15 gü

Giyimime karışan bir ailem var, yaz aylarını öz güveni düşük geçirmemek için nasıl bir giyim tarzını benimsemeliyim?

Gizli Üye
Ailem çoğu şeyi giymeme izin vermiyor (elbise, etek, vs... Tayt giyiyorsam da üzerimde uzun bir şey olmak zorunda işte, koltuk altı çok gözüken şeylere bile laf söylerler)
Böyle karıştıkları için de yaz aylarında sadece pantalon+tişört giyiyorum. Kendimi bakımsız ve kötü hissediyorum (çeşit olmadığı için)
Güncellemeler:
14 gü
Arkadaşlar iyi yorum geldiği kadar da bir sürü çirkin yorum gelmiş.
Benim ailem uzun elbiseye de eteğe de izin vermeyen, açılır diye düşünen insanlar.
Giyim konusunda cidden çok kısıtlıyorlar, dar bir tişört giysem çekiştirip duruyorlar. Şu bol pantalon vs... Denedim ancak aşırı zayıf olduğum için çok kötü durdu.
Benim özgüvensizliğim açık giyinemediğim için değil her gün aynı şeyleri giydiğim içindir.
14 gü
20 yaşında bir genç kızım, çirkin bir karakterim olsa ailemden uzakta okuduğum üniversite içinde mini etekleri şortları giyer dolanırdım. Karakterime hakaret etme hakkını kimse sizlere tanımadı. Ben burada ailemin canını sıkmayacak beni de daha iyi hissettirecek bir giyim tarzını nasıl belirleyeceğimi sordum, düşüncelerinizi değil.
Bunu bilin buna göre konuşun.
Giyimime karışan bir ailem var, yaz aylarını öz güveni düşük geçirmemek için nasıl bir giyim tarzını benimsemeliyim?
52
70
Görüşünü yaz