Aşırı zayıfım ne yapmam gerek? YARDIM EDIN HEPSINI OKUYUN LUTFEN BENI ANLAMANIZ GEREK LUTFEN YARDIM?

Boyum 168-170 arası kilom da 45-50 yani 50 bile değil en son tartıldığımda 42,5 çıkmıştı hep böyleydim küçüklükten beri doktora da gittim tahlillerim her şeyim normal ama kilo alamıyorum ve iştahım pek yok açıkçası "her ne kadar kabullenmeye çalışsam da diğer insanların duzgun kiloda olan kişileri, rahatlıkla hırka giymeden bi yerlerini (kol bacak) saklama korkusu olmadan story vs paylasip gezebiliyorlar bu da beni çok yordu artık sevgilin oluyor sevgilin neden sürekli hırka, ceket giyiyosun diye soruyor diğer kızlara bakınca ona layık değilim düşüncesiyle ayrılıyosun veya kilom hakkında kötü şeyler düşünüp diğer kızlara özeniyor mu demekten dusunmekten yoruldum diğer kızlara bakıyorsun çıtı pıtı bişey ama kendine bakıyorsun çubuk kraker cidden yazın 50 derece sıcakta hirka giymeye dayanamıyorum artık bende şort vs giymek istiyorum ama insanlarin yadırgayıcı bakışlarından rahatsiz oluyorum bu aralar kabullenmeye çalışıp dışarıda hırkasız dolaştım ama arkadaşlarım bile ne kadar incesin vs demesinden biktim artik" bu yuzden surekli depresyona giriyorum YARDIM EDIN

Aşırı zayıfım ne yapmam gerek? YARDIM EDIN HEPSINI OKUYUN LUTFEN BENI ANLAMANIZ GEREK LUTFEN YARDIM?