3 ayda 20 kilo vermek?

zayıflama hırsım var. diyetistyene gittim bana bir liste verdi hersey yoluna gırıcek dedi okul olduğu zsaman çok hareketsiz kalıyorum cıkıs saatınden sonra 3 saat gezıyorum merdıven cıkıp ınıyorum surekli 8 gun once basladım dıyete hafta sonları nerdeyse tum gun spor yapıyorum bılgısayar kullanımını azalttım verirmiyim 3 ayda 15-20 kilo birde canım bırsey çekerse az da olsun çiğ kofte yıyorum

• verirsin
    A seç
  • zor
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
bırde gunde 3.5 lıtre su ıcıyorum

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• 3.5 ayda 18 kilo veren biri var azimli ol

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Azmin karşısında yağlar eriyecek ;) tatlı isterse canın tarçınlı su iç iyi gelir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• İdeal olanı o kiloyu 5 ayda vermektir. Ayda 4 kg vermek en doğru olanı.

0|0
    0|0
  • verirsin belki ama yoğun bakımda sana meyve suyu getiririm ancak. sağlıksız bir şey deneme sakın! kiloyu birden almadın, o yüzden yavaş yavaş ver.

0|0
    0|0
  • Spora hazır olmayan ağırlığı fazla bir bedene bu kadar yüklenirsen muhtemelen kilo verdiğinde eklem ağrıların başlayacak. Kıkırdak dokun zedelenecek...

0|0
    0|0
  • İmkan siz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• verirsin güzelim ben de başladım çikolata bağımlısıyım azalta azalta vermeye çalışuyorum

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşım 15 günde 3 kilo verdi ve 2 ayda 12 kilo verecek diyetisyen kontrolünde. Yani sende 3 ayda çok rahat 15 kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • Valla ben 87 kiloydum emtea ile tanışmadan önce ki kilo vermek benim için inanılmaz zordu çünkü ben yemek yemeyi hamur işi yemeyi çok seven biriyim ama artık istesem de yiyemiyorum 😊
    Ve neler neler kullandım Horbilayf biber hapı lipomagnet yapışkan bant diyetisyen ama sonuç alamadım EMTEA HARİÇ
    1.5 ay 9 kilo verdim sabah ve akşam yemeğinden 1 saat önce aç karnına iciyorsun
    Tokluk hissi veriyor Bol su içmenı sağlıyor
    Metebolizma çalıştırıyor
    Tarım onaylı ilaç olarak geçmiyor gıda takviyesi olarak geçiyor şuanda kullanmaya devam ediyorum şu an 78 kilom HEDEF 68 ve çevremde nerden baksan 10 kişi kylullaniyordur ve vermeyen yok
    Eğer isterseniz 05545377777 numaradan ulaşabilirsiniz bayiligini yapıyorum almanız konusunda yardımcı olurum
    bir arastirin ınternetten bu arada ben Cagla

0|0
    0|0
  • Zor gibi

0|0
    0|0
  • Verme diye bir şık yok mu acaba?
    Hayır neden hemen 20 kilo vermek istiyorsun ki
    O kiloları hemen verirsen hemende geri alırsın
    Hemde birkaç sağlık problemi ile beraber

0|0
    0|0
  • 8 günde kaç kilo verdin

0|0
    0|0
  • Abim 1,5 ayda spor ve yediklerine dikkat ederek 17 kilo verdi bence sende spor ve diyetle 3 ayda eahat rahar verirsin

0|0
    0|0
  • lütfen bananada yardımcı olun bn yurtta kalıyorum diyetisyen gitmek istemiyorum gerçek ise yariyormu

0|0
    0|0
  • İmkansıza yakın birşey bu istediğin. Hem o kadar kısa sürede sağlıklı kilo verebilmen imkansız

0|0
    0|0
  • Evet verirsin bir tanidigim vermisti. sen kendi listenden bahsetsene?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;