1 dakika hemen buraya bakmalısın, yarışmamız seni bekliyor! Saç kreminden beklentilerin neler?

Elidor
Konu saç bakımı olduğunda dünyayı durdurmaya hazırız, hızlı ve iyi sonuçlar veren önerilere de her zaman açığız!

Mikrofonu saçlarımıza verdiğimizi düşünelim; bırakalım saçlarımız konuşsun! “Çok fazla macera yaşasam da her bir telimin günlük yıpranma tehlikelerine karşı koruma altında olmasını istiyorum.” mu derlerdi yoksa, “Eski gücümü ve parlaklığımı geri kazanmam lazım.” mı derlerdi? Saçlarımızın beklentisi ne olursa olsun, hem en etkili hem de en pratik saç bakım yöntemi kuşkusuz ki saç kremi kullanmak. Bu yüzden, saç kremlerini asla saç bakım rutinimizden çıkarmıyoruz!

Şimdi, sorumuzu cevaplayarak hediye kazanma zamanı! 🥳🎁

Senin saç kreminden beklentilerin neler?

Hemen, bir saç kreminden neler beklediğini açıkla, en çok beğenilen 10 görüşten biri seninki olsun ve hem Elidor Anında Onarıcı Bakım Serisi hem de Elidor Güçlü ve Parlak Serisi kazan!

Saçları 1 dakikada mükemmel şekilde onaran Elidor 1 Minute Süper Saç Kremleri ile saçların konuşsun!
1 dakika hemen buraya bakmalısın, yarışmamız seni bekliyor! Saç kreminden beklentilerin neler?
Saçları yalnızca 1 dakikada onaran Elidor 1 Minute Süper Saç Kremleri’nden Elidor 1 Minute Güçlü ve Parlak Süper Saç Kremi kolajen ve hyalüronik asit ile zenginleştirilmiş güçlü formülü sayesinde saçlarını derinlemesine besleyip uzun süreli parlaklık sağlar; Elidor 1 Minute Anında Onarıcı Bakım Süper Saç Kremi ise arjinin ve seramid ile güçlendirilmiş formülüyle saçının her telini ayrı ayrı onarmaya yardımcı olurken, nemlendirir, yumuşaklık sağlar ve saç yüzeyindeki yıpranma tehlikelerine karşı korur.

Saçlarını 1 dakikada onarmanın sırrını keşfettiğine göre, en iyi 10 görüşten birini yazarak hediyeyi kap!
Güncellemeler
+1 yıl
Saç kreminden beklentilerini en güzel şekilde yazarak beğeni toplayan ve hem Elidor Anında Onarıcı Bakım Serisi hem de Elidor Güçlü ve Parlak Serisi kazanan KScanlar 🎉🎉
@_Boncuğum_
@elifycdg
@nüktelidilber
@kalpsiz-melek
@FailûnMefailûn
@OjeliKadın
@BLACKQUEENGRANDE
@SadbutPsycho
@Lovegood
@Sarışınpapatya07
1 dakika hemen buraya bakmalısın, yarışmamız seni bekliyor! Saç kreminden beklentilerin neler?