşsün için geçmiş

0|0
    0|0
  • karnın ağrıyosa işe yarıyo demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben hergün 100-150 mekik çekiyorum alıştır kendini

0|0
    0|0