Kocamı babamın parasıyla vurdum, pişman oldum. Benden uzak durmasını nasıl engellerim?

Gizli Üye
Merhaba ben 3 yıllık evliyim eşimi çok seviyorum normalde sürekli tartışan bir tip değiliz ama dün akşam babam aradı.(Babamın lojistik firması var kocam yanında çalışıyor babamın) o kocan olacak adama söyle sakın gözüme görülmesin öfkem geçene kadar hatta en iyisi başka bir iş bulsun. Dedim ne oldu baba anlattı kocam şirketin hesabıyla çok kötü bir yatırım yapıp biraz zarara sokmuş şirketi. Bende gittim kocamın yanına dedim babam aradı anlattı felan bir anda sinirlendi gelip sana mı şikayet etti beni bıktım be ne oldu baban zaten onca fırça attı bide sen at dedi o bağırınca bende sinirlendim madem bu kadar rahatsızsın babamdan onu altında işe girmeden önce düşünecektin ama gerçekten kızgınlıkla öfkeyle söyledim. Biraz şaşırdı vay be babasının kızı zaten benim yanımda durmanı beklemezdim bende daha da sinirlendim sen ne diyorsun ya bu oturduğumuz ev babamın senin sürdüğün araba babamın çalıştığın iş yeri babamın sen ne saçmalıyorsun adamı el üstünde tutman gerekirken nasıl böyle bir aptallık yapıp kızdırırsın dedim çok ağrına gitti yüzünden o hayal kırıklığını anladım bende çok pişman oldum ama ne fayda şimdi benimle konuşmuyor kuzeninde kaldı bu gece arkadaşlar şuana kadar hiç paramla ilgili konuşmadım onunla ama sizce sınırı geçtim mi? Eşiniz size böyle dese nabardınız?
Güncellemeler:
11 gü
Eşim geldi özür diledi kızgınlıkla söyledim affet beni ben seni seviyorum dedi babamdan da özür diledi biraz bende yumuşattım bir daha olmayacak babacığım hata yaptım felan hallettik şükür bu belayıda
Kocamı babamın parasıyla vurdum, pişman oldum. Benden uzak durmasını nasıl engellerim?
9
10
Görüşünü yaz