Hipnoterapi İle İlgili Bilmek İstediğiniz Her şey

aylinkol
Hipnoterapi İle İlgili Bilmek İstediğiniz Her şey

4 aydır gidiyorum, 'kilo veremem' inancım artık yok. Ne saçma şeymiş öyle. Aynı zamanda sigarayı da bıraktım. Oh be...


Arkadaşlar yeni nesil doktor hipnoterapistler uyutmuyor. Konuşa konuşa hipnoz yani içe dönük konsantrasyon oluyorsunuz. Seanslar konuşa konuşa geçiyor ve her saniyesini hatırlıyorsunuz. isterseniz seansı kayıt altına bile alabilirsiniz.

Yani öyle sırlarımı veririm veya uyursam uyanamam gibi mitler kesinlikle hayal ürünü. Her şeyi bilerek cevaplıyorsunuz ve uyumak falan da yok. Hem tüm sırlarımızı zaten doktora anlatmıyor muyuz?


Gittiğiniz terapistin doktor olduğuna emin olun, bir de mutlak Milton Erikson yani yeni nesil hipnoterapi eğitimi almış olduğunundan emin olun. Yeminle mucize gibi bir şey.

Ben asla kilo veremem asla sigarayı bırakamam derken 4 seansta kilom belli bir hızda azalmaya başladı, 2 seansta da sigarayı bıraktım.

Seanslardan önce beklerken tanıştığım hastaları anlatsam inanamazsınız, 1 tanesi 2 seansta köpek korkusunu yendi, bir tanesi 2 seansta sınav korkusunu yendi deneme sınavlarında puanı 2 ye katladı.

Fiyat biraz yüksek seansı 1000 tl (mavişehirde aslında ortalama fiyat )ama çok kısa sürede halolluduğu için psikoterapiye göre çok daha ucuza geliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Doktorum diyor ki, bize tüm yolları deneyip son çare olarak geliyor insanlar. Hep o yalan yanlış filmler yüzünden, diyor. Arkadaşlar ilk tercih olarak gidin, inanın pişman olmazsınız. Benim sigara ve kilo vermek için önceden harcadığım paranın haddi hesabı yok.

Bir de hipnoterapi uygulama izni yasal olarak ülkemizde sadece tıp doktorlarına ve onların himayesindeki klinik psikologlara verilmiş. Bunun haricinde birileri size yapmaya kalkışırsa hemen oradan kaçın. Ben böyle üçkağıtçılara da maalesef para kaptırdım.

Öpüyorum hepinizi...

Hipnoterapi İle İlgili Bilmek İstediğiniz Her şey
5 Görüş