3 ayda 20 kilo vermek?

zayıflama hırsım var. diyetistyene gittim bana bir liste verdi hersey yoluna gırıcek dedi okul olduğu zsaman çok hareketsiz kalıyorum cıkıs saatınden sonra 3 saat gezıyorum merdıven cıkıp ınıyorum surekli 8 gun once basladım dıyete hafta sonları nerdeyse tum gun spor yapıyorum bılgısayar kullanımını azalttım verirmiyim 3 ayda 15-20 kilo birde canım bırsey çekerse az da olsun çiğ kofte yıyorum
  • verirsin
    A seç
  • zor
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
bırde gunde 3.5 lıtre su ıcıyorum

0|0
106

En İyi Erkek Görüşü

• Spora hazır olmayan ağırlığı fazla bir bedene bu kadar yüklenirsen muhtemelen kilo verdiğinde eklem ağrıların başlayacak. Kıkırdak dokun zedelenecek...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• verirsin belki ama yoğun bakımda sana meyve suyu getiririm ancak. sağlıksız bir şey deneme sakın! kiloyu birden almadın, o yüzden yavaş yavaş ver.

0|0
    0|0
  • İdeal olanı o kiloyu 5 ayda vermektir. Ayda 4 kg vermek en doğru olanı.

0|0
    0|0
  • 3.5 ayda 18 kilo veren biri var azimli ol

1|0
    0|0
  • İmkan siz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Verme diye bir şık yok mu acaba?
    Hayır neden hemen 20 kilo vermek istiyorsun ki
    O kiloları hemen verirsen hemende geri alırsın
    Hemde birkaç sağlık problemi ile beraber

0|0
    0|0
  • Azmin karşısında yağlar eriyecek ;) tatlı isterse canın tarçınlı su iç iyi gelir

1|0
    0|0
  • verirsin güzelim ben de başladım çikolata bağımlısıyım azalta azalta vermeye çalışuyorum

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşım 15 günde 3 kilo verdi ve 2 ayda 12 kilo verecek diyetisyen kontrolünde. Yani sende 3 ayda çok rahat 15 kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • Abim 1,5 ayda spor ve yediklerine dikkat ederek 17 kilo verdi bence sende spor ve diyetle 3 ayda eahat rahar verirsin

0|0
    0|0
  • İmkansıza yakın birşey bu istediğin. Hem o kadar kısa sürede sağlıklı kilo verebilmen imkansız

0|0
    0|0
  • Zor gibi

0|0
    0|0
  • 8 günde kaç kilo verdin

0|0
    0|0
  • Evet verirsin bir tanidigim vermisti. sen kendi listenden bahsetsene?

0|0
    0|0
Yükleniyor...