Mbappe sizce geleceğin Ronaldo veya Messi'si olabilir mi?

BCeren1903
⚽🔥Fransa 1. Futbol Ligi (Ligue 1) ekiplerinden Paris Saint-Germain'in (PSG) genç yıldızı Kylian Mbappe, her geçen gün yükselen performansıyla adından söz ettiriyor.🌟

👑Henüz 19 yaşındaki Fransız oyuncu bu sezon FORMA giydiği 9 lig maçında 11 kez ağları sarsarak, 10 golü bulunan takım arkadaşı Brezilyalı yıldız Neymar'ı geride bırakırken, krallık yarışında Nantes'ta FORMA giyen Emiliano Sala ile zirveyi paylaşıyor.👏💢

#bCeren1903
Mbappe ve Neymar
Mbappe sizce geleceğin Ronaldo veya Messi'si olabilir mi?